Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

HCNOPS  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 19 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-10-18, 00:16   Która przeglÄ…darka jest najlepsza?

Jak w temacie - którą przeglądarkę uważacie za najlepszą i dlaczego?
Ponadto korzystacie z jednej, czy z kilku przeglÄ…darek?
Jakie są plusy i minusy poszczególnych z nich?


Ja używam Firefoxa, który ładuje bardzo szybko strony, poza tym jest kompatybilny z ogromną ilością wtyczek. Jest też bardzo łatwy w obsłudze i ustawieniu wyglądu na taki, jaki chcemy.
Dodatkowo mam zainstalowany Chrome, ale tylko i wyłącznie używam go dla wyszukiwarki obrazów.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-10-18, 01:21   

korzystam z Firefoxa od zawsze, nie korzystałem z innych chociaż był okres Google Chrome, raczej nie widzę drastycznych różnić ale zostaje przy przeglądarce Firefox z czystego przyzwyczajenia.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2013-10-18, 08:34   

Firefox.

Chrome chodzi trochę wolniej niż wyżej wymieniona przeglądarka.

Pozatym zwykle przyzwyczajenie.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-10-18, 11:01   

Firefox. Najbardziej pasuje mi jeśli chodzi o wtyczki programistyczne. Debugger kodu, wtyczka do zrzutów ekranów i kilka innych.
Wiem, że inne przeglądarki to też mają, jednak ta po prostu podpasowała mi najlepiej. Druga sprawa, to kwestia przyzwyczajenia. Tak jak każdy przyzwyczaiłem się klikać w liska "wiszącego" na kuli ziemskiej.

Co do prędkości, nie jestem przekonany czy firefox jest taki szybki. Dużo lżejsza dla komputera jest przeglądarka Chrome. Czasami, kiedy nie chce mi się czekać na załadowanie firefoxa i wszystkich moich zakładek - odpalam chroma.

Poza tym, zainstalowane mam wszystkie najpopularniejsze przeglądarki. W ostatnim czasie wygląda to już dużo lepiej, ale jeszcze 2 lata temu programista musiał sprawdzać jak wygląda strona, którą zrobił - na wszystkich podstawowych przeglądarkach. Nawet już IE powoli przestaje być zmorą webdeveloperów :-)
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-10-18, 11:13   

Ja tam najbardziej lubię Chrome, ale to raczej ze względu na jego przejrzystość i minimalizm. Po prostu jest ładnty. :-) Korzystałam też długo z Firefoxa, natomiast nie znoszę pracować na Operze.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-10-18, 17:31   

Ja tam bardzo lubię Chrome. Na innych już nie śmigam w domu. Chwalę sobie także Firefoxa. I właściwie mogę napisać to samo co Porcelana - jest po prostu ładny i przejrzysty. A no i już przyzwyczajenie też robi swoje.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-10-18, 17:34   

Przez przypadek przerzuciłam się z Firefoxa na Chrome i naprawdę sobie cenię to przeglądarkę
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-10-18, 23:46   

Opera. Ale w chwili obecnej korzystam z Chrome. Lubię od czasu do czasu zmieniać przeglądarki. Chyba ściągnę sobie Firefoxa.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-10-19, 00:01   

Jestem wyznawcą firefoxa, bo tak. Opera została w tyle, co raz mniej o niej się mówi. Chrome ma beznadziejny interfejs, wszystko pochowane i nieintuicyjne. Co prawda mam portable'a, ale używam go tylko w nagłych przypadkach. Firefox ma wszystko, czego potrzeba. Nie jest najszybszy, ale mi pasuje. No i ten nieszczęsny IE. Beznadzieja jakich mało, ale czasem jest jedyną przeglądarką, która nie robi problemów.

vialink napisa³/a:

Najbardziej pasuje mi jeśli chodzi o wtyczki programistyczne. Debugger kodu


Siedziałem trochę w Firebugu, ale zawiódł mnie przy pierwszym lepszym skrypcie w javascript. Jakoś nigdy nie korzystałem z debuggera w przeglądarce, więc może polecisz mi jakąś dobrą alternatywę do firebuga?
_________________
There can be only one
 

Samaran  

User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 32

Do³±czy³: 19 Pa¼ 2013

Sk±d: Legnica

   

Wys³any: 2013-10-19, 21:11   

Dla mnie Opera, wszystko jasne i przejrzyste, w wyglądzie też spoko, jeszcze się nei zawiodlem
 

dzieko  

Administrator



Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2013-10-22, 23:27   

Jak na windowsie to wypróbuj maxthon. Trzecia wersja miała niezłego kopa. Teraz jest chyba 4.1 ale nie mam na czym sprawdzić czy się nie pogorzyło.
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-10-24, 01:07   

Przez długi czas korzystałem z Chrome - ładna, i minimalistyczna przeglądarka, ale na moim starym złomie potwornie muliła więc zostałem zmuszony na przerzucenie się na firefox'a (który ku mojemu zaskoczeniu działam bez zarzutu). Teraz po zmianie części nadal korzystam lisa. Przyzwyczaiłem się, więc niech tak zostanie - nie zamierzam niepotrzebnie obciążać kompa.
Na telefonie z kolei korzystam tylko z Opery, chociaż ona też mnie już wkurza, bo ciągle mi krzyczy że nie mam miejsca na dysku :/ A na moim biednym Symbianie bez aktualizacji to nie wiem co pójdzie innego (o ile jest coś konkurencyjnego).
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2013-10-25, 17:12   

chrome to szpieg
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

P@weÅ‚  

User

Skuteczny



Imię: Paweł

Wiek: 24

Do³±czy³: 08 Wrz 2013

Sk±d: Polska/Mazowiecke.

   

Wys³any: 2013-10-26, 00:28   

Mam kilka przeglądarek, mianowicie; chrome, firefox, opera, explorer i jeszcze coś, na początku mojej przygody z siecią używałem explorer, potem używałem chrome, dłuższy czas, następnie zainstalowałem firefox i opere i od tamtego czasu siedzę na ''lisku'' czasami też wpadam na chrome, dlatego że w mozilli nie mam zainstalowanego flasha, bodajże. Jeśli coś się zetnie lub coś w tym stylu to wybiorę opere, jest trochę wadliwa ale innego wyboru nie mam jeśli chce skorzystać z internetu, w ostateczności wybieram explorer - tej przeglądarki nie używałem koło 3 miesięcy, albo nawet dłużej (sprawdzałem tylko jak chodzi i w ogóle).
 

Kosmos  

User

Kosmonauta



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 05 Pa¼ 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-10-26, 20:18   

Firefox, mi po prostu najlepiej pasuje, wcześniej używałem różnych przeglądarek Chrome, Opera i jeszcze kilka. Najlepszą z tych trzech jest Firefox, można go łatwo "dopasować do oka". Chrome to rzeczywiście bardzo prosta przeglądarka nie trzeba wiele czasu żeby się na niej połapać. A Opera.. był czas kiedy z niej korzystałem ale raczej mi nie przypasowała.
_________________
Kosmos to coÅ› bezkresnego. :-)
Szkoda tylko że życie nie jest bezkresne. ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com