Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

rainbow  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Gru 2009

Sk±d: po³udnie

   

Wys³any: 2010-05-03, 16:55   

Stosowałam ten Antidral, pierwsze kilka dni było ok-zero potu. Wszystko zgodnie z instrukcją itd., niestety po minionym czasie po posmarowaniu tym pach swędziały mnie tak okropnie, że niemal se je wydrapałam.. Do dziś to się nie zmieniło, mokre plamy jak były tak są, zastanawiam się nad zakupem Etiaxilu (czy jak sie pisze) lub tabletek 'eliminujących pot od wewnątrz' bo o niejakich słyszałam.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-05-03, 18:01   

rainbow napisa³/a:

zastanawiam siÄ™ nad zakupem Etiaxilu


Ze swojej strony polecam ten produkt. Fakt, cena jest dość wygórowana, bo ja płaciłem 45 zł jak dobrze pamiętam. Ale wystarcza na długo, bo nie trzeba go stosować codziennie czy co drugi dzień. A efekty są po pierwszym stosowaniu już.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-05-04, 09:40   

Cytat:

Stosowałam ten Antidral, pierwsze kilka dni było ok-zero potu. Wszystko zgodnie z instrukcją itd., niestety po minionym czasie po posmarowaniu tym pach swędziały mnie tak okropnie, że niemal se je wydrapałam.. Do dziś to się nie zmieniło, mokre plamy jak były tak są, zastanawiam się nad zakupem Etiaxilu (czy jak sie pisze) lub tabletek 'eliminujących pot od wewnątrz' bo o niejakich słyszałam.


U mnie z Antidralem było tak samo - na początku wszystko ładnie i pięknie, a po kilku dniach niemiłosiernie swędzące pachy. Wydawało mi się wtedy, że mam na ten produkt uczulenie. Musisz jednak pamiętać, rainbow, że zupełne eliminowanie potu nie jest ani dobrym, ani zdrowym rozwiązaniem. Poprzez pot wydobywają się z naszego organizmu szkodliwe substancje i zahamowanie tego procesu może być brzemienne w skutkach.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

rainbow  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Gru 2009

Sk±d: po³udnie

   

Wys³any: 2010-05-04, 16:30   

Spokojnie wiem czemu pot służy... Jednak ja nie mówię o lekkim poceniu się a laniu się potu nie tylko pod pachami i w każdej temperaturze, bez większego wysiłku fizycznego..
 

ziom  

Stały User


ImiÄ™: Oskar

Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Sty 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-05-22, 14:37   Strasznie siÄ™ pocÄ™

Słuchajcie mam problem pocę się strasznie bez powodu, a dokładnie jak się ubieram normalnie, stosownie do pogody, to ja przychodzę z dworu cały spocony. Dodam że na dworze nie biegam, normalnie chodzę sobie. Proszę powiedzcie mi z czym to może mieć związek i co mam zrobić?
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-05-22, 14:47   

Myj się rano i wieczorem, używaj antyperspiranty, w drogeriach i sklepach jest duży wybór i każdy może znaleźć coś stosownego dla siebie. :-) Oprócz tego codziennie rano zmieniaj koszulkę. Związane jest to z tym, że dojrzewasz, a ponad to gruczoły potowe podczas dość ciepłych dni wytwarzają więcej potu niż zazwyczaj, żeby ochłodzić ciało. Myślę, że trochę higieny i powinno choć w niewielkim stopniu się poprawić. Nie martw się, każdy się poci, jedni więcej, inni mniej, to jest naturalne. ;)
_________________
Kici kici.:)
 

ziom  

Stały User


ImiÄ™: Oskar

Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Sty 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-05-22, 14:53   

ja używam antyperspirantu, a tak poza tym u mnie nie jest aż tak bardzo ciepło dzisiaj 18 st.
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-05-22, 14:55   

Hmm.. to może poszukać jakiś z lepszej marki, bo te tańsze są często mało skuteczne. Tak jak napisałam wcześniej - troszkę częściej trzeba się myć. Nic na to za bardzo nie poradzisz, bo jesteś chłopakiem, a oni muszą się troszkę "konkretniej" pocić. ;)
_________________
Kici kici.:)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-22, 14:58   

Etiaxil kilka razy tygodniowo, pomaga przy nadmiernej potliwości.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

ziom  

Stały User


ImiÄ™: Oskar

Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Sty 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-05-22, 15:02   

zapomniałem powiedzieć jakie części ciała mi się pocą a więc tak pocą mi się strasznie plecy, brzuch bez powodu, tak jak wcześniej pisałem pocę się jak przyjdę z dworu bez powodu, nie biegam ani nie chodzę szybko, tylko normalnie.
 

Tosia94  

User



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 22 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-22, 15:09   

Możesz wydepilować się pod pachami-trochę pomaga i nie ma przykrego zapachu. Często zmieniaj koszulki, nawet do szkoły możesz nosić drugą na zmianę, no i dobrze żeby były z naturalnych materiałów, np. z bawełny. Czytałam że okłady z czarnej herbaty pomagają, ale nie testowałam na sobie więc nie wiem czy to prawda ;) ale nie zaszkodzi spróbować ;)

JustyÅ›ka napisa³/a:

Nie martw się, każdy się poci, jedni więcej, inni mniej, to jest naturalne.


właśnie.
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2010-05-22, 15:30   

Ale trafiłeś z tematem... Mam to samo... Codziennie mam pod pachami mokre ślady, stosowałem chyba już wszystkie antyperspiranty jakie mi polecono, i nihooyah... Są na to może jakieś specyfiki w aptekach? Bo jest to bardzo wstydliwe...
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-05-22, 15:33   

Poczytaj trochę wątek http://www.e-mlodzi.com/n...-sie-vt4746.htm ,powinno pomóc. ;)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-05-22, 16:38   

Temat został scalony z istniejącym już na forum tematem o tejże tematyce.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-05-22, 16:55   

Cytat:

Ale trafiłeś z tematem... Mam to samo... Codziennie mam pod pachami mokre ślady, stosowałem chyba już wszystkie antyperspiranty jakie mi polecono, i nihooyah... Są na to może jakieś specyfiki w aptekach? Bo jest to bardzo wstydliwe...


Są, najbardziej popularne to chyba Etiaxil i Antidral. Stosowałam ten drugi i raczej nie polecam, ponieważ po kilku użyciach skóra pod pachami strasznie mnie piekła. Do tego na 48 h przed posmarowaniem nie można było golić pach.

Cytat:

Temat został scalony z istniejącym już na forum tematem o tejże tematyce.


Masło maślane masłem smarowane. Może się czepiam, ale pracuj nie tylko nad górnolotną treścią, ale również i formą.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com