Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Gośś_  

Stały User



ImiÄ™: Gosia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 20 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-11-16, 21:51   Nadwaga

Czy przeszkadza wam jeśli chłopak/ dziewczyna mają nadwagę? Czy byście się umówili z taką osobą? Jaki macie stosunek do tych osób ? Czy macie taką osobę w klasie lub wśród znajomych?
 

Thorns Jesus's  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 11 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-16, 22:15   

Chodźby był bez nogi i na wózku to czemu nie ?
Nie zapominam, że jest człowiekiem jak ja, więc traktuje go tak jak powinien być traktowany.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-16, 22:18   

Gośś_ napisa³/a:

Czy przeszkadza wam jeśli chłopak/ dziewczyna mają nadwagę?


To zależy. Bo jeżeli chłopak jest naprawdę fajny to potem się tego nie zauważa, i jeżeli mimo tej nadwagi potrafi się dobrze ubrać i wyglądać t o już nie ma znaczenia.

Gośś_ napisa³/a:

Czy byście się umówili z taką osobą?


Pewnie.

Gośś_ napisa³/a:

Jaki macie stosunek do tych osób ?


Tak sam jak do każdego innego człowieka.

Gośś_ napisa³/a:

Czy macie taką osobę w klasie lub wśród znajomych?


¯eby tylko jedną.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-11-16, 22:21   

Ja tam uważam że nie należy osób odrzucać przez wygląd zewnętrzny. Przyjaźnię się z wieloma takimi osobami i jest gitara. No cóż, jednak raczej bym się z taką nie umówił.
_________________
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-11-16, 22:27   

wśród moich znajomych jest niewiele osób z jakąś bardzo widoczną nadwagą - dwie, może trzy.
tusza drugiej osoby w żadnym razie nie jest dla mnie problemem. zwykle jest tak, że tacy ludzie są o wiele weselsi i przyjaźniej nastawieni do świata niż ci z figurami modelek. a ja lubię towarzystwo wesołych osób.
umówić się, może bym się umówiła, jeśli dobrze by mi się z chłopakiem rozmawiało.
_________________
meow
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-16, 22:28   

ja mam lekką nadwagę a na brak zainteresowania u płci męskiej nie narzekam. bo poza paroma kilogramami za dużo mam też sporo do powiedzenia.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Miyo  

User


Do³±czy³a: 15 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-16, 23:34   

ja mam niedowage i uwazam ze figura i waga sie nie licza. jesli ktos ma troche za duzo kilogramow to co z tego? taki juz jest i wazne zeby sie z tym dobrze czuł
 

Wisienka

Wymiatacz



Do³±czy³: 02 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 12:35   

Najważniejsza jest osobowość,a
nie wygląd zewnętrzny.
Chłopak może mnie zafascynować inteligencją,
poczuciem humoru,
optymizmem.
Waga schodzi w tym momencie
na drugi plan. :-)
_________________
"Nasze życie jest takie, jakim uczyniły je nasze myśli".
Marek Aureliusz
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 13:41   

Jez mam nadwage,moze nie otyłosc ale nadwage taka z 7 kilo,choc Bmi jest w normie ale sam odczuwam ze za duzo waze.Jak najbardziej waga nie przeszkadza mi w tym czy sie z kims kuplowac albo nie.A jesli chodzi o wyglad dziewczyn to chyba lepiej zeby miała "troche" za duzo niz za mało,nie?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 15:37   

Jacy wszyscy nagle stali się obojętnie na wygląd zewnętrzny - tylko nasuwa się pytanie dla pokazu czy rzeczywiście tak jest. Po obserwacji można stwierdzić, że dla pokazu.

Co do mnie, z przesadnię dużą kobietą bym się nie umówił. A co sądzę o tych osobach, jeśli ich wielka nadwaga jest spowodowane niechlujstwem-gardzę. Zresztą taki sam stosunek miałem do własnej osoby, ale to zmieniłem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-17, 16:01   

Nie miałam nigdy problemów z nadwagą,mój stosunek dla takich osób jest czysto neutralny,staram się nie oceniać ludzi po wyglądzie,lecz po tym co mają do powiedzenia,przekazania.

Mizantrop napisa³/a:

Po obserwacji można stwierdzić, że dla pokazu.


Po czym to stwierdzasz ?
Przykładowo nie uznałabym swojego podejścia w celu jakiegokolwiek pokazu.Nie uważasz,że jednak leży to w kwestii czego szukamy u osoby ?Czy kierujemy się czyimś wyglądym,czy tym kim jest dana osoba i co sobą prezentuje ?

Wygląd schodzi na dalszy plan obojętnie ,czy jest to nadwaga ,czy inne defekty w wyglądzie zewnętrznym.Nie uważam,że nie ma to żadnego znaczenia,oczywiście ,że ma,ale w tym przypadku nie jest priorytetem.Nie potrafiłabym się umówić z kimś tylko i wyłącznie ze względu na wygląd.
_________________
Drugs&hugs.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:12   

Kometa napisa³/a:

Nie uważasz,że jednak leży to w kwestii czego szukamy u osoby ?Czy kierujemy się czyimś wyglądym,czy tym kim jest dana osoba i co sobą prezentuje ?



Po obserwacji ludzi "większych" choćby w szkole. Zresztą tak zawsze było, jest i będzie, że osoby, które są otyłe, za nadto otyłe będę inaczej oceniane niż te powiedzmy normalne.
Idą ulicą, widząc grubasa można usłyszeć 'ale świnia' 'grubas' i jeszcze inne słowa wypowiedziane przez ludzi, przechodniów.

Tak, ale spotykając nową osobę chcąc nie chcąc patrzy się na wygląd zewnętrzny a dopiero później na to co dana osoba pokazuje swoim charakterem, i dość często jest skreślanym się właśnie przez te kilka chwil - wyglądem.
Nie pisze, że tak zawsze jest. Ale w większość przypadków, ot takie moje spojrzenie i własne doświadczenie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:16   

Mizantrop ma trochę racji. Wszyscy tu deklarują się, że dla nich wygląd nie ma znaczenia. A odpowiedzcie sobie, ilu/ile z Was odwróciłoby się na ulicy za otyłą kobietą/facetem? Pewnie niewielu/e.
Kiedy poznajemy człowieka, pierwsze (i gwoli prawdy) jedyne, co możemy ocenić, to wygląd. Dlatego np. na imprezie wianuszek facetów biega wkoło szczuplutkiej dziewczyny, chociażby była największą zołzą, a nie sympatycznej grubaski.

//Sama nie mam problemów z nadwagą, moja figura nie sprawia mi problemów, ale absolutnie nie szydzę z osób, który takowy problem mają. Wśród moich koleżanek znajdzie się kilka, którym wieele brakuje, do przysłowiowej sylwetki modelki. Inna sprawa, czy mogłabym się zakochać w otyłym facecie. Lub inaczej, czy mógłby mnie pociągać. A wiadomo, jeśli ma być miłość, musi być pożądanie.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:20   

rozróżnijmy pojęcia nadwaga a otyłość, zanim zaczniemy dyskutować, bo to różnica, a temat jest o nadwadze.
ja sama do szczuplaków nie należę, ale poza pierwszymi 3 klasami podstawówki nikt mnie nie szykanował z tego powodu. z natury jestem otwarta, wygadana i wesoła, więc nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości, przyjaźni czy związków. ale nie jestem otyła. nie słyszę za sobą "grubas" ani "świnia", bo nie wyglądam A¯ TAK.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-17, 18:24   

wątpię, żebym się umówiła z chłopakiem który ma nadwagę. bo mam słabość w drugim kierunku, nie pociąga mnie to. chociaż mam jednego kumpla, który lubi dobrze zjeść, ale nie jest jakoś wybitnie otyły. i tak jest zaje****. nie przeszkadza mi ta nadwaga, bo to nie moja w sumie sprawa, co tam ktoś ze sobą robi. chociaż gdubi ludzie kojarzą mi się generalnie z zaniedbaniem. i nie podpiszę się pod tym modnym 'wygląd nie ma znaczenia'.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com