Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Znudzony  

Stały User

I to jak cholera...



Wiek: 35

Do³±czy³: 14 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-15, 13:24   

Jak spod kołdry wystają dwie pary nóg, to ostatecznie powinno być widać, które należą do kogo :hyhy:
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-05-16, 16:22   

Wg mnie facet golący nogi ręce po prostu jest przewrażliwiony, ale pod pachami było by miło, żeby nie chodził z buszem przy upale 30+ stopni bo trochę nie przyjemny efekt się tworzy w autobusie, pomimo tych wszystkich dezodorantów i antyperspirantów...
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Znudzony  

Stały User

I to jak cholera...



Wiek: 35

Do³±czy³: 14 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-16, 16:38   

szostol napisa³/a:

Może wystarczy używać częściej wody i mydła i antyperspirantu?


Może wystarczy chodzić z kabiną prysznicową na plecach (zwłaszcza, jeżeli ktoś jest z tych bardziej "potliwych")?

xenovobez napisa³/a:

pod pachami było by miło, żeby nie chodził z buszem przy upale 30+ stopni bo trochę nie przyjemny efekt się tworzy w autobusie, pomimo tych wszystkich dezodorantów i antyperspirantów...


:ok:
_________________
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-05-16, 16:46   

xenovobez, Facet, który goli ręce to juz chyba nie facet :-D .

Nie wyobrażam sobie zgolić nóg, zresztą niosło by to za sobą już konsekwencje w postaci systematycznego powtarzania tego zabiegu w przyszłości. Dziękuję, tak jak jest, jest dobrze. Na szczęście pod pachami nie mam takiego buszu bym koniecznie musiał golić. Przynajmniej ja tak myślę.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Mieszko  

Wymiatacz



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 21 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-30, 21:23   

Ja nie dam sobie zgolić nóg. Co za pomysł :?:
_________________
Stań w obliczu jednego wroga tak, jakbyś miał do czynienia z tysiącem nieprzyjaciół; zetrzyj się z tysiącem nieprzyjaciół tak, jakby był to tylko jeden wróg.
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2011-06-05, 14:55   

xenovobez napisa³/a:

le pod pachami było by miło, żeby nie chodził z buszem przy upale 30+ stopni bo trochę nie przyjemny efekt się tworzy w autobusie, pomimo tych wszystkich dezodorantów i antyperspirantów...


Nie wiem skąd to przeświadczenie, że owłosienie powoduje nieprzyjemny zapach?
Ważna jest higiena osobista, jak ktoś się nie myje to nic nie pomoże, a jak ktoś się poci, to po zgoleniu włosów wcale nie przestanie. Na czole nie masz włosów, a się pocisz, nie?
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-14, 17:22   

Włosy na nogach faceta wyglądają całkiem przyzwoicie i nie trzeba ich golić.

Mieszko napisa³/a:

Ja nie dam sobie zgolić nóg.


I dobrze. Sądzę, że to już jest lekkie przegięcie.
 

SD  

User



ImiÄ™: Karol

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-14, 22:11   

golenie nóg przez mężczyzn jest wg mnie idiotycznym pomysłem, gładkie i mięciutkie nóżki
to powinny mieć kobiety- my wprost przeciwnie :evil:
ten świat staje się coraz bardziej spedalony, jakieś Szpak czy inny Bieber jest obecnie ideałem piękna dla większości kobiet
Z dnia na dzień jestem coraz bardziej przekonany że powinienem urodzić sie wiele lat temu :znudzony:
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-15, 01:20   

SD napisa³/a:

Z dnia na dzień jestem coraz bardziej przekonany że powinienem urodzić sie wiele lat temu :znudzony:


Spójrz na to z innej strony: jeżeli masz jakieś fajne męskie cechy, w przeciwieństwie do coraz większej liczby facetów, masz mniejszą konkurencję :-)
_________________
lol
 

Iamlegend  

User


ImiÄ™: Maciej

Wiek: 32

Do³±czy³: 15 Cze 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-06-15, 04:01   ...

Jestem zdania że istnieje pewna granica pomiędzy kobietami i mężczyznami i golenie nóg to jedna z cech tej granicy. Kobieta powinna być gładka i pachnąca :P facet powinien chyba mieć trochę dzikości i siły w sobie a nie kreować się na panienkę jak to coś co było w finale xFactor... nawet nie wiem jak to coś się nazywa nie mówiąc już o jego wątpliwym talencie
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-06-15, 21:19   

Cytat:

Spójrz na to z innej strony: jeżeli masz jakieś fajne męskie cechy, w przeciwieństwie do coraz większej liczby facetów, masz mniejszą konkurencję :-)



No nie wiem, te przylizane pedałki w rurkach zazwyczaj są otoczone dziewczynami.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 13:45   

szostol napisa³/a:

No nie wiem, te przylizane pedałki w rurkach zazwyczaj są otoczone dziewczynami.


Podobno gej jest najlepszym przyjacielem dziewczyny, w sumie nic dziwnego :P Oni się nimi otaczają, ale to z normalnymi facetami będą spędzać dnie i noce.
Swoją drogą dziewczyny nie powinny mówić "gdzie ci faceci?" Same sobie są winne: chciały łagodnych baranków, to niech nie narzekają.
_________________
lol
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 15:45   

Everthus napisa³/a:

szostol napisa³/a:

No nie wiem, te przylizane pedałki w rurkach zazwyczaj są otoczone dziewczynami.


Podobno gej jest najlepszym przyjacielem dziewczyny, w sumie nic dziwnego :P Oni się nimi otaczają, ale to z normalnymi facetami będą spędzać dnie i noce.
Swoją drogą dziewczyny nie powinny mówić "gdzie ci faceci?" Same sobie są winne: chciały łagodnych baranków, to niech nie narzekają.



zgadzam się to jest dziwne że typki właśnie rurki włoski na bibera to kobiety widzą w nich coś "fajnego? a na prawdę fajnych chłopaków to olewaja ;p
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 16:15   

To chyba mija z pewnym wiekiem. Nie wiem czemu nastolatki lubią takich niemęskich chłopaków (ale też znów nie jest tych nastolatek lubiących właśnie taki typ tak dużo). Po pewnym czasie już raczej szukają mężczyzny, który jest męski ale i dba o siebie (wiadomo co innego jakiś fajny ciuch czy perfum, a co innego ogolone nogi co jest już przesadą). Nie widzę w tym sensu bo jakoś odróżnić płcie trzeba i ogolone nogi to jest jedna z tych rzeczy, które powinny nas różnić.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-16, 17:16   

diego napisa³/a:

który jest męski ale i dba o siebie


Całkowita racja, trzeba znaleźć złoty środek, zamiast wpadać ze skrajności w skrajność.

diego napisa³/a:

Nie wiem czemu nastolatki lubią takich niemęskich chłopaków


Mam teorie, że to okres eksperymentów bi i les, więc z tego powodu szukają takich a nie innych.
_________________
lol
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com