Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-16, 19:10   

Ad. napisa³/a:

poczÄ…tkowo zwraca uwagÄ™ na to jak wyglÄ…da.



Ciężko żeby zwracał na coś innego uwagę, skoro nie zna to może opiniować jedynie po tym.

Missy napisa³/a:

bo teraz seksi jest chude. a że chudzinki uważane są za piekne, to grubasy tez zaczynają tak myslec. jedynie norma zostaje pominięta.



¦więta racja, niestety. Ja jednak lubię jak jest za co złapać bądź do czego się przytulić :-P
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Ad.  

Wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 20 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-16, 19:57   

Cytat:

przepraszam bardzo... dba o siebie... czy osoba szczupła zawsze to robi a otyła nie? To wnioskuje po tym co napisałeś



źle wnioskujesz. ;) chodzi o to, że ludzie otyli muszą bardziej dbac o higienę [nie twierdzę, że szczupli już nie muszą :)], ponieważ wśród społeczeństwa istnieje stereotyp, że człowiek otyły to taki typowy spaślak, śmierdzący, który nic nie robi w kierunku polepszenia swojej 'sytuacji'.

Cytat:

wcale nie, raz tak jest raz nie... nie da się tego określić.



mówię to na podstawie tego, co sam zaobserwowałem lub o czym słyszałem. subiektywna opinia połączona ze zdaniem ludzi, których znam. :)

Cytat:

Ciężko żeby zwracał na coś innego uwagę, skoro nie zna to może opiniować jedynie po tym.



:-D brawo.
przykład I:
chcę poznać kobietę. idę np. krakowskim przedmieściem w Lublinie, widzę kobietę. nie podoba mi się - idę więc dalej.
przykład II:
mój kolega też chce poznać kobietę. idzie tą samą drogą. jest romantykiem. ciągle powtarza, że najważniejsze jest wnętrze. widzi niekoniecznie ładną kobietę jednak podchodzi i nawiązuje z nią znajomość, bo chce sprawdzić jakie jest jej wnętrze.

ciężko? :-|
_________________

 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-01-17, 09:31   

Ok, znajomych mogę mieć, nawet przyjaciół. Z nadwagą, otyłością, nieważne. Ale jeśli chodzi o umówienie się z kimś w celach lepszego nawiązania kontaktów to raczej nie. Bo to i tak nie wypali skoro zupełnie mnie nie pociąga, nie jest dla mnie atrakcyjny, mimo tego że może ma faktycznie świetny charakter. Co innego gdyby może było odwrotnie, polubiłam go kogoś takiego, poznała, zobaczyła jaki jest i zauroczyła się/zakochała, wtedy pewnie nie miało by to większego znaczenia, ale na chwilę obecną ma.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 09:58   

Cytat:

Po co, skoro lepiej całe zło świata zgonić na innych i poużalać się nad sobą [ew. mieć gdzieś swój wygląd i czekać na 'tego jedynego', który pokocha ze wzgl. na charakter, a i tłuszczyk też będzie lubił]. Załamujące.


Moim zdaniem ludzie, którzy akceptują otyłość u swojej drugiej połówki wyrządzają jej krzywdę (oczywiście nadal mam na myśli otyłość będącą skutkiem obżarstwa, a nie choroby). Noszenie zbyt wielu kilogramów to poważne obciążenie dla zdrowia. Oczywiście, jeśli osoba otyła bardzo nam się podoba z charakteru i czujemy do niej miętę, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z taką osobą być, ale powinno się namawiać ją do zmiany stylu życia, może wspólne ćwiczenia, zapraszanie do zdrowych restauracji itp.

Ja sama mam nadwagę, którą powoli zrzucam (wcześniej byłam otyła wskutek choroby, teraz leki zaczęły w końcu działać), mam bardzo powolną przemianę materii. Poza tym jestem obciążona innymi chorobami. Nie wymagam, abym podobała się wszystkim facetom, wręcz przeciwnie - wcale tego nie chcę. Ważne, że mam na oku swojego i że mój ma mnie na oku, że mu się podobam i że on podoba się mi (a z kolei on jest bardzo chudy).
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 16:53   

Ad. napisa³/a:

widzi niekoniecznie ładną kobietę jednak podchodzi i nawiązuje z nią znajomość, bo chce sprawdzić jakie jest jej wnętrze.



A jednak patrzy. Chyba że ma skaner w mózgu.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 17:40   

W związku z powyższą wypowiedzią ojzu naszła mnie pewna myśl. Dlaczego to właśnie kobieta powinna dbać o siebie, a mężczyzna już nie? Kobieta musi być szczupła, proporcjonalnie zbudowana, mieć piękne włosy, piękne zęby. jedwabiście gładką skórę, zero włosków na nogach czy pod pachami (o innych częściach ciała nie wspominając) i w ogóle dążyć do ideału piękna, a facet nie musi być tak idealny? I dlaczego przeciętni (żeby nie powiedzieć brzydcy) faceci zawsze (lub w większości przypadków) szukają idealnej kobiety, nie patrząc na własne braki?
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 17:42   

Nataniel napisa³/a:

I dlaczego przeciętni (żeby nie powiedzieć brzydcy) faceci zawsze (lub w większości przypadków) szukają idealnej kobiety, nie patrząc na własne braki?



Tak chce natura. I w tym twki problem kobiet. Skoro tak tego nie lubią, to niech takich facetów unikają. Proste.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 18:11   

Nataniel napisa³/a:

Dlaczego to właśnie kobieta powinna dbać o siebie, a mężczyzna już nie?



Ale dbać o siebie to nie znaczy nie wiadomo jak upiększać, tu jest różnica.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 18:22   

Cytat:

Ale dbać o siebie to nie znaczy nie wiadomo jak upiększać, tu jest różnica.


Sorry, ale ja jeszcze nie widziałam faceta, który codziennie chodzi na siłownię, goli włosy na nogach czy plecach, dba o idealne wymiary i zawsze gustowny, podkreślający atuty urody strój. A jeśli wyskoczy pryszcz to przypudruje, bo pryszczaty facet wcale nie jest piękniejszy od pryszczatej dziewczyny.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Ad.  

Wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 20 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 19:26   

Nataniel, może dlatego, że mózg kobiety i mężczyzny działa całkiem inaczej?
Kobieta zwraca uwagÄ™ bardziej na charakter faceta, jego zachowanie, styl bycia. Facet pierwsze co to skanuje jej wyglÄ…d. ;)
_________________

 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 19:27   

Nataniel napisa³/a:

Cytat:

Ale dbać o siebie to nie znaczy nie wiadomo jak upiększać, tu jest różnica.


Sorry, ale ja jeszcze nie widziałam faceta, który codziennie chodzi na siłownię, goli włosy na nogach czy plecach, dba o idealne wymiary i zawsze gustowny, podkreślający atuty urody strój. A jeśli wyskoczy pryszcz to przypudruje, bo pryszczaty facet wcale nie jest piękniejszy od pryszczatej dziewczyny.



Nie miałem tego na myśli. Dbanie o siebie to higiena, nieprzepracowywanie się itp. Reszta to tylko upiękrzacze.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 20:13   

Cytat:

Kobieta zwraca uwagÄ™ bardziej na charakter faceta, jego zachowanie, styl bycia. Facet pierwsze co to skanuje jej wyglÄ…d.


Stąd wiele nieszczęśliwych związków i rozpadających się małżeństw. Bo wszystko jest pięknie i ładnie dopóki kobieta jest ładna. A jak przytyje w ciąży i na dodatek nie może wtedy uprawiać seksu to pędem do zdrady. Oczywiście nie jest to regułą, ale niestety często dla mężczyzn wspaniała kobieta to piękna kobieta. A idąc takim tokiem myślenia nie da się stworzyć trwałego, szczęśliwego związku.

Cytat:

Nie miałem tego na myśli. Dbanie o siebie to higiena, nieprzepracowywanie się itp. Reszta to tylko upiękrzacze.


Więc tak samo chętnie umówiłbyś się z naturalną kobietą bez makijażu jak i z kobietą o idealnej, pięknej twarzy rodem z billboardu? Którą byś wybrał, gdybyś nie znał wnętrza żadnej z nich?
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-01-17, 20:18   

Ad. napisa³/a:

Kobieta zwraca uwagÄ™ bardziej na charakter faceta, jego zachowanie, styl bycia. Facet pierwsze co to skanuje jej wyglÄ…d.


Skąd to wziąłeś? Niedobrze mi się robi. To, że ty jesteś tak ograniczony nie oznacza że każdy jest.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Ad.  

Wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 20 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 20:36   

TQIT napisa³/a:

To, że ty jesteś tak ograniczony nie oznacza że każdy jest.



ogarnij się chłopaku. to, że masz moda nie oznacza, że masz też prawo na używanie takich słów. ;)

TQIT napisa³/a:

SkÄ…d to wziÄ…Å‚eÅ›?



widzisz. stereotypy to coś, czego zrozumieć/pojąć nie potrafisz. zaobserwowałem. spotykam w życiu różnych ludzi, interesuję się ich reakcjami, zachowaniem. rozmawiam z facetami i kobietami, zadając im takie pytania. odpowiedzi sa przeróżne, jednak najczęściej faceci mówią o wyglądzie, kobiety o charakterze.

TQIT napisa³/a:

Niedobrze mi siÄ™ robi.



aspirynÄ™?

Nataniel napisa³/a:

A idąc takim tokiem myślenia nie da się stworzyć trwałego, szczęśliwego związku.



wiesz, tu raczej chodzi o pierwsze wrażenie, a nie późniejszy stan. dalej wszystko się zmienia. dostrzegane z początku wartości zostają zastapione innymi.
oczywiście to tylko stereotypy, nie każdy tak mieć musi. :)
_________________

 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-17, 20:42   

Cytat:

wiesz, tu raczej chodzi o pierwsze wrażenie, a nie późniejszy stan. dalej wszystko się zmienia. dostrzegane z początku wartości zostają zastapione innymi.


To nie ma nic do rzeczy. Bo w takim wypadku mężczyzna może związać się z miłą, fajną ładną dziewczyną, a koło nosa przejdzie mu dziewczyna o nieco mniej pociągającej urodzie, ale takim charakterze, że stworzyliby trwały, szalony, pełen życia i wzajemnego przyciągania związek.

Wygląd jest ważny, ale nie powinien stanowić kryterium.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com