Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

szyborrr  

User


ImiÄ™: Marcin

Doł±czył: 09 Kwi 2015

   

Wysłany: 2015-04-16, 00:08   

no na pewno coś w tym jest. Póki co nasz dom opanował angielski. Właściwie próbujemy mówić do siebie tylko w tym języku :znudzony: zobaczymy co z tego przyjdzie
 

binlejden

User


Doł±czył: 07 Maj 2011

   

Wysłany: 2015-05-31, 11:11   

swojego czasu oprócz chodzenia na kurs do empik school (poziom nauczania w liceum kiepski) to jeszcze dużo pracowałem w domu. Słuchałem radia po angielsku, oglądałem filmy w wersji oryginalnej (tu czasami ciężko zrozumieć coś bo często gadają slangiem więc trzeba wiedzieć co oglądać), no i warto od czasu do czasu wyjechać sobie na wakacje pogadać po angielsku.
 

marcinb  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Doł±czył: 09 Cze 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wysłany: 2015-06-13, 00:06   

Z doświadczenia wiem, że dużo więcej nauczysz się w domu niż w szkole, nawet gdy nie przykładasz się mocno.
_________________
 

bedzialka

User


Doł±czył: 30 Cze 2015

   

Wysłany: 2015-06-30, 10:48   

jaszczur napisał/a:

marcinb napisał/a:

Z doświadczenia wiem, że dużo więcej nauczysz się w domu niż w szkole, nawet gdy nie przykładasz się mocno.



Dosyć rewolucyjne podejście. Wydaje mi się jednak, że szkoła to jedno z najważniejszych osiągnięć cywilizacyjnych. Samodzielna nauka jest możliwa, ale jednak dla większości bardzo trudna.
No chyba, że mamy na myśli naukę w domu, ale na kursie online.



mi sie tez wydaje, ze jednak kursy. ja chodzilam w krakowie dlugo, ale teraz sie przeprowadzam do Gdyni :zalamany: i nie wiem co mam z tym moim angielskim i hiszpanskim zrobic. angielski jeszcze pewnie normalnie w szkole, ale hiszpanskiego nie mam w programie :-x
 

porcelanowa

User


Doł±czył: 23 Lis 2014

   

Wysłany: 2015-06-30, 14:24   nauka

bardzo fajnie wspominam naukę w Akademii Językowej. mają świetnych lektorów w kilka miesięcy nauczyłam się wieęcej niż przez całe liceum chyba
 

Chucky77  

User



Doł±czył: 26 Cze 2015

Sk±d: Starogard Gdañski

   

Wysłany: 2015-06-30, 14:51   

Super, dzięki za wszystkie rady :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com