Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Zireael

User


Doł±czył: 05 Gru 2016

   

Wysłany: 2016-12-13, 14:09   

dzwiek powyzej 100db uszkadza sluch juz po 1 sekundzie , prog bezpieczenstwa dla uszu jest okolo 65db a przy sluchawkach dousznych powinno sie sluchac muzyki jeszcze ciszej



PS:sorry za brak polskich znakow klawiatura AZERTY :evil:
 

wilczurek

User



Doł±czył: 24 Lis 2016

   

Wysłany: 2016-12-13, 14:36   

jawolerock napisał/a:

Zapytaj w aptece o voskolix. On tam kosztuje mniej niż 20 złotych a powinien pomóc na takie problemy. Sam swego czasu używałem i obyło się bez wizyty u laryngologa.


A na pewno pomoże? Już zaczynam się bać...
 

jawolerock

User



Doł±czył: 12 Gru 2016

   

Wysłany: 2016-12-14, 13:19   

wilczurek napisał/a:

jawolerock napisał/a:

Zapytaj w aptece o voskolix. On tam kosztuje mniej niż 20 złotych a powinien pomóc na takie problemy. Sam swego czasu używałem i obyło się bez wizyty u laryngologa.


A na pewno pomoże? Już zaczynam się bać...


No czy na pewno to ci nie powiem. Zawsze możesz wypróbować, dużo cię to nie będzie kosztowało. Mi pomogło.
 

Arameska  

User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Doł±czyła: 17 Lut 2016

   

Wysłany: 2016-12-15, 10:39   

Też używałam tego płynu. Powinien pomóc.
 

jarzębina_zielona

User


Doł±czył: 15 Gru 2016

   

Wysłany: 2016-12-16, 09:54   

uważaj na te zwykłe słuchawki. Są bardzo niezdrowe i uszkadzają słuch, a słuchu nie da się "naprawić". Lepiej kup sobie te z całymi nausznikami. http://www.biomedical.pl/...uch-a13350.html I generalnie nie słuchaj za dużo muzyki, bo to też jest niezdrowe. Na mieście tyle się dzieje, nieraz naprawdę warto zdjąć słuchawki,a posłuchać świata ;)
 

Zireael

User


Doł±czył: 05 Gru 2016

   

Wysłany: 2016-12-16, 11:46   

jarzÄ™bina_zielona napisał/a:

I generalnie nie słuchaj za dużo muzyki, bo to też jest niezdrowe. Na mieście tyle się dzieje, nieraz naprawdę warto zdjąć słuchawki,a posłuchać świata ;)





Sluchanie muzyki samo w sobie nie jest niezdrowe , a w kwestii tego ze tyle sie na miescie dzieje to w moim przypadku jest tak ze czasami az za duzo i wole sie wylanczyc

PS:sorry za brak polskich znakow klawiatura AZERTY :-)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com