Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

n.

User



Do³±czy³: 10 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-11, 08:47   

ja to mam wielkie problemy z dobieraniem podkladu. jedyny dobry, jaki udalo mi sie dorwac to NARS sheer glow foundation. jest naprawde wspanialy, ale przyznam, ze oddalabym wszystko za swietny tanszy zamiennik. :niepewny:
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2016-05-11, 19:15   

Cytat:

[quote="gizmina"]promocja pewnie Rossmanowa , warto było brać ;] wg mnie może nie nawilża, ale na pewno ma formułę niewysuszajacą

Dokładnie tak! Jak dla mnie odrobinkę nawilża.

Sonmi napisa³/a:

Teraz weszła jakaś nowość z Vichy Dermablend 3D, na razie czytałam tylko opinie i oglądałam testy, ale wygląda na to że będę musiała wypróbować.


Cena do mnie nie przemawia, kosmetyki do pielęgnacji też mojego serca nigdy nie zdobyły :niepewny:
_________________
Nie powiem co myślę!
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2016-05-17, 10:48   

n. napisa³/a:

ja to mam wielkie problemy z dobieraniem podkladu. jedyny dobry, jaki udalo mi sie dorwac to NARS sheer glow foundation. jest naprawde wspanialy, ale przyznam, ze oddalabym wszystko za swietny tanszy zamiennik. :niepewny:

nieznam, nie słyszałam, a taki nie używam , bo niewiadomo się w nich kryje,

Pasi napisa³/a:

Dokładnie tak! Jak dla mnie odrobinkę nawilża.

Trzeba tez pochawalić ten produkt za to,ze faktycznie się nie ściera
 

Tysiula  

User



Do³±czy³a: 18 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-18, 19:54   

gizmina napisa³/a:

LittleThing napisa³/a:

no ten co pisałam z tego co wiem właśnie zastępuje affinitione 24

Tak widziałam juz ,że go zastępuje. ale na tamtą chwilę nie miałam z SuperStay24 styczności . Teraz używam go na codzień, tak mi przypadł do gustu

Pasi napisa³/a:

Kupiłam Maybelline SuperStay24, na promocji. I w sumie nie żałuję. Podkład rzeczywiście jest fajny, długo się trzyma i chyba nawet trocę nawilża.

promocja pewnie Rossmanowa , warto było brać ;] wg mnie może nie nawilża, ale na pewno ma formułę niewysuszajacą


Jak ostatnio byłam w Rossie, to widziałam go na półce i kurczę teraz żałuję, że nie wzięłam. Teraz chyba na necie poszukam w jakiejś lepszej cenie, żeby go sprawdzić.
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2016-05-18, 20:29   

To raczej nie jest jakiś drogi podkład więc w necie nie powinno być dużych różnic cenowych.
_________________
Nie powiem co myślę!
 

Tysiula  

User



Do³±czy³a: 18 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-25, 02:33   

Pasi napisa³/a:

To raczej nie jest jakiś drogi podkład więc w necie nie powinno być dużych różnic cenowych.


Właściwie chyba masz rację. Najwięcej co znajdę to może - 15zł, a przecież trzeba tez przesyłkę liczyć. Jakby tak się rozejrzeć po tych lepszych markach, to Super Stay 24 nie jest wcale taki drogi a jakość podobno bardzo dobra. Popatrzę jeszcze na YT na niego bo słyszałam że dość ciemne odcienie mają..
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2016-05-25, 13:58   

Tysiula napisa³/a:

Jak ostatnio byłam w Rossie, to widziałam go na półce i kurczę teraz żałuję, że nie wzięłam. Teraz chyba na necie poszukam w jakiejś lepszej cenie, żeby go sprawdzić.

na pewno znajdziesz. wg mnie to w jakiej cenie [10zł w tą ,czy w tą] to drugorzędna sprawa, ważne, jaki produkt wybrałaś
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2016-05-25, 20:32   

Tysiula napisa³/a:

Popatrzę jeszcze na YT na niego bo słyszałam że dość ciemne odcienie mają..

Odcienie to już lepiej na żywo sobie dobrać :)
_________________
Nie powiem co myślę!
 

Tysiula  

User



Do³±czy³a: 18 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-29, 17:59   

Pasi napisa³/a:

Tysiula napisa³/a:

Popatrzę jeszcze na YT na niego bo słyszałam że dość ciemne odcienie mają..

Odcienie to już lepiej na żywo sobie dobrać :)


No tak ale wolałam zobaczyć na YT, czy w ogóle jest sens się za nim oglądać. Sprawdziłam i nie jest tak źle. Na lato Ivory będzie jak znalazł.
 

gizmina

Stały User


Do³±czy³: 08 Sty 2015

   

Wys³any: 2016-05-31, 19:18   

jest juz na tę chwilę mnóstwo filmików i recenzji ,ale pani w filmiku nie dopasuje
ci odcienia przez ekran ;] Rusz siÄ™ do drogerii :D
 

Hantal90  

User



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 13 Maj 2015

Sk±d: WARSZAWA

   

Wys³any: 2016-06-16, 23:27   

Dream Velvet to podkład matujący, który został stworzony z myślą o wymagającej cerze mieszanej. Produkt nie tylko matuje i zapobiega błyszczeniu się twarzy, ale też, dzięki konsystencji ultralekkiego żelu z podwójną zawartością wody, nawilża skórę do 12h . Aksamitnie miękkie pigmenty zapewniają delikatne i matowe wykończenie makijażu, a także sprawiają, że cera wydaje się wyraźnie wygładzona

13480003_1200163893329167_568249925_n.jpg

Plik ¶ci±gniêto 2 raz(y) 41,23 KB

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com