Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2015-02-02, 15:11   

[quote="DeSade"
Nic mi nie mówią.
Szczęście polega na zdobywaniu tego, na co od dawna się czekało więcej
Isabel Allende – Miasto Bestii


Ale wolę ich nie znać.[/quote]
Dziwna jesteś, lepiej znać niż nie znać, nawet jak się nie zgadasz z poglądami :P
- Allende mówi jeszcze żeby kierować się dobrocią , miłościa i zyczliwością. Wtedy możemy iśc przez życie nie powodujac szkód. - Jak wszyscy będą tak robili świat będzie lepszy. - chociaż "ważniejsza jest czystość intencji niż doskonałość działania" doskonalimy się cały czas przecież :)
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

bbartekk72

User


Do³±czy³: 02 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-02, 16:08   

Przede wszystkim dobre horrory, ewentualnie thrillery z nieoczekiwanym, zaskakującym zakończeniem.
_________________
"Perocieplenia asperadocieplenia adblogbudo astra"
 

Share  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 05 Sty 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-02-02, 18:05   

CherryCherry napisa³/a:


- Allende mówi jeszcze żeby kierować się dobrocią , miłościa i zyczliwością. Wtedy możemy iśc przez życie nie powodujac szkód. - Jak wszyscy będą tak robili świat będzie lepszy. - chociaż "ważniejsza jest czystość intencji niż doskonałość działania" doskonalimy się cały czas przecież :)



Najważniejsze, jeśli my sami tacy się stajemy - wtedy ludzie wokół nas się zmieniają. Warto sprawdzić :)
 

ance

User


Do³±czy³: 06 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2015-02-12, 16:39   

MarioBros napisa³/a:

Również lubię od czasu do czasu zajrzeć do takiej motywującej literatury - często pozwala ona spojrzeć na niektóre sytuacje z nowej perspektywy :)



ja również! ostatnio wpadła mi w ręce "Siła serca", choć tytuł może na to nie wskazuje, to dobra motywacyjna literatura. Ksiązka podzielona jest na kilka rozdziałów - część z nich dotyczy osobitego rozwoju, część relacji międzyludzkich a część dotyczy życia zawodowego. każdy zakończony jest ćwiczeniami, które pozwalają przelożyć terię na praktykę, a to chyba w tego typu książkach najważniejsze :)
_________________

 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-12, 17:58   

To chyba niezbyt odkrywcze. Nie sadzisz ?
_________________
W miękkim futrze kota
 

lisica  

User


Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-06, 15:13   

ja również! ostatnio wpadła mi w ręce "Siła serca", choć tytuł może na to nie wskazuje, to dobra motywacyjna literatura. Ksiązka podzielona jest na kilka rozdziałów - część z nich dotyczy osobitego rozwoju, część relacji międzyludzkich a część dotyczy życia zawodowego. każdy zakończony jest ćwiczeniami, które pozwalają przelożyć teorię na praktykę, a to chyba w tego typu książkach najważniejsze :)

widziałam tę ksiażke i zastanawiałąm się czy kupić, ale jakoś nie wzięłam, a teraz znalazłam w promocji za chyba 19 zł, wiec sie już nie wahałąm tylko kupiłam dla siebie i dla mamy na DZień kobiet, żeby każda miała swoją :) krzepiąca motywująca książka. Niby rzeczy, które sa tam zawarte są takie oczywiste i logiczne, aż ktoś może pomyśleć, ze naiwne, ale prosty przekaz trafia najbardziej przecież. Czasami potrzeba nam osoby albo ksiażki, która troche naprowadzi na właściwe tory, popchnie do działąnia i ja tutaj to znajduje. Wynotowałam sobie taki fajny cytat z Lindy Francis: Musisz eksperymentować. Próbuj ze względu na siebie. To bardzo ważne, jeśli chcesz odmienić swoje życie.

To z lietartury motywacyjnej moje ostatnie lektury, a z popularnej wpadł mi w rece Vargas LLosa Marzenie celta. Mocna pozycja, ale doskonała, jak niemal każda książka tego autora.
 

ance

User


Do³±czy³: 06 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2015-03-09, 16:43   

lisica napisa³/a:

ja również! ostatnio wpadła mi w ręce "Siła serca", choć tytuł może na to nie wskazuje, to dobra motywacyjna literatura. Ksiązka podzielona jest na kilka rozdziałów - część z nich dotyczy osobitego rozwoju, część relacji międzyludzkich a część dotyczy życia zawodowego. każdy zakończony jest ćwiczeniami, które pozwalają przelożyć teorię na praktykę, a to chyba w tego typu książkach najważniejsze :)

widziałam tę ksiażke i zastanawiałąm się czy kupić, ale jakoś nie wzięłam, a teraz znalazłam w promocji za chyba 19 zł, wiec sie już nie wahałąm tylko kupiłam dla siebie i dla mamy na DZień kobiet, żeby każda miała swoją :) krzepiąca motywująca książka. Niby rzeczy, które sa tam zawarte są takie oczywiste i logiczne, aż ktoś może pomyśleć, ze naiwne, ale prosty przekaz trafia najbardziej przecież. Czasami potrzeba nam osoby albo ksiażki, która troche naprowadzi na właściwe tory, popchnie do działąnia i ja tutaj to znajduje. Wynotowałam sobie taki fajny cytat z Lindy Francis: Musisz eksperymentować. Próbuj ze względu na siebie. To bardzo ważne, jeśli chcesz odmienić swoje życie.

To z lietartury motywacyjnej moje ostatnie lektury, a z popularnej wpadł mi w rece Vargas LLosa Marzenie celta. Mocna pozycja, ale doskonała, jak niemal każda książka tego autora.



A cały ambaras polega na tym, że najprostsze rzeczy zazwyczaj najtrudniej wcielić w życie;) przynajmniej ja ak mam.
cytat fajny, a mój ulubiony z tej książki to: "wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, podczas gdy wiedza definiuje wszystko, co wiemy i rozumiemy, imaginacja wskazuje na wszytsko, co możemy jeszcze odkryć i swtorzyć" A. EINSTEIN :hyhy:
_________________

 

LadyX

Stały User


Do³±czy³: 16 Gru 2013

   

Wys³any: 2015-03-10, 16:44   

Ja też najbardziej lubię ksiażi pokrzepiające, dające nadzieję, czy poprawiające samopoczucie . W "Sile serca" w sumie ważne jest aby "kierować się sercem" A (nieodżałowana) Maya Angelou tu najkrócej jak się da trafia w sedno:
"Uważam, że serce to jedyne, czemu można ufać" - Piękne i proste zarazem. Jak dla mnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com