Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-08-20, 12:56   

Ja nie ufam małym, lokalnym biurom podróży. Gry organizowaliśmy sobie podróż poślubną, braliśmy pod uwagę tylko 3 największe, najsilniejsze biura, które znane są chyba wszystkim i które są na rynku od wielu lat: wspomniana już przez niektórych Itaka, coraz bardziej znany Neckermann i dość głośne biuro TUI. Z tych 3 wybraliśmy ostatnie, bo się okazało, że porównując podobne oferty w tych 3 biurach właśnie to ostatnie miało najlepsze ceny i największą ofertę wczasów, przy których można wybrać dojazd we własnym zakresie (jechaliśmy do Chorwacji, więc taniej wychodziło samochodem, bo 1000 zł w sumie, a samolotem zapłacilibyśmy 1000 zł ale w jedną stronę).
 

anouk

User


Do³±czy³: 05 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-08-28, 12:10   

ja też wolę te duże biura jak właśnie ecco, bo to oznacza też gwarancję dobrej ceny. łatwiej negocjować cenę, jeśli się ma wycieczek 100 niż jak się ma jedną wycieczkę rocznie jak niektóre malutkie biura ;)
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-09-20, 18:28   

jaszczur napisa³/a:

Standardowo wyjeżdżam z Itaką, która ma teraz ciekawe Last Minute. To także jest przewaga większych biur.


A poza tym ma stabilnÄ… pozycjÄ™ na rynku.
 

xMajkax  

User

Gwiazdka :)



ImiÄ™: Majka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 11 Pa¼ 2013

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2013-10-11, 16:13   

O co do biur podróży to nie wiem czy są jeszcze jakieś solidne. Ja wolę już organizować sama wszelkiego rodzaju wyjazdy.
_________________
Akcesoria erotyczne - http://greensin.pl/
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2013-10-16, 12:43   

xMajkax napisa³/a:

O co do biur podróży to nie wiem czy są jeszcze jakieś solidne. Ja wolę już organizować sama wszelkiego rodzaju wyjazdy.



Ja jednak jestem chyba wygodniejsza, i jak widzÄ™ takie ceny promocyjne to nie widzÄ™ sensu zajmowania siÄ™ samodzielnÄ… organizacjÄ…. Najlepszy dla mnie wypoczynek jak jadÄ™ i mam wszystko zorganizowane przez dobre biuro :)
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2013-10-22, 21:54   

Teraz są fajne możliwości jak wycieczka powiązana z wypoczynkiem. Takie dwa w jednym i ceny też są bardzo przystępna. czas trwania takiej wycieczki też jest dłuższy. Ceny bardzo atrakcyjne. To jest fajna okazja do zobaczenia pięknych miejsc a i wypoczynek napewno wystarczający :)
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

SC_news

User



Do³±czy³: 20 Lut 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-10-24, 16:45   

Z czym kojarzy siÄ™ Wam Amsterdam?

To jedno z tych miast, które trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu.
Na pewno to miejsce, które zaskakuje na każdym kroku! Znajdziecie tu piękne zabytki, kulturę, historie, rozrywkę i oczywiście wszechobecne rowery!

Obowiązkowo odwiedzić trzeba także dystrykt czerwonych latarni oraz zajrzeć do coffeeshopu.

Gwarantujemy niezapomniany weekend :)

Termin 8-11 listopad 2013
Cena od 549 PLN

Więcej informacji znajdziecie:
Amsterdam City Break

Zobacz jak to wyglądało na wcześniejszych wyjazdach...
https://www.youtube.com/w...LxP3LfbXk4UV1TQ

 

AnkA-A  

User


Do³±czy³a: 12 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-10-30, 18:22   

Dla mnie solidnym biurem podróży jest Itaka :) Już od kilku sezonów jest moim faworytem :)
 

pepe3  

User


Do³±czy³: 31 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-31, 13:45   

Itaka :)
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2013-11-12, 18:13   

A czy ktoś z Was wykupywał wycieczkę w Itace z oferty first minute? czyli takie coś jak teraz widzę mają na stronie tzw. Latozajawka?
http://www.itaka.pl/wczas...%5D=latozajawka
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2013-11-17, 13:52   

Zaufanie moje polega na tym że wiele osób które znam podróżuje właśnie z Itaką stąd wydaje mi się, że to dobre biuro.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-11-27, 22:39   

jaszczur napisa³/a:

gabi napisał/a:

A czy ktoś z Was wykupywał wycieczkę w Itace z oferty first minute? czyli takie coś jak teraz widzę mają na stronie tzw. Latozajawka?
http://www.itaka.pl/wczas...%5D=latozajawka



Serce mi łamiecie takimi ofertami!!! Bez perspektywy urlopu przez najbliższe pół roku !!! A tu takie fajne oferty!
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-11-30, 11:42   

Fakt. Nawiasem - u nich jest potwierdzenie że cena się nie zmieni po wpłaceniu zaliczki ?
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-12-08, 15:32   

Dzięki. Cóż zatem jeszcze niemal miesiąc na zaplanowanie wakacji po taniości! :D
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2014-05-12, 19:02   

Który kierunek polecacie na obóz +18 dla studentów w biurze BUT? macie coś sprawdzonego?
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com