Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-09-03, 19:24   

Kurcze, kiedyś kupiłam sobie w Rosmannie niezłą odżywkę. Pomaga ona w rozczesywaniu. Ostatnio chciałam kupić sobie, ale już nie było :s A powiem Wam, że była niezła.
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

bamini  

User


Do³±czy³a: 31 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-11, 17:25   

Moje niezdyscyplinowane włosięta strasznie ciężko ujarzmić :-D . Czego to ja już nie próbowałam. Loreal, Elseve czy inne super środki i nic. Włosy nadal były spuszone i bez połysku. Od kiedy zaczęłam farbować, było jeszcze gorzej, bo bardzo je przesuszyłam, a kolor schodził po kilku tyg. Teraz znalazłam coś innego... szampon w kostkach słyszałyście kiedyś o czymś takim?
(kupujÄ™ w Mydlarni u Franciszka)
Super się pieni, a włosy po nim są takie lśniące i gładziutkie.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-09-11, 20:13   

Zawsze po umyciu (choć nie.. ostatnio mi się zapomina) stosuje maskę do spłukiwania z Dove do regeneracji zniszczonych włosów. Tę ciemnoniebieską.
A przed suszeniem i prostowaniem tez używam z Dove w sprayu z tej pomarańczowej linii ;)
Ogólnie i maska i spray są świetne.

[ Dodano: 2009-09-11, 20:17 ]
Chciałam jeszcze dodać, że mam coś w prostownicy, że włosy się nie puszą, ale nie wiem co to jest.

Intensive Hair Mask DOVE 250ml.jpg
maska

Plik ¶ci±gniêto 2425 raz(y) 23,62 KB

dove-heat-defense.jpg
spray

Plik ¶ci±gniêto 10 raz(y) 49,73 KB

_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

majeczka92  

User

majeczka92



ImiÄ™: Majka

Wiek: 31

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-08, 16:20   

Mam długie włosy i strasznie suche, a także problem z rozdwajającymi się końcówkami, ale od jakiegoś czasu zaczęłam używać do mycia szampon nawilżający BIO firmy Salerm Cosmetics, a po umyciu maseczkę również nawilżającą tej samej firmy. Jak narazie jestem naprawdę zadowolona i widzę dużą poprawę w kondycji moich włosów. Mam dosyć cienkie włosy, ale jest ich sporo i dlatego miałam duży problem z rozczesaniem ich po umyciu, ale po nałożeniu maseczki rozczesują się bez żadnego problemu :-)
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 16:47   

Obecnie używam szamponu Nivea Skręt fal i loków, po którym włosy są bardzo puszyste i maseczki Planet Spa Greckie morza Avonu, po której włosy są odżywione.
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-10-16, 22:44   

Irma napisa³/a:

i maseczki Planet Spa Greckie morza Avonu, po której włosy są odżywione.

po czym poznajesz, że włosy są odżywione?
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 22:55   

Martina napisa³/a:

po czym poznajesz, że włosy są odżywione?


:-o
są miękkie, przyjemne w dotyku lśniące, odbijają światło, układają się bez trudu. Słowem posiadają wszystkie cechy podawane w reklamach :-D
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

rosa_  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: z za¶wiatów.

   

Wys³any: 2009-10-17, 14:56   

Ja nie używam odżywek, bo przez nie się strasznie włosy przetłuszczają. Ja mam problem z objętością włosów - a właściwie z jej brakiem. Stosuję szampon Joanny z czarnej rzepy, dodatkowo ostatnie płukanie włosów jest zimną wodą i pomaga mi to :)
_________________
Nie pragnę słów,
wzrokiem do mnie mów.

www.agyn.fbl.pl - komentarze bardzo mile widziane
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-10-17, 16:07   

używałam wiele szamponów, odżywek nim znalazłam te najodpowiedniejsze dla mnie.. aktualnie już od dłuższego używam pantene pro v.. widzę różnice w porównaniu z wczesniej stosowanymi preparatami.. po myciu włosy są miękkie, delikatne i przy okazji bardzo ładnie pachną..
nie polecam natomiast szamponów z garniera.. chyba najgorsze co stosowałam..
_________________
be high, fly away..
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-10-17, 16:12   

easy napisa³/a:

nie polecam natomiast szamponów z garniera..


A ja przeciwnie. Włosy są po nich gładkie, ładne, nie przetłuszczają się, ani nie puszą. Trzeba tylko je dobrać do swojego typu włosów.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-10-17, 16:38   

no to już zależy.. ja używałam go jakieś pare lat temu i miałam po nim łupież, tak więc przestałam i już do niego nie powróciłam.. może z czasem coś się zmieniło i ma jakieś lepsze właściwości.. nie wiem.. wole nie próbować..
_________________
be high, fly away..
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2009-10-18, 13:30   

Aktualnie mam szampon kokosowy z Joanny, bez rewelacji, ale włosy po nim ślicznie pachną. Odżywki mam trzy. Piersza z Avonu - bananowo kokosowa i właśnie ją chwalę sobie najbardziej, ślicznie pachnie, a następnego dnia włosy są miękkie i się bardzo łatwo rozczesują. Druga też z Avonu - migdałowa, efekt podobny jak poprzednia, ale tamta ładniej pachnie ;d A trzecia jest z spray'u - Syoss Shine, fajnie się błyszczą po niej włosy.

Mam zamiar sobie w najbliższym czasie kupić odżywkę WAX i szampon Seboradin - coby mi włosy szybciej rosły ;) Używała któraś z Was może? Są efekty?
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-18, 16:28   

Niedawno kupiłam Elnetta i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Zdecydowałam się na czarny. ¦wietnie utrwala i rzeczywiście "znika przy jednym muśnięciu szczotką". Zakupiłam również odżywkę na noc z nivea, którą zmywa się rano. Użyłam jej dopiero dwa razy, więc za wcześnie na efekty, ale coś czuję, że nie będzie zachwycać.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-20, 18:15   

szampon z DOVE therapy (ciemnoniebieska butelka)
maski z DOVE : pomaranczowa, szara i ciemnoniebieska.
spray chroniacy wlosy przed wysoka temperatura DOVE
nabłyszczacz do włosów NIVE diamond gloss
jedwab do włosów Biosilk
lakieru ostatnio uzywalam TAFT jasnozielonego, ale nie jest najlepszy.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Olcia_793  

User

Olcia_793



ImiÄ™: Oliwia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-20, 20:34   

ja używam PANTENE pro-v i tylko ten szampon każdy inny moim włosom nie pasuje :-D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com