Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 11:01   

księżniczka., a ja radzę Ci przejść się na oddział kliniki endokrynologii i policzyć dziewczyny, które przez całe życie był szczupłe i miały normalną przemianę materii, a w ciągu kilku miesięcy przytyły 30 kg. To nie są wcale takie rzadkie przypadki, jak Ci się wydaje. Moim zdaniem właśnie przypadki obżarstwa rzadko powodują nadwagę. Spójrz na dużą część "chudzinek": wpierdzielą całą pizzę, dwie paczki chipsów i trzy czekolady i nie przytyją.

Cytat:

Mam koleżankę,która że tak powiem jest lekko puszysta. Osobiście traktuje ją jak inne,ale jej zachowanie mnie śmieszy. Ostatnio zapisała sie na fitness i w ogóle podobno " sie wzięła za siebie". Ale jak w to wierzyć, skoro nie ćwiczy nawet n a wf-ie a po lekcjach chodzi z mega paką chipsów ? Jak dla mnie to sie kupy nie trzyma ^^


Moim zdaniem ważne, że próbuje. Początki zawsze są trudne. Jeśli zacznie ćwiczyć to na pewno jej się to opłaci.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

księżniczka.  

Stały User



Do³±czy³a: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 11:03   

a ja nadal będę twierdziła, że obżarstwo jest o wiele częstszą przyczyną nadwagi od tych chorych dziewczyn.;]
_________________
Babe
In
Total
Control of
Herself
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 11:15   

Podziwiam upór ludzi wyznających zasadę: "Moja racja jest najmojsza" ;) .

Co do nadwagi - istnieje coś takiego jak biologiczna waga żądana. Niektóre osoby mogą nigdy nie zrzucić wszystkich nadprogramowaych kilogramów właśnie dlatego, że nie pozwala na to ich organizm. Jeśli schudłby więcej, zaczęliby chorować. Każdy organizm jest inny, jeden lepiej funkcjonuje z nadwagą (nadwagą, a nie otyłością).
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-12-06, 11:19   

Nataniel napisa³/a:

Każdy organizm jest inny, jeden lepiej funkcjonuje z nadwagą (nadwagą, a nie otyłością).

nadwaga nie jest niczym dobrym, nieprzesadzajmy
ale BARDZO wiele osób ma to zapisane w genach
W młodości chodzinki a na starosc bardzo tyją... nikt niego nie zauważył ?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 11:33   

Cytat:

nadwaga nie jest niczym dobrym, nieprzesadzajmy


Zależy, co rozumiesz przez nadwagę. Współcześnie wiele osób z BMI w normie uważanych jest za osoby z nadwagą.

Cytat:

W młodości chodzinki a na starosc bardzo tyją... nikt niego nie zauważył ?


Wtedy to raczej nie jest wina genów, a tego, że po osiągnięciu pewnego roku życia następuje przyrost tkanki tłuszczowej, ciało traci sprężystość. Ludzie genetynie obciążeni nadwagą najczęściej mają tendencję do tycia i jeśli naprawdę ostro nie pilnują się z jedzeniem, to po prostu tyją, podczas gdy inni spożywający taką samą ilość jedzenia mają wagę w normie lub nawet chudną.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Ksn  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 04 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-05, 23:47   

z nadwagą? Nie, nie umówiłbym się! Już mówię dlaczego. nie jestem osobą chudą, ale (już) normalną. Mam 72kg wagi, przy 174 wzrostu. Jeśli ktoś uważa, że to dużo, trudno BMI mam ok. Choć moja prawidłowa waga to 68kg. Jednak ok 9 mieś temu ważyłem 101kg!! i mierzyłem ok 168 wzrostu. Nie mówcie mi, że się nie da! Zły metabolizm? I owszem, cokolwiek zjadam w większej ilość zostaje, i się odkłada jako tłuszcz. Ale dałem radę.

Kiedyś dziewczyna? W marzeniach :-D Rozmowa i owszem, zero uczucia, nie dziwię się im. A teraz? Mam dobry kontakt z większością dziewczyn, często piszą same. Nie przeszkadza wam otyłość? nie okłamujcie siebie samych. Dla każdej z tych co piszą mam czas, trzeba się wziąć za siebie i zgubić tłuszczyk, a nie biadolić, że nikt mnie nie chce, bo jestem gruby. Cała moja rada.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-01-05, 23:56   

Ksn, genialnie.

Szkoda, że nie zastanowiłeś się nad tym, że to nie zawsze jest aż tak proste, a nadwaga nie zawsze wynika z lenistwa.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-06, 08:07   

Dokładnie. Nie zawsze przyczyną nadwagi jest zły metabolizm i nie zawsze wystarczy mniej jeść, żeby schudnąć. Fajnie, że Tobie się udało. Szkoda tylko, że na wszystkich z nadwagą patrzysz przez pryzmat siebie.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

motylek  

Stały User



ImiÄ™: gabryska

Wiek: 31

Do³±czy³a: 17 Lip 2009

Sk±d: podkarpacie

   

Wys³any: 2010-01-06, 08:41   

nie umówiła bym się z kimś otyłym ;/
kolegów koleżanki tam mogę mieć ale to z nieduża nadwaga ..
sama jestem krytyczna pod względem swojej wagi a co dopiero do innych ;)

fakt faktem wnętrze tez jest ważne ale pierw się patrzy na wygląd :-) ;)
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-06, 09:49   

Cytat:

kolegów koleżanki tam mogę mieć ale to z nieduża nadwaga ..


Więc mając do wyboru otyłego kolegę o świetnym charakterze i chudzinę o charakterze mocno przeciętnym, wybierzesz tego drugiego?

Jestem w stanie zrozumieć, że wygląd osoby otyłej może nie pociągać (wszak dla większości nie jest to wygląd estetyczny), ale wydaje mi się, że w przyjaźni czy zwykłej znajomości nie powinno to mieć aż tak dużego znaczenia.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Aga.S

User



Do³±czy³: 10 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-06, 12:16   

bzdura :kwasny: nie wiem czemu ludzie traktują otyłość jako jakąś dyskryminacje! nie wiem czy też to zauważyliście ale okrągli ludzie mają z reguły większe poczucie humoru i są niezwykle sympatycznymi osobami
_________________
Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez...
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-06, 12:42   

Cytat:

nie wiem czy też to zauważyliście ale okrągli ludzie mają z reguły większe poczucie humoru i są niezwykle sympatycznymi osobami


Bo jeśli nie mają z powodu wagi zbyt dużych kompleksów, to uczą się do niej bardziej dystansować. Wydaje mi się, że częściej potrafią smiać się z samych siebie, niż ludzie szczupli. Ale to nadal nie sprawia, że mają większe szanse na znalezienie sobie kogoś.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Aga.S

User



Do³±czy³: 10 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-06, 12:48   

miłość to większe uczucie, nie zawsze górę bierze wygląd, takie moje skromne zdanie
_________________
Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez...
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-06, 14:11   

Po pierwsze - miłość to nie uczucie, tylko stan.
Po drugie - ważniejszy jest charakter, ale wygląd też ma znaczenie. I jak kogoś naprawdę odrzuca wygląd osoby otyłej, to nawet nawspanialszy jej charakter raczej nie sprawi, że zacznie się on mu nagle podobać.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-06, 14:32   

A ja mam nadwagę 15 kilową, nie mam kompleksów. Traktuję to bardziej jako dar bo przy macie 115 kilo siła ofensywy, defensywy pomnożona przez moja wagę daje niezłe rezultaty.
Ja przytyłem odkąd poszedłem na studia, nie ma czasu na regularną siłownie, a poza tym mam kontuję bicepsa.
Moja nadwaga jak to stwierdził lekarz cytuję "Nadwaga nie upośledzająca sprawności ustroju"
:hyhy:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com