Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

SÅ‚odka_Marakuja  

Stały User

Obecnie 177cm/97kg



ImiÄ™: Marlenka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 03 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-11, 14:26   

Jeśli nie umiesz tego uszanować to ja współczuję tobie.
_________________

 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-09-11, 21:56   

Gośś_ napisa³/a:

Czy przeszkadza wam jeśli chłopak/ dziewczyna mają nadwagę?


Zależy, kilka dodatkowych kilogramów to nic złego, bo sam mam, ale taka, co by wyglądała jak te niektóre Amerykanki już nie.

Gośś_ napisa³/a:

Czy byście się umówili z taką osobą?


Dlaczego nie

Gośś_ napisa³/a:

Jaki macie stosunek do tych osób ?


Normalny.

Gośś_ napisa³/a:

Czy macie taką osobę w klasie lub wśród znajomych?


Jasne i to nie jednÄ….

Sam tam mam kilka nadprogramowych kilogoramów (a BMI mam prawidłowe, ale przy górnej granicy - jeden punkt (czy jedna jednostka, nie wiem co to tam jest) mam zapasu, ale nie narzekam - leniwy jestem, nie chce mi się z tym nic robić a i czasem zjeść lubię porządnie, a w sumie waga ciągle mniej-więcej na tym samym poziomie, tak więc nie ma co ;) Niestety, święta coraz bliżej, a w święta wiadomo jak co jest - przed jeszcze urodziny mamy, niecały miesiąc po świętach moje - i łatwo o kilogramy ;) Ale co roku zawsze z tego co przybyło to wychodziłem, tak więc aż tak się nie przejmuje. A i takie osoby z tymi kilkoma dodatkowymi kilogramami tak mi się dobrze kojarzą, szczególnie dziewczyny - z takim ciepłem, pozytywnie. Oczywiście łatwo do otyłości, dlatego trzeba uważać ;)
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-09-11, 23:04   

SÅ‚odka_Marakuja napisa³/a:

Jeśli nie umiesz tego uszanować to ja współczuję tobie.



Czego mi współczujesz? :)
Po prostu szkoda mi Ciebie i Twojego olewania swojego zdrowia, kondycji, sposobu życia :) Obawiam się, że nikt nie chciałby na starość walczyć z jakimś cholesterolem, podwyższonym ciśnieniem czy czymś innym, co jest skutkiem takiego siedzącego trybu życia i nawyków żywieniowych. Może Ci to odpowiada, więc powodzonka.
Szczerze to mam to gdzieś, a piszę, bo mnie to zainteresowało.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-09-11, 23:13   

SÅ‚odka_Marakuja napisa³/a:

Jeśli nie umiesz tego uszanować to ja współczuję tobie.


A co tutaj jest do szanowania? To, że zachowujesz się jak przysłowiowy wieprz w chlewie przy korycie? Na własne życzenie i jakieś chore widzimisie chłopaka? Gdyby powiedział, że lubi latające dziewczyny, to skoczyłabyś z 4 piętra?

Pytanie tylko, na ile trollujesz, a ile to prawda. Przeglądając temat "co dziś zjadłem", stawiam, że więcej trolla w Ciebie jest.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

merylin  

User



ImiÄ™: Anett

Wiek: 31

Do³±czy³a: 11 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-11, 23:18   

dla mnie wyglad nie ma mega wielkiego znaczenia. nadwaga to w sumie choroba. to ze ktos jest otyly nie oznacza ze gorszy glubszy itp nadwaga to schorzenie z winy czlowieka czy tez calkowicie bez jego wplywu rozne sa przyczyny! wazne jaki czlowiek jest tam w srodku jaki ma stosunek do 2 czlowieka a nie czy ma 170 cm wzrostu 55 kg wagi biust D / wysoki muskularny facet bez brzucha piwnego co kumu wyglad do szczescia . fakt jezeli ktos ma nadwage do tego jest zaniedbany higiena osobista zerowa ubranie tez totalna szmata bo sie zdarzaja takie przypadki to fakt wtedy rozmowa czy jaki kolwiek kontakt jest sprawa trudna a i nawet nie mozliwa
_________________
Niezbadane sÄ… wyroki boskie
tak być musiało, to chyba proste
jestem gdzie jestem tu moje miejsce...
 

SÅ‚odka_Marakuja  

Stały User

Obecnie 177cm/97kg



ImiÄ™: Marlenka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 03 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-12, 17:01   

Mizantrop napisa³/a:

SÅ‚odka_Marakuja napisa³/a:

Jeśli nie umiesz tego uszanować to ja współczuję tobie.


A co tutaj jest do szanowania? To, że zachowujesz się jak przysłowiowy wieprz w chlewie przy korycie? Na własne życzenie i jakieś chore widzimisie chłopaka? Gdyby powiedział, że lubi latające dziewczyny, to skoczyłabyś z 4 piętra?

Pytanie tylko, na ile trollujesz, a ile to prawda. Przeglądając temat "co dziś zjadłem", stawiam, że więcej trolla w Ciebie jest.

Wszystko co piszę to prawda. Uwielbiam jeść to tyle jem.
_________________

 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-12, 18:00   Re: Nadwaga

Gośś_ napisa³/a:

Czy przeszkadza wam jeśli chłopak/ dziewczyna mają nadwagę?


Zależy jak dużą ma nadwagę i czy to widać

Gośś_ napisa³/a:

Czy byście się umówili z taką osobą?


Nie, chyba że miałby naprawdę odpowiadający mi charakter

Gośś_ napisa³/a:

Jaki macie stosunek do tych osób ?


Neutralny. Zazwyczaj nie zwracam na nich uwagi

Gośś_ napisa³/a:

Czy macie taką osobę w klasie lub wśród znajomych?


Tak
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-09-14, 00:33   

Wolę chude. Jeśli w temacie jest mowa o potencjalnych partnerach to w zasadzie odpada na starcie. Nie jest to rzecz dyskwalifikująca człowieka, ale wracamy do tego, że wolę szczupłe dziewczyny.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-01-22, 06:57   

też miałam nadwagę a obecnie schudłam 30 kg i mam niedowagę. Ale czy mogłabym być z facetem trochę grubszym? Myślę, że tak. Jeśli facet mnie szczerze kocha to może nie mieć ręki, może nie mieć oka a dla mnie to bez znaczenia.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-01-22, 17:31   

Nadwaga nie obrzydza mnie, jeżeli:
- nie jest zbytnio widoczna (mam tu na myśli wielkie NIE dla osoby-tłuszczu),
- wiem, że osoba przynajmniej stara się robić coś, żeby tę nadwagę zwalczyć, ogółem wie, że to jest problem,
- jest spowodowana problemami zdrowotnymi, bo jak ktoś jest gruby, bo żre, to sorry - dla mnie jest idiotą.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

starlighttt  

User

starlighttt



Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-23, 17:31   

Jakoś mnie nie pociągają faceci z nadwagą, chyba, że ewentualnie z jakąś bardzo niewielką i nie rzucającą się w oczy. Zresztą bez przesady, utrzymywanie wagi w granicach normy to nie jakiś ogromny wyczyn, a poza tym jest dobr dla zdrowia.
 

Arex1997  

User

Taki porÄ…baniec ^^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-02-07, 22:52   

Ja tam wolę jak dziewczyna ma trochę ciałka sam najchudszy nie jestem :)
 

lirinka  

User



Do³±czy³a: 06 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-08, 13:10   

Jeżeli ktoś się dobrze czuje w swojej skórze to nie należy się przejmować, gorzej jak nasza waga zagraża naszemu zdrowiu, wtedy trzeba próbowac sobie z tym poradzić.
_________________
have a nice day :)
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2013-03-02, 08:36   

Też tak uważam, ale rzadko kto dobrze się czuje z nadprogramowymi kilogramami. Walka z nimi nie jest wbrew pozorom taka ciężka, trzeba tylko chcieć.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-09, 21:35   

Zależy co rozumiemy przez nadwagę. +10kg czy +100kg? Dla mnie generalnie jak ktoś ma troszkę większy brzuszek to jest żadna nadwaga. :-x Nadwagę to mają osoby ważące 150kg, a nie te parę kilogramów więcej niż powinny. No już bez przesady. I o wiele bardziej wolałabym pana z nawet tymi paroma kilogramami plus niźli takiego, co jak kościotrup wygląda.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com