Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: vialink | 2008-12-12, 14:47

Autor

Wiadomo¶æ

szprotka02

User


Do³±czy³: 01 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-17, 14:18   

a kurde ! i jeszcze ! najwazniejsze ! ma być WYSOKI ! nie mówie o jakiś naprawde wysokich tylko żebym nie musiała na niego sie z góry patrzec ;l
 

dziewczyna_1985

Stały User


Do³±czy³: 03 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-17, 20:55   

ideałów nie ma, ale sa ludzie z których warto brać przykład. Moje Szczęście... spełnia moje marzenia, tylko on traktuje mnie jak księżniczkę... Idealny chłopak powinien mnie dobsze traktować, szanować, kiczyć się z moim zdaniem...
 

alwayspecial  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 20 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-21, 19:08   

Albo to ja jestem cholernie płytka albo to część z was oszukuje się, że wygląd nie jest ważny:P No cóż każda z nas ma swój ideał.

Wyższy ode mnie, tak że jeśli będe w szpilkach był nadal wyższy;) umięśniony, zapewne z lekkim zarostem. Uwielbiam facetów w koszulach i do tego ciemnych typu granat, ciemny fiolet, czerń. Brunet albo szatyn o zielonych oczach. £adnie opalony albo ciemniejsza karnacja.
Co do charakteru powinien być czuły ale nie słodki, że aż się na wymioty zbiera. Namiętny ale powinien mieć w sobie nadal minimum romantyka. Dojrzały ale szalony. Nie muszę chyba wspominać, że wierny;)
Fajnie by było również żeby miał dobre wykształcenie z czym wiąże się dobra praca :-P
 

Inferior  

Mega wymiatacz

Ludź chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wys³any: 2009-06-13, 23:22   

Musiałby umieć ze mną wytrzymać, a to wbrew pozorom nie jest takie łatwe,
Inteligentny,
Uczuciowy,
KochajÄ…cy,
Godny zaufania ;)

Ano i fajnie by było, jakby długie, zadbane ciemne włoski miał :oops: :oczami:
_________________
 

Pisak  

User



Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-13, 23:40   

Mam opisywać jak ma wyglądać? Byle nie był rudy. (jakoś ten kolor mnie odstrasza). Wiadomo wygląd jest ważny, ale są jakieś granice. Charakter nr 1. Banałów wymieniać nie będe.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-13, 23:45   

Pisak, taka troche dziwna jest ta Twoja wypowiedź..

Ja już mam swojego idealnego chłopaka i czasem wydaje mi się że sam Pan Bóg mi go zesłał. Jest pierwszą osobą, z którą rozumiem się aż tak dobrze i nie przeszkadzają nam nasze wady, baa, kochamy sie za nie.
 

Shogun  

Wymiatacz


ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 16 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-14, 00:12   

jest to jedyne forum jakie przegladalem i co drugi post to nie byl chudy umiesniony z plaskim brzuchem sportowiec
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-14, 13:52   

Ma mnie kochać, mądry, zabawny.

Ideału wygladu nie mam :-)
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

Domi  

User

Suomi



ImiÄ™: Dominika

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-14, 14:51   

Wiadomo, powinien być miły, kochający, oddany itd. Wolałabym lekko świrniętego kolesia niż takiego lalusia. Z wyglądu to wyższy odemnie. Kolor włosów obojętny, najlepiej czarne, długie i poplątane. Ciuchy też najlepiej czarne, styl rockowy. No i oczywiście powinien kochać muzykę.
 

igusiaczek  

User



ImiÄ™: Iga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-14, 20:54   

Stereotypy.
Nie ma ideałów.
Każdy ma wady.
Jestem z chłopakiem 2 lata.
_________________
Każdy dzień przeżywaj tak.
jakby się miał skończyć świat.
Może czas wreszcie być sobą
i zacząć na nowo.
Mogę ja i możesz ty,
robić tak by lepszym być
ponad strach wzbić jak anioł
tak samo dosięgać łąk.
 

Gorzka  

Stały User

czekolada.



ImiÄ™: Aneta

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 15:49   

mam swój ideał. co dziwne całe życie o takim marzyłam i niespodziewanie trafił do mnie jakoś.

silny, pewny siebie, przystojny, troskliwy, z szacunkiem dla mnie, wesoły, znający odpowiedź na wszystko, odpowiedzialny...

w sumie mogłabym tak wymieniać i wymieniać.

kocham go.
_________________


I jak chuligan mam pełen kuli gun.
 

Mikayla  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: Jaros³aw

   

Wys³any: 2009-06-21, 23:27   

no to ja kocham chłopaków najlepiej troche starszych od emnie ale nie za bardzo :)
przystojny brunet, ale może być blondyn, może być wysportowany i troszke umiesniony, być pewny siebie, romantyczny, miły, wyrozumiały, może być zabawny i w ogóle czuły ... ahh marzenie :-D
_________________

 

Klaudia...;p  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 23:33   

ideałów nie ma...;/
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-24, 10:11   

Mam wrażenie, że wiele tematów tu się nakłada;].

Ideał, taki racjonalny to ten, który mnie pokocha, będzie odpowiedzialny, opiekuńczy, lekko tajemniczy, romantyczny, będzie szanować mnie i akceptować taką jaka jestem, lojalny, aby nie miał pstro w głowie, mniej uparty ode mnie;].
Co do wyglądu...normalny, zwyczajny, bez szaleństw.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Magda17  

Stały User


ImiÄ™: Magda

Wiek: 31

Do³±czy³a: 23 Cze 2009

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2009-06-24, 13:52   

Wyższy ode mnie, wesoły, opiekuńczy, kochający, rozmowny, inteligentny, umiejący mnie rozśmieszyć, cierpliwy, wyrozumiały, akceptujący mnie taką jaką jestem...
Ideałów nie ma...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com