Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kaja  

User



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-27, 19:13   

hmm..problem w tym,ze z jego towarzystwa on wydaje siÄ™ narnolmalniejszy.. gdy jest bez swoich kumpli jest calkiem inny..

[ Dodano: 2010-12-27, 19:41 ]
:-)

[ Dodano: 2010-12-27, 19:41 ]
:-)
 

Lotosik  

Stały User

Lenka



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-12-27, 20:14   

Czysto teoretycznie mam dwie wizjÄ™:
1. Może koleżanki i sama sobie wmawiasz, te sytuacje obecnosci w miejscach lekcji. Zaś mozesz też źle odbierac znaki.
2. Jeśli traktuję Cię w inny sposób niż inne dziewczyny: podobasz mu się.

Teraz tak: może on jest z tych wstydliwych, wtedy musisz przejać inicjatywę. Zaś jesli jest typu cwaniaka: wystarczy poczekać oni lubią tak wodzić za nos...
_________________
Bywają czasem chwile, kiedy nie chce Ci się żyć.
Wiedz wówczas, że wielu oddałoby wszystko, żeby nie umierać...
Każdego dnia wypełniając powierzchnię płuc gęstym powietrzem, masz pewność,
że to właśnie ono stopniowo zgniata Ci klatkę piersiową...
 

Kaja  

User



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-27, 20:28   

Uwierz mi nic sobie nie wmawiamy bo np była raz taka sytuacja że była proba przed slubowaniem... on byl przy lewej stronie sceny ja tam gdzie zawsze stoi nasza klasa no i ja go zobaczylam i on mnie i tak idziemy w strone schodow patrzac sie na siebie i wyprzedzamy tych ludzi i wkoncu wyszlo na to ze bylismy kolo siebie i od konca sceny przez schody i do wyjscia szlismy obok siebie i caly czas on na mnie zerkal ja na niego i sie osieralismy o siebie...fajne to było :-D :-D ...i uwierz mi, że takich sytuacji od września było mnóstwo i nadal zero reakcji:/... to zdecydowanie typ cwaniaczka ale raczej takiego granego ze względu na kumpli...
 

Daniel_KLB  

User

szalony szaleniec ;)


ImiÄ™: Daniel

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Gru 2010

Sk±d: Kluczbork

   

Wys³any: 2010-12-27, 20:29   

ja Ci powiem jestem chłopakiem, więc czaje co siedzi innym kolesiom w kopule. On jest poprostu przymulony, taki ma charakter, nie masz innego wyjścia, musisz przejąć inicjatywę, innaczej będzie lipa
 

Kaja  

User



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-27, 20:36   

Obawiam się, że raczej nie...Bardziej wchodzi w grę akcja ze złamanym sercem bo o ile wiem to miał do czynienia z jakąś laska w okresie wakacji więc być może bo i ile się orientuje to raczej się w szkole za nikim nie kręci hmm no oprócz mnie ;)
 

Daniel_KLB  

User

szalony szaleniec ;)


ImiÄ™: Daniel

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Gru 2010

Sk±d: Kluczbork

   

Wys³any: 2010-12-27, 20:39   

Kaju, jeśli chcesz go zdobyć, musisz mu powiedzieć że Ci sie podoba, on raczej na pewno tego nie zrobi
 

Kaja  

User



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-27, 20:50   

więc co mam zrobić?? napisać do niego na nk?? bo do szkoły jeszcze tydzień...tylko jak mnie odrzuci nie wiem czy to zniosę:(
 

Daniel_KLB  

User

szalony szaleniec ;)


ImiÄ™: Daniel

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Gru 2010

Sk±d: Kluczbork

   

Wys³any: 2010-12-27, 20:57   

napisz, jeśli jest tak jak mówisz, to na 100% będzie chciał z tobą być. A jeśli niestety napisze że nic do Ciebie nie czuje to jest po pierwsze kłamcą, po drugie palantem, a po trzecie ( musisz też wźąść pod uwagę, że być może, chodź małoprawdopodobnie jest homoseksualistą)

[ Dodano: 2010-12-27, 20:58 ]
trzymaj się, będzie dobrze ;)
 

Kaja  

User



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-27, 21:36   

oki powiedzmy że napisze tylko powiedzcie mi co mam napisać?? i gdyby mnie olał eh OBY NIE jak ma zareagować?? czy olewająco że niby chciałam zapomnieć o byłym czy jak??
 

Lotosik  

Stały User

Lenka



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-12-27, 23:49   

Ha ha ha ha, może niech napisze: Ej kocham Cię lub podobasz mi się... Bla bla bla...
Takie zachowanie spala Cię juz na starcie. Facet lubi powalczyć o swoją zdobycz. Jeśli mu się tak po prostu wystawisz - nie zyczę powodzenia.
Mysle, że przez najblizszy okreś dwa tygodnie, tydzień - zalotne spojrzenia, troszke ignorancji. POtem sam powinien dać jakiś znak, a jeśli nie.... hmmm... Ja bym tai trik zastosowała, uśmiech podeszłabym i poprosiła aby wyskoczył ze mną na łyżwy bo nudzę sie dzis sama w domu i miło by było jeśli by7 ze mną wyskoczył... <--- to juz bezposredni efekt...

[ Dodano: 2010-12-27, 23:51 ]

Kaja napisa³/a:

oki powiedzmy że napisze tylko powiedzcie mi co mam napisać?? i gdyby mnie olał eh OBY NIE jak ma zareagować?? czy olewająco że niby chciałam zapomnieć o byłym czy jak??



Punkt pierwszy nie wspominaj przy nim o byłych. Jeśli juz wyniknie taka sytuacja, nie mów o nich źle bo stwierdzi, ze jeśli wy sie rozstaniecie to bedziesz po znajomych mówić, że to on jest taki taki i taki... To odstrasza. Jeśli Cię oleje, ironiczny uśmiech, i troszke głosniejszy śmiech.... bez zbędnych słów i wprost odejsć... Zacznie chłopiec sie zastanawiać i będzie zirytowany tym samym zainteresuje sie Twoją osobowościa...

[ Dodano: 2010-12-27, 23:55 ]
A powiedz coś o sobie: jesteś ładna, masz powodzenie??? Mieszkasz w mieście czy na wsi??? I czy czesto masz konakt z nim aby pogadać na zywo?? Będzie łatwiej..

Oczywiście jesli chcesz mojej rady.
_________________
Bywają czasem chwile, kiedy nie chce Ci się żyć.
Wiedz wówczas, że wielu oddałoby wszystko, żeby nie umierać...
Każdego dnia wypełniając powierzchnię płuc gęstym powietrzem, masz pewność,
że to właśnie ono stopniowo zgniata Ci klatkę piersiową...
 

Kaja  

User



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-28, 11:34   

Hmm czy jestem ładna...trudno mi samej to stwierdzić :) jestem wysoką brunetka o brązowych oczach...Mieszkam w mieście oddalonej od jego miejscowości o kilka km... Chodzimy do tej samej szkoły wiec kontakt na przerwach zawsze by się znalazł...Zawsze jakoś nie narzekałam na brak powodzenia jednak od kiedy zaczął mi się podobać zapomniałam o innych chłopakach...Jednak kiedy go widzę strasznie się boje mam wrażenie że jestem brzydka i nie mogłabym mu się podobać (koleżanki zawsze mnie biją kiedy tak mówię) :-o a kiedy koło niego mam przejść to o jej tak gorącą mi się robi jakby było 40 stopni na dworze eh obawiam się, że się zakochałam:(:(
 

zgubilamnutelle

User



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³: 25 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-28, 11:52   

Przejmij inicjatywę, miałam kiedyś podobny problem i do tej pory żałuję że tego nie zrobiłam.
_________________
I AM AFRAID OF NOTHING.
 

Sathir

User


Do³±czy³: 19 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-28, 13:00   

Proszę, ogarnij się. Napiszesz na forum, co powiedzieć chłopakowi który wszedł Ci z brudnymi butami do domu ? Napisz mu co TY myślisz a nie forumowa młodzież.. Jest też możliwość że nie podobasz mu się ? A przechodzenie obok Ciebie to tylko zwykły zbieg okoliczności ? Musisz to także wziąć pod uwagę. Jeżeli chcesz do niego zagadać przez NK, to napisz może żeby Ci poddał GG ? I nie pisz od razu że mu się podobasz, bo go wystraszysz i ucieknie. Małymi kroczkami wszystko.
 

Lotosik  

Stały User

Lenka



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-12-28, 21:44   

Kaja napisa³/a:

Hmm czy jestem ładna...trudno mi samej to stwierdzić :) jestem wysoką brunetka o brązowych oczach...Mieszkam w mieście oddalonej od jego miejscowości o kilka km... Chodzimy do tej samej szkoły wiec kontakt na przerwach zawsze by się znalazł...Zawsze jakoś nie narzekałam na brak powodzenia jednak od kiedy zaczął mi się podobać zapomniałam o innych chłopakach...Jednak kiedy go widzę strasznie się boje mam wrażenie że jestem brzydka i nie mogłabym mu się podobać (koleżanki zawsze mnie biją kiedy tak mówię) :-o a kiedy koło niego mam przejść to o jej tak gorącą mi się robi jakby było 40 stopni na dworze eh obawiam się, że się zakochałam:(:(



Skarbie dojrzej... Mówisz o tym jak napalona dziewczynka, czas stanąć na ziemi... ¯ycie nie jest czarne albo białe, zawsze jest cos pomiędzy.. Czy nie lepiej zacząć od przyjaźni??
_________________
Bywają czasem chwile, kiedy nie chce Ci się żyć.
Wiedz wówczas, że wielu oddałoby wszystko, żeby nie umierać...
Każdego dnia wypełniając powierzchnię płuc gęstym powietrzem, masz pewność,
że to właśnie ono stopniowo zgniata Ci klatkę piersiową...
 

Kaja  

User



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-28, 22:24   

Wiem, że jest taka możliwość i biorę ją też pod uwagę?!

[ Dodano: 2010-12-28, 22:26 ]
Hmm to, że jestem na niego napalona to jedno a to, że nie wiem jak zacząć z nim gadać to drugie... Chce go poznać dopiero się angażować PROSTE tylko, żeby ta "przyjaźń" powstała musimy się znać... :-/ :!: :!:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com