Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lukasz25

User


Do³±czy³: 14 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-14, 10:24   Problem z kobietÄ…, czyli stale powtarzajÄ…cy siÄ™ problem

Z moją dziewczyną mamy 17 lat. Jesteśmy już 6 miesięcy ze sobą i chcemy być ze sobą w przyszłości. Jednak od tygodnia mam z nią problem. Lato się zaczęło, jak wiadomo, czas melanży... Ja jestem osobą nie pijącą i nie palącą. Ona co raz częściej chodzi pić z kolegami i koleżankami. Strasznie mnie to irytuje ! Zdarza się to nawet 3 razy w tygodniu. Mógłbym zrozumieć, jakby piła tylko okazyjnie, ale aż tak ? Denerwuje mnie to, ponieważ nie lubię,gdy moja druga połówka pije. Po prostu nie akceptuje tego. Przecież zamiast iść pić to mogłaby się ze mną spotkać. Rozmawiałem z nią o tym i nie doszliśmy do porozumienia. Powiedziałem jej co mi leży na duszy (to, że mnie to denerwuje i nie akceptuje takich zachowań itp, nie była to kłótnia tylko rozmowa), lecz ona powiedziała, że muszę się do tego przyzwyczaić, a ja żebym wyluzował, bo się spinam i żebym poszedł kiedyś z nią na piwko.

Już nie wiem co mam robić i nie chcę kończyć tego związku lub postawić jej ultimatum ,,albo picie, albo ja". Jak tak dalej będzie, a ja będę ciągle chodził nabuzowany, to będę musiał to zakończyć. Pierwszy raz poznałem osobę, z którą mi się tak dobrze powodziło... Chyba popadnę w jakąś depresję... :(
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-14, 12:09   

Wiem co czujesz bo kiedys mialem podobny problem i tak, dobrze kombinujesz, postaw jej ultimatum, picie albo Ty. Niestety ale dziewczyny w pewnym wieku zachowuja sie jakby mozgu nie mialy, niektorym to z wiekiem przechodzi, innym nie. A jesli postawisz jej ultimatum to przynajmniej bedziesz wiedzial co jest dla niej wazniejsze i byc moze bedziesz mial problem z glowy, jesli okaze sie ze to Ty jestes ponad melanzami.
 

lukasz25

User


Do³±czy³: 14 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-14, 12:12   

Jeszcze mam zamiar przeczekać troche, może się coś zmieni, a jak nie to znowu poważna rozmowa czeka.
 

hynymyny  

Wymiatacz



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 35

Do³±czy³: 11 Gru 2012

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-05-14, 13:48   

No moze faktycznie powinienes sie wyluzowac. Isc na piwko to nic złego. Czuje ze jesli postawisz jej takie ultimatum ina wybierze znajomych i melanze. Niestety taki okres sie zbliza ktory sprzyja takim imprezkom ;)
_________________

Setki aplikacji/gier na ANDROIDA
__ Jesli masz trochę czasu wejdź na mojego chomika i zagłosuj. Dziekuje bardzo :) __
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-05-14, 17:11   

Nie dobraliście się i tyle. A poglądy na temat wszelakich imprez i melanży w związku muszą się pokrywać, bo inaczej zawsze przynajmniej jedna ze stron będzie nieszczęśliwa.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-14, 17:15   

Damn napisa³/a:

Nie dobraliście się i tyle. A poglądy na temat wszelakich imprez i melanży w związku muszą się pokrywać, bo inaczej zawsze przynajmniej jedna ze stron będzie nieszczęśliwa.



Madrze powiedziane, wbrew pozorom to jeden z wazniejszych czynnikow gdzie trzeba umiec sie dogadac.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2013-05-14, 17:37   

Dziewczyna, która ma 17 lat mówi Tobie żebyś się przyzwyczaił. Albo postawisz na swoim, albo będziesz musiał się dostosować.

Dziewczyn*ki*y w tym wieku przeważnie chcą zabawy. Tak bardzo, że Twoje ,,NIE WOLNO'' spowoduje że zostaniesz sam. Jednak pomyśl sobie tak... ...czy na pewno chcesz mieć imprezową dziewczynke czy może kogoś bardziej dojrzałego ?

Pomyśl nad tym, życzę Ci powodzenia:)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

niam  

Stały User



ImiÄ™: Katarzyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Maj 2013

Sk±d: Europa ¦rodkowa

   

Wys³any: 2013-05-14, 21:16   

Jeżeli jesteś z nią to powinieneś akceptować ją taką, jaka jest - na tym polega miłość. Mówisz, że chcesz z nią być przyszłości, a mówisz takie rzeczy?... Dziwne mi się to wydaje bardzo. Nie możesz zabraniać czegoś drugiej osobie tylko dlatego, że jest Twoją drugą połówką i tylko dlatego, że Ty tego nie lubisz...

Tak samo zdanie, że zamiast iść pić mogłaby się spotkać z Tobą mnie rozwaliło... Najlepiej może, żeby przed 24 godziny i 7 dni w tygodniu się z Tobą spotykała? Mówię z własnego doświadczenia, że nie można ograniczać drugiej połowie spotykania się z przyjaciółmi, bo prędzej czy później wszyscy się od Was odwrócą, a Wy będziecie uważani za dzikusów...

Poza tym jesteście ze sobą 6 miesięcy, wbrew pozorom to nie jest wcale dużo jak na dzisiejsze realia.

¯yczę Wam wszystkiego dobrego, ale Twoja dziewczyna ma racje - wyluzuj i wyjść z nią gdzieś czasami, nie musisz przecież od razu pić.
 

lukasz25

User


Do³±czy³: 14 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-15, 08:16   

niam, nie chcę z nią chodzić na imprezki, bo to by mnie jeszcze bardziej denerwowało, gdybym patrzył jak ona pije. Po prostu taki jestem i nie potrafię tak się wyluzować i mówić, żeby sobie piła. Jak będą wakacje to będzie jeszcze częsciej się zdarzało, a co wtedy ? Mam cały czas chodzić wpieniony ? Muszę coś z tym zrobić i tyle...
 

FK  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Ewa.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-05-15, 09:21   

shadow lord napisa³/a:

Wiem co czujesz bo kiedys mialem podobny problem i tak, dobrze kombinujesz, postaw jej ultimatum, picie albo Ty. Niestety ale dziewczyny w pewnym wieku zachowuja sie jakby mozgu nie mialy, niektorym to z wiekiem przechodzi, innym nie. A jesli postawisz jej ultimatum to przynajmniej bedziesz wiedzial co jest dla niej wazniejsze i byc moze bedziesz mial problem z glowy, jesli okaze sie ze to Ty jestes ponad melanzami.



To, że dziewczyna wychodzi 3 razy w tygodniu na imprezy (czasami mniej) oznacza, że nie ma mózgu? Bo jak facet wychodzi z kolegami do baru co 2 dzień, to jest ok, ale jeśli to jest kobieta - to już nie przystoi!

niam napisa³/a:

Jeżeli jesteś z nią to powinieneś akceptować ją taką, jaka jest - na tym polega miłość. Mówisz, że chcesz z nią być przyszłości, a mówisz takie rzeczy?... Dziwne mi się to wydaje bardzo. Nie możesz zabraniać czegoś drugiej osobie tylko dlatego, że jest Twoją drugą połówką i tylko dlatego, że Ty tego nie lubisz...

Tak samo zdanie, że zamiast iść pić mogłaby się spotkać z Tobą mnie rozwaliło... Najlepiej może, żeby przed 24 godziny i 7 dni w tygodniu się z Tobą spotykała? Mówię z własnego doświadczenia, że nie można ograniczać drugiej połowie spotykania się z przyjaciółmi, bo prędzej czy później wszyscy się od Was odwrócą, a Wy będziecie uważani za dzikusów...



Potwierdzam w 100%.
Najlepsze jest to, że nawet gdybyś sobie pijał czasami, to twierdziłbyś tak samo - że Twoja dziewczyna nie powinna pić, ogólnie powinna siedzieć w domu, a jak wyjść gdziekolwiek, to tylko z Tobą. No, ewentualnie z koleżankami, ale żeby nie było w pobliżu żadnego faceta.

lukasz25 napisa³/a:

Muszę coś z tym zrobić i tyle...


Musisz, ale ze sobą, a nie z nią. Dziewczyna nie jest alkoholikiem, nie bije się z nikim pewnie po 1 piwie, nie chodzi po alkoholu do mieszkań innych mężczyzn sama - to o co Ci chodzi?
_________________
¦wiat przeszkadza mi w życiu.
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-15, 10:08   

FK napisa³/a:

To, że dziewczyna wychodzi 3 razy w tygodniu na imprezy (czasami mniej) oznacza, że nie ma mózgu? Bo jak facet wychodzi z kolegami do baru co 2 dzień, to jest ok, ale jeśli to jest kobieta - to już nie przystoi!



Jak dziewczyna jest imprezowiczka, a facet nie to zdecydowanie ktoras ze stron musi isc na kompromis, tutaj widzisz on nie chodzi z kolegami na piwo wiec przyklad z dupy wzielas. Wiem jak kijowo czuje sie autor bo sam mialem (nie) przyjemnosc zadawac sie kiedys z taka imprezowiczka i uwierz ze to nic przyjemnego jesli facet ma nieco inny poglad na te sprawy.

FK napisa³/a:

Musisz, ale ze sobą, a nie z nią. Dziewczyna nie jest alkoholikiem, nie bije się z nikim pewnie po 1 piwie, nie chodzi po alkoholu do mieszkań innych mężczyzn sama - to o co Ci chodzi?



Skoro nie jest wtedy z nia to skad moze wiedziec co robi? Tym bardziej ze pisze ze pije rowniez z chlopakami.
 

FK  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Ewa.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-05-15, 10:14   

shadow lord napisa³/a:

Jak dziewczyna jest imprezowiczka, a facet nie to zdecydowanie ktoras ze stron musi isc na kompromis, tutaj widzisz on nie chodzi z kolegami na piwo wiec przyklad z dupy wzielas. Wiem jak kijowo czuje sie autor bo sam mialem (nie) przyjemnosc zadawac sie kiedys z taka imprezowiczka i uwierz ze to nic przyjemnego jesli facet ma nieco inny poglad na te sprawy.



Wiesz czym jest kompromis w ogóle? :)
¯adna ze stron nie może iść na kompromis, obie strony mogą iść na kompromis, ale to nie załatwia sprawy w tym przypadku, bo nawet jak dziewczyna będzie wychodziła maksymalnie raz w tygodniu i wypije przy tym maksymalnie 3 piwa to autora postu i tak będzie nosiła złość i tak, bo on nie rozumie jednej podstawowej rzeczy.
¯e jego dziewczyna poza tym, że jest jego dziewczyną, jest też wolnym człowiekiem.
I jeżeli będzie chciała wypić 15 piw to je wypije, a jemu może powiedzieć, że wypiła 1.

Cytat:

Skoro nie jest wtedy z nia to skad moze wiedziec co robi? Tym bardziej ze pisze ze pije rowniez z chlopakami.



Grupa paranoja. Gdyby z nią tam był, to by wiedział.
Może mu mówić prawdę, może go okłamywać, ale to nie znaczy, że musi go zdradzać na każdym wyjściu na piwo.
I w sumie jeśli nie spędzają razem 24h/dobę, to możemy to porównać do każdej sytuacji, więc to już lekka przesada.
_________________
¦wiat przeszkadza mi w życiu.
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-15, 10:28   

FK napisa³/a:

Wiesz czym jest kompromis w ogóle? :)
¯adna ze stron nie może iść na kompromis, obie strony mogą iść na kompromis, ale to nie załatwia sprawy w tym przypadku, bo nawet jak dziewczyna będzie wychodziła maksymalnie raz w tygodniu i wypije przy tym maksymalnie 3 piwa to autora postu i tak będzie nosiła złość i tak, bo on nie rozumie jednej podstawowej rzeczy.
¯e jego dziewczyna poza tym, że jest jego dziewczyną, jest też wolnym człowiekiem.
I jeżeli będzie chciała wypić 15 piw to je wypije, a jemu może powiedzieć, że wypiła 1.


Ale jedna ze stron musi jednak bardziej odpuscic niz druga w tej sprawie, mnie by takie polowiczne rozwiazanie napewno nie ustatysfakcjonowalo. Ja jestem zdania ze jak imprezowac to razem, skoro jest sie w zwiazku, bo takie cos ze kazdy ch** na swoj stroj jest niedojrzale. Ktos chce imprezowac samemu to ok, ale nie pchac sie w zwiazki wtedy, tym bardziej kiedy jedna ze stron nie przepada za tego rodzaju rozrywka.

FK napisa³/a:

Grupa paranoja. Gdyby z nią tam był, to by wiedział.
Może mu mówić prawdę, może go okłamywać, ale to nie znaczy, że musi go zdradzać na każdym wyjściu na piwo.
I w sumie jeśli nie spędzają razem 24h/dobę, to możemy to porównać do każdej sytuacji, więc to już lekka przesada.


Ale hipotetycznie moze zdradzic, bo wiadomo jakie dziewczyny sa po alkoholu.

Tak jak ktos juz pisal, znajdz sobie lepiej jakas dojrzala dziewczyne ktora bedzie Ci bardziej odpowiadac pod tym wzgledem.
 

FK  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Ewa.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-05-15, 10:41   

shadow lord napisa³/a:

Ja jestem zdania ze jak imprezowac to razem, skoro jest sie w zwiazku, bo takie cos ze kazdy ch** na swoj stroj jest niedojrzale. Ktos chce imprezowac samemu to ok, ale nie pchac sie w zwiazki wtedy, tym bardziej kiedy jedna ze stron nie przepada za tego rodzaju rozrywka.


Jak nie lubię znajomych mojego faceta to mam z nimi siedzieć i się męczyć, bo jestem w związku i to mnie do tego zobowiązuje, tak?
Mój facet wychodzi czasem ze swoimi kolegami do baru, a ja czasem spotykam się ze swoimi znajomymi na kilka piw i nam to odpowiada. To znaczy, mi odpowiada, bo mój facet najchętniej trzymałby mnie w szafie, ale musi zrozumieć, że pomimo tego, że jestem w związku chciałabym czasem spotkać się z kimś innym i tyle. Kiedy z nim o tym rozmawiam to brakuje mu argumentów, bo on wychodzi znacznie częściej niż ja, no ale facet zawsze znajdzie sobie jakiś problem ;)

shadow lord napisa³/a:

Ale hipotetycznie moze zdradzic, bo wiadomo jakie dziewczyny sa po alkoholu.


Każdy inaczej reaguje na alkohol i tutaj płeć nie ma nic do rzeczy. Znam facetów którzy po alkoholu zapominają o tym, że są w związkach i też znam takie dziewczyny, ale to nie znaczy, że mam za każdym razem obwiniać swojego faceta o zdradę kiedy gdzieś wychodzi.
_________________
¦wiat przeszkadza mi w życiu.
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2013-05-15, 11:46   

FK napisa³/a:

Jak nie lubię znajomych mojego faceta to mam z nimi siedzieć i się męczyć, bo jestem w związku i to mnie do tego zobowiązuje, tak?
Mój facet wychodzi czasem ze swoimi kolegami do baru, a ja czasem spotykam się ze swoimi znajomymi na kilka piw i nam to odpowiada. To znaczy, mi odpowiada, bo mój facet najchętniej trzymałby mnie w szafie, ale musi zrozumieć, że pomimo tego, że jestem w związku chciałabym czasem spotkać się z kimś innym i tyle. Kiedy z nim o tym rozmawiam to brakuje mu argumentów, bo on wychodzi znacznie częściej niż ja, no ale facet zawsze znajdzie sobie jakiś problem ;)


Jak sam tak robi to faktycznie musi liczyc sie z tym ze Ty bedziesz robic to samo, ja jestem w zwiazku gdzie w wiekszosci razem gdzies wychodzimy i odpowiada to i mi i mojej dziewczynie, poza tym nie jestesmy specjalnie imprezowiczami, bo sa lepsze i fajniejsze formy rozrywki od prymitywnego napierdolenia sie. Ale tutaj jest z gola inny przypadek.

FK napisa³/a:

Każdy inaczej reaguje na alkohol i tutaj płeć nie ma nic do rzeczy. Znam facetów którzy po alkoholu zapominają o tym, że są w związkach i też znam takie dziewczyny, ale to nie znaczy, że mam za każdym razem obwiniać swojego faceta o zdradę kiedy gdzieś wychodzi.


Mysle ze plec ma tutaj duzo do rzeczy wlasnie, kobieta po alkoholu ma mysle wieksza ochote na seks niz facet, ktoremu jak za duzo wypije zwyczajnie, mowiac prosto nie staje.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com