Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: eM | 2009-05-27, 15:39

Autor

Wiadomo¶æ

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-10-04, 20:44   

To był osobnik rodzaju męskiego...
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-04, 21:02   

Wnoszę o zamknięcie tego idiotycznego tematu. Z łaski swojej...
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 32

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-04, 22:33   

Popieram CirrSa, to staje się męczące.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 12:03   

Jimmy FoX napisa³/a:

To był osobnik rodzaju męskiego...


:oops: Sorki....(mam nadzieje że się nikt za tamto nie gniewa)

CirrS napisa³/a:

Wnoszę o zamknięcie tego idiotycznego tematu. Z łaski swojej...

Na wszelki wypadek można nie zamykać bo niewiadomo co tu komu do głowy strzeli...

Ale to nie jest nudne (chociaż może też) tylko żenujące i głupie (sory wszystkim których to urazi)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-10-05, 12:20   

CirrS napisa³/a:

Wnoszę o zamknięcie tego idiotycznego tematu. Z łaski swojej...


L. napisa³/a:

Popieram CirrSa, to staje się męczące.


Justencja napisa³/a:

Ale to nie jest nudne (chociaż może też) tylko żenujące i głupie (sory wszystkim których to urazi)


Och! Jesteście okropni! Czy Wy nie macie serca?! Takim ludziom trzeba pomogać! Albo napiszę inaczej:

laven napisa³/a:

Zero empatii, zero próby zrozumienia. Poza swoim milutkim życiem, nie widzisz, że ktoś może cierpieć, może mieć problemy. I nie mów, że wiesz co to ból i cierpienie. Bo gdybyś wiedział, w życiu byś tak nie mówił.


Jak możecie? Jestem oburzony!

...
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 12:23   

Po prostu sory ale widać po poscie autora że nie próbuje już żeby mu pomóc nawet pewnie sam sobie nie chce a śmierć uważa za jedyne wyjście z tej sytuacji.... No a nie jest
Tak jak nazwa innego tematu "Jak popełnić samobójstwo" no mówi sama za siebie
My mamy im pomagać?? Jeśli oni nawet nie oczekują od nas tej pomocy
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 32

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-05, 12:25   

Justencja napisa³/a:

My mamy im pomagać?? Jeśli oni nawet nie oczekują od nas tej pomocy


Właśnie. Na co my, skoro oni logują się tu dla jednego postu, by oznajmić wszystkim, którzy zechcą wysłuchać, że to ostatnie korzystanie z komputera?
Jak mielibyśmy pomóc?
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

connect  

Wymiatacz



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-10-06, 17:19   

wiecie, czasami taka dyskusja jest dobra.. ;-) o co do mnie.. bo to moja wina te wasze klótnie to przepraszam ze takie cos z tego wyszlo.. U mnie bez zmian, mam narobiana afere wokol mnie, za 2 tyg. ide do psychologa, biore tabletki... ale na razie nie jest lepiej.. :) a wy sie juz nie kłóćcie :)

[ Dodano: 2008-10-06, 17:21 ]

Justencja napisa³/a:

Po prostu sory ale widać po poscie autora że nie próbuje już żeby mu pomóc nawet pewnie sam sobie nie chce a śmierć uważa za jedyne wyjście z tej sytuacji....

za to tez przepraszam.. no ale mialem troche wiekszego dola.. wiec zaniedbalem.. przepraszam..
_________________
Co Cie nie zabije, za drugim razem musi sie udac.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-07, 07:35   

A co dostałeś za tabletki? Jak długo się tak źle czujesz? I w ogóle co poza tym Ci dolega?

Gdyby ludzie normalnie się zachowywali, zamiast robić, z siebie idiotów nie wyszłoby takie zamieszanie. Ale najbardziej, to widzę, że JimmyFox musi mieć jakieś problemy z tym związane. Jednak jak to powszechnie wiadomo, każdy dojrzewa we własnym czasie. Niektórym się to nie udaje, ale cóż zrobić. Możemy trzymać kciuki, by kiedyś obudziła się w nich mądrość i zaczęli widzieć coś więcej poza swoim małym rozumkiem. A przede wszystkim nauczą się czytania ze zrozumieniem. Bo to czasem trudna sprawa jak się okazuje.
 

Ostatnio zmieniony przez laven 2008-10-07, 07:37, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-10-08, 17:23   

connect napisa³/a:

no ale mialem troche wiekszego dola.. wiec zaniedbalem.. przepraszam..


No, mówiłem, że koleś miał wielkiego doła. Każdemu się zdarza, ja też tak kiedyś miałem. Dobrze, że jest już po wszystkim.

laven napisa³/a:

Gdyby ludzie normalnie się zachowywali, zamiast robić, z siebie idiotów nie wyszłoby takie zamieszanie. Ale najbardziej, to widzę, że JimmyFox musi mieć jakieś problemy z tym związane. Jednak jak to powszechnie wiadomo, każdy dojrzewa we własnym czasie. Niektórym się to nie udaje, ale cóż zrobić. Możemy trzymać kciuki, by kiedyś obudziła się w nich mądrość i zaczęli widzieć coś więcej poza swoim małym rozumkiem. A przede wszystkim nauczą się czytania ze zrozumieniem. Bo to czasem trudna sprawa jak się okazuje.


No to mi pojechałaś. Zamknąłem się w sobie. Chyba się zabiję. Pomóżcie, jak mam to zrobić?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

connect  

Wymiatacz



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-10-08, 18:57   

Jimmy FoX napisa³/a:

No to mi pojechałaś. Zamknąłem się w sobie. Chyba się zabiję. Pomóżcie, jak mam to zrobić?

heh... zartuj ze mnie..
_________________
Co Cie nie zabije, za drugim razem musi sie udac.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-08, 22:54   

Szkoda, że tylko na tyle Cię stać. To przykre, gdy człowiek musi się bronić przed światem, takimi prymitywnymi mechanizmami obronnymi. Dlatego nie chce mi się więcej dyskutować, bo najwyraźniej nie dojrzałeś do normalnych rozmów.
To jak connect? Jak się czujesz i co masz za tabletki? Oraz czy pomagają? Bo jest trochę dostępnych leków bez recepty np. wyciąg z dziurawca, który teoretycznie poprawia nastrój, ale nie wiem jak w praktyce, ponieważ nie stosowałam. Ale spróbować nie zaszkodzi.
 

connect  

Wymiatacz



ImiÄ™: Przemek

Wiek: 32

Do³±czy³: 27 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-10-09, 19:52   

laven napisa³/a:

To jak connect? Jak się czujesz i co masz za tabletki? Oraz czy pomagają? Bo jest trochę dostępnych leków bez recepty np. wyciąg z dziurawca, który teoretycznie poprawia nastrój, ale nie wiem jak w praktyce, ponieważ nie stosowałam. Ale spróbować nie zaszkodzi.

bylem u psychologa juz, bralem tabletki takie bez recepty .. a teraz ide do psychiatry.. zeby (i mam nadzieje ze tylko po to) przepisal jakies psychotropy. ale na razie caly czas nie jest lepiej...
_________________
Co Cie nie zabije, za drugim razem musi sie udac.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-09, 20:54   

connect napisa³/a:

bylem u psychologa juz, bralem tabletki takie bez recepty .. a teraz ide do psychiatry.. zeby (i mam nadzieje ze tylko po to) przepisal jakies psychotropy. ale na razie caly czas nie jest lepiej...


Ale jedank sobie pomagasz gratulacje serdeczne....Tak trzymać kolego :-P
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-09, 23:04   

Dobrze, że podjąłeś te ważne kroki. Jak długo ten stan trwa? Może by sama psychoterapia pomogła, bo psychotropy różnie działają, choć to też zależy jakie. Najlepiej, jak obędzie się bez nich. Ale niestety czasem trzeba. Jak coś trzymam kciuki, żebyś wyszedł z tych ciężkich chwil.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com