Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-17, 22:07   

Dzieci fajnie mieć to prawda. Tu w pełni zgoda.
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

maxdada

User


Do³±czy³: 20 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-08-17, 22:23   

Dzieci fajnie mieć? Co może być fajnego w życiu typu: praca - powrót do domu - obiad - kąpanie dzieci, następny dzień znowu do pracy. Nie lepiej się dobrze bawić?
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-08-17, 22:29   

Pewnie, że lepiej się bawić, ale są tacy dziwni "odszczepieńcy" na tym świecie, że decydują się na dzieci, bo (nie licząc wpadek) po prostu tego chcą. :-D
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-17, 22:30   

Ej no to nie tak :-) dzieci fajnie mieć jak i dom, choć w budowaniu domu wylewaniu betonu, można napisać, tez nie ma nic fajnego. Można nie mieć domu i dachu nad głową bo lepiej się bawić ? Może tak, ja jednak wolę go mieć aby po tej zabawie mieć gdzie wrócić bez czyjejś łachy
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

maxdada

User


Do³±czy³: 20 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-08-17, 23:09   

$karbówka napisa³/a:

Pewnie, że lepiej się bawić, ale są tacy dziwni "odszczepieńcy" na tym świecie, że decydują się na dzieci, bo (nie licząc wpadek) po prostu tego chcą. :-D


Ale zadziwiająco dużo jest takich, co chcą mieć dzieci. Nie rozumiem tego, przecież to same przykre obowiązki.

[ Dodano: 2014-08-17, 23:09 ]

Lampart napisa³/a:

Ej no to nie tak :-) dzieci fajnie mieć jak i dom, choć w budowaniu domu wylewaniu betonu, można napisać, tez nie ma nic fajnego. Można nie mieć domu i dachu nad głową bo lepiej się bawić ? Może tak, ja jednak wolę go mieć aby po tej zabawie mieć gdzie wrócić bez czyjejś łachy


No właśnie dom jest potrzebny po to, by po zabawie mieć gdzie wrócić. A dzieci?
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-17, 23:25   

a dzieci po to aby wiedzieć, że coś komuś się przekazało, po to aby kiedy siwy włos na głowie się pojawi wpadły i pomogły, po to aby na święta mieć z kim pogadać oraz po to aby patrzeć jak rosną, kiedy zasiejesz drzewo fajnie jest spojrzeć na nie po latach :-) powodów jest multum.
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

maxdada

User


Do³±czy³: 20 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-08-18, 00:47   

Wodolejstwo
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-18, 10:36   

Sorry nie wiedziałem, że rozmawiam z piętnastoletnią osobą, faktycznie dla Ciebie to jeszcze niezrozumiałe wodolejstwo.
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-08-18, 14:05   

maxdada napisa³/a:

Ale zadziwiająco dużo jest takich, co chcą mieć dzieci.


To była ironia. :]

maxdada napisa³/a:

Nie rozumiem tego, przecież to same przykre obowiązki.


Czy same przykre nie wiem, ale na pewno dzieci to obowiązki i poświęcenie im części swojego życia jest niezbędne.

Czemu ludzie się na dzieci decydują to sprawa indywidualna, pewnie biolog by powiedział, że kobiety pcha do tego instynkt, służący do przedłużenia gatunku.
Mężczyzn, w większym lub mniejszym stopniu pewnie też, choć może nie tak szybko.
Do tego może dochodzi też uwarunkowanie kulturowe, środowisko w którym się wyrasta, nacisk na posiadanie dzieci, strach przed starością i brakiem opieki.
Choć z tym ostatnim w krajach tzw. zachodu to już nie jest tak różowo, zwykle dzieciaki są już zajęte sobą, ale w społecznościach tradycyjnych dzieci przejmują opiekę nad starymi rodzicami, zwłaszcza w rodzinach wielopokoleniowych.
Każdy pewnie da inną odpowiedź czemu decyduje się na dzieci.


Poza tym to jest temat o sensie bycia w zwiÄ…zku z dziewczynÄ…, a nie dzieciach! :-D
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-18, 14:29   

a jak tak to; nie ma sensu
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-08-18, 15:15   

Dzieci sikające w majtki i ubabrane kaszką, wymagające niesłychanego wysiłku fizycznego i intelektualnego- w dzisiejszych czasach już nie tylko ze strony matki! One wam nie przeszkadzają, a kobieta w domu wam przeszkadza? :D Ogarnijcie się, to śmieszne.

Cytat:

Jest to moje zdanie do którego mam prawo, a póki nie łamię regulaminu nic Ci do tego, że tak prywatnie uważam.



No nie zauważyłam jeszcze na forum aż takich radykałów o jakich mówisz, może to kwestia mojej ślepoty i niezainteresowania tematem (ignorancja mode) - poprawię się.
A zatem skoro mówiłeś poważnie to faktem jest za to, że Twój punkt widzenia jest w jakiś sposób upośledzony, być może przez źle dokonane wybory, trudno określić, w każdym razie lepiej takich poglądów wśród młodych nie krzewić. Osobiście w serce mnie to nie kole, ale w oczy i mózg jak najbardziej.
Swoją drogą kto mi kiedyś wytknął, że indukcja to nie najmądrzejszy sposób wyciągania wniosków? ;)

Dobrą radą dla niektórych tutaj byłoby, aby nauczyli się patrzeć na ludzi (w tym przypadku na kobiety) nieco bardziej indywidualnie. To, że wybraliście kiedyś ch*jową laskę i was to zraziło to niestety wasza wina.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-08-18, 15:51   

Damn napisa³/a:

One wam nie przeszkadzają, a kobieta w domu wam przeszkadza? :D Ogarnijcie się, to śmieszne.


Dziecko nie kręci się przed telewizorem, jak jest mecz.

Damn napisa³/a:

No nie zauważyłam jeszcze na forum aż takich radykałów o jakich mówisz, może to kwestia mojej ślepoty i niezainteresowania tematem (ignorancja mode) - poprawię się.


Moja radość nie zna granic.

Damn napisa³/a:

Swoją drogą kto mi kiedyś wytknął, że indukcja to nie najmądrzejszy sposób wyciągania wniosków?


David Hume, w "Krytyce indukcjonizmu"?

Damn napisa³/a:

To, że wybraliście kiedyś ch*jową laskę i was to zraziło to niestety wasza wina.


Jak kobiety prezentują postawy: "Boszszsz....wszyscy faceci som tacy sami, pijom piwo i zdradzajom!" - to jest okej, a chłopak nie może?

Damn napisa³/a:

(...)trudno określić, w każdym razie lepiej takich poglądów wśród młodych nie krzewić.
Osobiście w serce mnie to nie kole, ale w oczy i mózg jak najbardziej.


To niedobrze, ale czemu próbujesz wprowadzić cenzurę i zabronić mi mojego zdania, skoro nie łamię regulaminu?

Damn napisa³/a:

A zatem skoro mówiłeś poważnie to faktem jest za to, że Twój punkt widzenia jest w jakiś sposób upośledzony, być może przez źle dokonane wybory


Podobno kobiety wybierajÄ…. ;)
Poza tym, my tu wszyscy nigdy nie mieliśmy baby... więc to nie z naszych złych wyborów. :oczami:
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-18, 16:22   

Damn napisa³/a:

Dzieci sikające w majtki i ubabrane kaszką, wymagające niesłychanego wysiłku fizycznego i intelektualnego- w dzisiejszych czasach już nie tylko ze strony matki! One wam nie przeszkadzają, a kobieta w domu wam przeszkadza?



A no własnie, dzieci wymagają wysiłku intelektualnego :-) Tego staram się nie unikać :-)
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-08-18, 16:28   

Lampart jesteÅ› moim "Sensei". :-D
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-18, 16:47   

Grunt to spokój i opanowanie :-) wtedy cel dojrzysz z łatwością
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com