Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-20, 14:24   

David napisa³/a:

Nie zgolę mojego zarostu pod pachami... Uważam to za nienaturalne.



Ja mam małe problemy z poceniem się dlatego pachy sobie czasem ogolę. Nie na zero ale tak maszynką do strzyżenia na takie króciutkie. Jakbym tego nie robił dość często miałbym mokre plamy na koszulce mimo różnych antyperspirantów etc. Po strzyżeniu włosów problem w zasadzie minął. Ale cóż to Twoje przekonania i Twoja decyzja.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

justysiaa90  

User


ImiÄ™: Justyna

Wiek: 34

Do³±czy³a: 17 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 19:51   

Ja mogę polecic tak jak niektóre już osoby ,,Etiaxil". Jest bardzo dobry, tylko faktycznie trochę trzeba na niego wydać. Jeśli chcesz coś tańszego, to po prostu idź do Apteki, tam Ci doradzą co jest dobre :) Zawsze możesz spróbować ten ,,Antidral"
Pozdrawiam :-)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 20:03   

Cytat:

No to du*a. Nie zgolę mojego zarostu pod pachami... Uważam to za nienaturalne. Czy stosując go na nieogolone pachy przyniesie to jakiś mniejszy efekt czy w ogóle nie przyniesie?


No do dupa, będziesz się pocił jak prosiak w oborze. Golenie się pod pachami, to nic strasznego, nic ujmującego, a i nie związane z tym, że jesteś homoseksualny czy metroseksualny. Większość pod te kryteria, to bierze - smutne.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-02-22, 10:24   

Cytat:

No do dupa, będziesz się pocił jak prosiak w oborze. Golenie się pod pachami, to nic strasznego, nic ujmującego, a i nie związane z tym, że jesteś homoseksualny czy metroseksualny. Większość pod te kryteria, to bierze - smutne.


Jest różnica pomiędzy uważaniem golenia pach za nienaturalne (co jest zgodne z prawdą) i między uważaniem tego za homoseksualne czy metroseksualne. Nie chce się golić - jego decyzja. Szczególnie, że wielu preparatów na nadmierne pocenie nie można stosować na ogolone pachy.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-02-22, 17:19   

Nataniel napisa³/a:

Szczególnie, że wielu preparatów na nadmierne pocenie nie można stosować na ogolone pachy.


Hm. A to ciekawe, bo większość właśnie stosuje się na ogolone pachy. Tylko nie można zaraz po depilacji tego robić.

Nataniel napisa³/a:

Jest różnica pomiędzy uważaniem golenia pach za nienaturalne (co jest zgodne z prawdą) i między uważaniem tego za homoseksualne czy metroseksualne. Nie chce się golić - jego decyzja.


To w takim razie niech nikt się nie goli, bo to nienaturalne. Wrócimy do prehistorii i będziemy zarośnięci, żyć zgodnie z naturą.
No jego, jego decyzja, przecież nie moja. On będzie się pocił jak prosiak, nie ja.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-02-22, 17:35   

Cytat:

A to ciekawe, bo większość właśnie stosuje się na ogolone pachy.


Bzdura. Minimum 12 godzin po depilacji (a najlepiej, jak większość radzi, 48).

Cytat:

Wrócimy do prehistorii i będziemy zarośnięci, żyć zgodnie z naturą.


A przeszkadza Ci to, że ktoś zamierza żyć w zgodzie z naturą? Jeśli tak, to chyba masz jakiś problem natury emocjonalnej.

Cytat:

On będzie się pocił jak prosiak, nie ja.


Jeśli poci się nadmiernie, ogolenie pach niewiele pomoże.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Mafieusz  

Wymiatacz

Szlachcic :D



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 19 Lut 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-22, 18:30   

Ja nigdy nie miałem problemu z poceniem się :D :]
_________________
"Musisz tylko wdrapać się na szczyt.
Potem będzie już z górki"
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-02-22, 18:33   

Nataniel napisa³/a:

Bzdura. Minimum 12 godzin po depilacji (a najlepiej, jak większość radzi, 48).


Kobieto bądź mężczyzno, czytaj do końca wypowiedź, ok? spójrz jeszcze raz na mój post, dokończ te cytaty, który zacytowałaś/eś.

Cytat:

A przeszkadza Ci to, że ktoś zamierza żyć w zgodzie z naturą? Jeśli tak, to chyba masz jakiś problem natury emocjonalnej.


Z całym szacunkiem, to Ty masz problemy chyba.

Cytat:

Jeśli poci się nadmiernie, ogolenie pach niewiele pomoże.


Owszem, ale zastosowanie farmakologii już tak, w tym w/w preparat.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-02-22, 19:34   

Mizantrop napisa³/a:

Jeśli poci się nadmiernie, ogolenie pach niewiele pomoże.


Owszem, ale zastosowanie farmakologii już tak, w tym w/w preparat.


A ja myślę ,że pomoże.Przede wszystkim to właśnie na włosach zbiera się najwięcej potu.Tak samo wszelakie antypespiranty nie mają wtedy możliwości działania na skórę.
Zresztą w przypadku mężczyzny wystarczy zapewne jedynie "skrócić" włosy w tym miejscu,jeżeli źle się czuje z całkowicie ogolonymi pachami.
Chociaż nie wiem jaki może mieć to związek z postrzeganiem własnej męskości.

Nataniel napisa³/a:

A przeszkadza Ci to, że ktoś zamierza żyć w zgodzie z naturą? Jeśli tak, to chyba masz jakiś problem natury emocjonalnej.


Naprawdę lubisz się doszukiwać rozmaitych rzeczy.¯ycie zgodnie z naturą w tym przypadku nie oznaczałoby także stosowania preparatów.Warto wpierw rozeznać się o co zapytał się chłopak.
_________________
Drugs&hugs.
 

lulugo

User


Do³±czy³: 19 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-03-22, 13:16   

A nie wiem, czy słyszeliście o takim domowym sposobie na nadmierną potliwość, a mianowicie kąpiel w gorącej wodzie z solą a potem na przemian prysznic zimy i ciepły i tak kilka razy.
Co do szczegółów to nie pamiętam jak to dokładnie ma się wykonywać, ale ponoć sposób dość skuteczny;)
Bo póki co chyba pozostają antyperspiranty, które nie zawsze bywają skuetczne:/
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-03-22, 14:11   

Cytat:

Bo póki co chyba pozostają antyperspiranty, które nie zawsze bywają skuetczne:/


To zależy od tego, co rozumiesz przez określenie "skuteczny antyperspirant". Bo nie istnieje taki, który hamowałby wydzielanie potu w ogóle.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-22, 14:33   

Są odpowiednie środki zapobiegające nadmiernej potliwości, wystarczy udac się do apteki już... i zgolić włosy pod pachami bo one tylko potegują pocenie się...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

malgonia18  

Mega wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-03-22, 17:22   

Polecam antidral, do kupienia w aptece, ok.20 zł. pachy, ręce, stopy. ¦wietny!;)
_________________
Ja mam to coÅ›, czego nie ma nikt inny! ;]
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-03-22, 17:45   

Ja z kolei Antidral odradzam. Pomimo dokładnego stosowania według instrukcji pocenie nie zmniejszyło się (a nie mam jakichś wielkich problemów z nadmierną potliwością), a sam środek mnie uczulił, przez co skóra pod pachami piekła i szczypała mnie tak, że nie mogłam spać w nocy.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

malgonia18  

Mega wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-03-24, 22:06   

Tak chyba ma być, ze szczypie i piecze ;>
czytałam na różnych forach i każdy ma takie objawy.

No cóż, jednemu pomoże, drugiemu nie. Próbować trzeba.
_________________
Ja mam to coÅ›, czego nie ma nikt inny! ;]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com