Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Alone  

Stały User

Wieczny Optymista


ImiÄ™: Piotr

Do³±czy³: 23 Cze 2012

Sk±d: Bóg raczy wiedzieæ

   

Wys³any: 2012-07-05, 08:15   

Ja uwielbiam piłkę nożną kobiet. I żeby nie było Polska liga nie jest słaba. AZS Wrocław od 2001 co roku bierze udział w Lidze Mistrzów, a nasze dziewczyny reprezentantki są na 31 miejscu w rankingu FIFA. Dwa razy lepsze od Polaków.
_________________
Często ci, których kochamy są dla nas najbardziej obcy
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2012-07-07, 18:05   

A ja to sobie lubię pograć w piłkę nożną na wuefie. Siatkówki nie cierpię, a większość tylko w to chce grać. W gimnazjum nawet chodziłam dodatkowo na piłkę nożną, ale teraz wolę jednak na bieganie, bo mamy często zawody w szkole.
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

Szaraczek  

Stały User

Paula



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 13 Gru 2011

Sk±d: M******

   

Wys³any: 2012-07-07, 21:19   

ja nie lubię piłki nożnej zdecydowanie wolę ręczną ;)
_________________
¯yj tak jakby jutra miało nie być!!!! ;]
 

Aparatka94  

Wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 17 Sie 2010

   

Wys³any: 2012-07-07, 21:46   

rozmarynowa napisa³/a:

Siatkówki nie cierpię, a większość tylko w to chce grać.



Jakbym o sobie czytała :-)
Zdecydowanie wolę piłkę nożną.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-07-08, 12:19   

Nie znoszę wręcz piłki nożnej, nie znoszę w nią grać na lekcjach wf (może dlatego, że kondycyjnie nie wyrabiam...) i nie interesuje mnie ten sport wybitnie, ale lubię oglądać mecze. Relaksuje mnie zielona murawa, poza tym lubię kibicować.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-07-08, 23:28   

Uwielbiam piłkę nożną. Może nie tyle oglądać co grać. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem dlaczego żeńska strona społeczeństwa jest odrzucana jeśli chodzi o ten sport. Pamiętam sprzed kilku lat nasze lekcje wf-u. Rwałam się do tej gry, nawet jeśli miałabym jako jedyna grać z samymi chłopakami.
I do tej pory mam to samo przekonanie, że piłka nożna nadaje się dla mężczyzn jak i kobiet.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

Meggie Sond  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 01 Lut 2011

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2012-07-09, 00:12   

Jeżeli oglądanie to mecze tylko w wersji męskiej, ale podobnie jak ZjemCiBabcie lubię grać. Gimnazjalne starcia międzyszkolne były najlepsze, miło wspominam, bo to jednak frajda dlatego również uważam, że piłka nożna dobrze wychodzi w wykonaniu obu płci.
_________________
It's later than you think..
 

Kornela144  

User

Kornela - Aleksandra



ImiÄ™: Kornela

Wiek: 28

Do³±czy³a: 29 Lip 2012

Sk±d: Wroc³aw / Legnica

   

Wys³any: 2012-07-31, 13:28   

A ja wam powiem, że ja uwielbiam piłkę nożną, nawet swego czasu grałam w drużynie reprezentującej szkołę... ale teraz nie mogę :-( Ja osobiście uwielbiam biegać za piłką po boisku, czy nawet obejrzeć sobie meczyk w TV, najczęściej oglądam Real Madryt (jestem jego wierną kibicką) oraz Athletic Bilbao i Borussia Dortmund.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-08-01, 20:11   

Ja też mam za sobą epizod z piłką nożną, po prostu kocham ten sport :-D Coraz więcej dziewczyn interesuje się piłką kopaną, co mnie bardzo cieszy. Jak byłam młodsza, to kopałam na osiedlu z chłopakami, to były czasy! Wciaż lubię sobie pograć. No i oczywiście jestem również kibicem, jak nie trudno zauważyć, Wisły Kraków. Wspieram też polską reprezentację. Z zagranicznych klubów lubię głównie Barcelonę, Arsenal i Borussię.
 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-08-02, 09:23   

lexie napisa³/a:

Ja też mam za sobą epizod z piłką nożną, po prostu kocham ten sport :-D Coraz więcej dziewczyn interesuje się piłką kopaną, co mnie bardzo cieszy. Jak byłam młodsza, to kopałam na osiedlu z chłopakami, to były czasy! Wciaż lubię sobie pograć. No i oczywiście jestem również kibicem, jak nie trudno zauważyć, Wisły Kraków. Wspieram też polską reprezentację. Z zagranicznych klubów lubię głównie Barcelonę, Arsenal i Borussię.



Twój facet musi być bardzo szczęśliwy z tego powodu ;D
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2012-08-22, 20:22   

Grałam jakiś czas temu w klubie, ale niestety upadł, a ja dostałam propozycję gry w innym mieście. Wytrwałam 3 miesiące. Dojazdy były koszmarne. Prawie 40km i jeden autobus na krzyż. Najczęściej musiałam łapać jakiegoś stopa -.- . Zrezygnowałam, tym badziej, że nie wiążę swojej przyszłości ze sportem i skupiłam się na nauce. Teraz czasami obejrzę jakiś mecz, wiem mniej więcej co się dzieje w piłce na świecie i tyle. Aż się łza w oku kręci, jak wspominam te wszystkie mecze i obozy... :-)
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-09-05, 22:08   

Wypowiem siÄ™ jako facet.

Sam nie lubię grać w piłkę nożną, bo nie umiem (dlatego nie lubię, głupie trochę no ale cóż ;) ). Na wuefie jako że waćpanny na jednej sali mają wuef czasem to my gramy na swojej stronie, dziewczyny na swojej i - niektóre klasy jak grają to tragedia, ja z moimi beznadziejnymi umiejętnościami (a piłki dobrze kopnąć nie potrafię :P) to wypadam świetnie przy nich. Niektóre znowu grają z zaangażowaniem, ofiarnie, że fajnie się patrzy.

W telewizji rzadko puszczają, a jak puszczają to nie wiem nic o tym i przelatuje - ale z dwa czy trzy mecze widziałem i tam nie widziałem aktorstwa, jak to jest jest w męskich ligach - jak się zderzą, kopną czy coś to nie symulują tylko wstają twardo i grają dalej. To mi się najbardziej podoba.

A że i ładne panie też grają, to już wiadomo, że też przyciąga ;)
 

canberra  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-09-05, 23:36   

Nie wiem co jest dziwnego w tym, że kobiety lubią pokopać piłkę. Sama uwielbiam ten sport, miałam grać w reprezentacji mojego miasta, ale doznałam urazu, przez który mogłam się pożegnać z profesjonalną grą no i się pożegnałam.
Odkąd stanęłam na nogi biegam za piłką, wpierw z tatą, potem z chłopakami na podwórku u tak aż po dziś dzień.
Poza tym mam wrażenie, że my-kobiety, mamy często wyższy poziom gry niż nasi kochani panowie reprezentujący nasz naród.
_________________
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu.
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-11-25, 22:30   

Uwielbiam oglądać mecze, śledzić/typować wyniki. Chciałabym także lubić grać w nożną, jednak się nie da x.x Wszyscy uważają mnie za słabą dlatego, że nie interesowałam się sportem w podstawówce. A w mojej szkole jest tak, że jak już gramy to w ogóle cud, przy czym dla dziewczyn ta gra to nie zabawa tylko co najmniej zawody, faulują, byle tylko wygrać, a moja nauczycielka nawet uwagi nie zwraca. No cóż... może kiedyś będę miała okazję się wykazać i chociaż raz pobiegać za piłką na boisku. Ogólnie bardzo lubię piłkę nożną, ale dla mnie nie ma żadnego porównania co do gry facetów a kobiet.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2012-11-27, 02:51   

Byłem trenerem 6 drużyn amatorskich i jeden klasy reprezentacji młodzieżowej żeńskiej. Prawda jest taka że dziewczyny są bardziej narażone na kontuzje, oraz brak promocji na tle żeńskim tego sportu. Z obserwacji i raportów wynika że w okresie 10 lat kobieca piłka odejdzie do lamusa i będzie odbywała się tylko na zasadach amator lig.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com