Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2015-03-30, 14:01   

Justtina napisa³/a:

Ja mam zaufanie do Itaki. Moja znajoma tam pracuje, więc sporo wiem o ich działaniach i polityce firmy.



Moje upodobanie podobne, choć nikogo tam nie znam. Ale w sumie wystarczy porozmawiać z ludźmi którzy mieli okazję z biurami podróży gdzieś się wybrać, często ich nazwa pada.
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2015-03-30, 14:27   

Ja nie mówię, że to złe biuro, ale Integra ma określoną grupę odbiorców. Organizują wyjazdy studenckie, letnie, majówkowe. Urządzają studentom wspaniałe imprezy, a wszystko odbywa się zawsze w przyjaznej atmosferze. Po Integrach powstaje sporo szczęśliwych par, z których chyba ze dwie znam sama osobiście. Także jak ktoś szuka wspaniałej przygody to warto z nimi pojechać, gdziekolwiek.
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2015-05-28, 01:44   

orelka chociażby mając na uwadze że dla mnie nazwa biura podróży jest całkowicie nieznajoma musiałabym rozeznać się w terenie przed podjęciem decyzji o kupnie wycieczki, a skoro mam biuro podróży które znam to jest ono moim pierwszym rzutem jeśli chodzi o przeglądanie ofert.
 

Rysa

User


Do³±czy³: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-09-06, 13:54   

My z chłopakiem w przyszłym roku chcemy spróbować czegoś innego, pomysł nam podsunął kolega. Tym razem rejs z the boat trip kierunek Tajlandia marzec 2016. Ponoć na tych wycieczkach jest dużo więcej aktywności, ciągłe zwiedzenie, a nocami imprezy do białego rana. Wybralismy Tajlandie, bo bardzo nam się spodobała trasa wycieczki, a takze mosliwość podróżowania na słoniu czy zwiedzenie świątyni tygrysów. Myśle, ze ciekawe będzie tez nurkowanie i zobaczenie tamtejszych roślin wodnych i rybek.
 

bossik  

User


Do³±czy³: 06 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-09-22, 22:27   

Na naszym rynku turystycznym jest sporo biur podróży ale według mnie na uwagę zasługuje 5 największych z którymi warto wyjechać. Na czele od kilku lat jest Itaka. Biura podróży mają większe możliwości i niektóre atrakcje samemu byłoby trudno zorganizować już nie mówiąc o kosztach.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-09-26, 19:04   

Jeżeli miałbym wybrać biuro podróży to na logikę wybrałbym takie, które ma duży staż, im większy tym lepszy - Itaka istnieje na naszym ojczystym rynku od 1989 roku, jakby nie patrzeć to ćwierć wieku. Miejmy na uwadze, że od 89 roku w Polsce różnie było pod względem gospodarczym. Chodzi tutaj o to, że człowiek ma jasność, że takie biuro nie upadnie. Jest po prostu stabilne.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

magda99

User


Do³±czy³: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2015-12-09, 20:40   

co roku wyjeżdżam z Tui. Mam zaprzyjaźnioną panią która zawsze doradza mi jakiś fajny wyjazd w promocyjnej cenie. Pod uwagę warto też wziąć Rainbow Tour lub Itakę. To są duże biura więc jakaś gwarancja jest
 

scorpion  

User

TÅ‚umik


Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Gru 2015

   

Wys³any: 2016-03-09, 16:40   

Itaka jeszcze mnie nie zawiodła wiec polecam.
_________________
wydechy motocyklowe <3
 

toma001  

User


Do³±czy³: 18 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-18, 14:58   

zobaczcie tez Dreamtours.pl - mają oferty zarówno z wylotami z Polski jaki i z innych miast europejskich, a czasami lepiej jest dojechać gdzieś dalej samochodem - bo cena wakacji może być sporo niższa - szczególnie jeśli chodzi o o egzotykę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com