Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-05-30, 08:16   Solidne biura podróży?

Witam! Chciałabym małej pomocy, otóż, rodzice planują wybić gdzieś za granicę, myślą o tym, by spędzić wakacje w Europie, ale chcielibyśmy bardziej polecieć znów do Egiptu albo Tunezji, ale mama się boi tych biur podróży, że upadną i utkniemy tam. :-o Stąd moje pytanie i prośba, czy ktoś mógłby podać jakiś spis biur podróży, te które są solidne i zaufane i te, które nie są do końca okay, tak, aby mieć pewność, że lecąc poza Europę z tym biurem podróży, nie utkniemy i ono nie zbankrutuje. Może ktoś też wybiera się poza Europę w tym roku i ma podobny problem? Help? :chytry:
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-06-10, 10:14   

Nie wiem, które biuro jest aktualnie godne zaufania, bo w zasadzie nawet te najbardziej znane, największe agencje plajtują. Warto przejrzeć porównywarkę biur podróży lub spróbować zorganizować sobie wczasy na własną rękę, przeszukując oferty tanich lotów.
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2013-06-25, 22:46   

Ja nie wierzę, żeby taka Itaka kiedyś padła. dla mnie to póki co najbardziej pewne, zaufane biuro.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-06-26, 08:32   

Itaka może i nie padnie, ale aż taka pewna bym nie była. Równie znane biura padały w ostatnich latach.
 

zygfryd

User


Do³±czy³: 31 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-06-26, 22:07   

W tym roku dzieciaki wysyłam na obóz do Hiszpanii z Biurem Podróży Antavia. Dwa lata temu były po raz pierwszy i wróciły zadowolone. Do tego mają duży wybór wycieczek i niezłe ceny.
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-06-27, 10:46   

Moja Siostra ze szwagrem i w 2011 i w 2012 byli z Itaką ( Wyspy Kanaryjskie ). Są zadowoleni i jeśli czas pozwoli planują kolejny urlop z tym biurem.
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-06-27, 15:22   

Itaka ma chyba nawiększe obroty z biur podrózy w Polsce, najwiecej klientów, dokładnie nie pamietam, ale gdzieś taki ranking krążył. Jedno jest pewne, gwarancję ubezpieczenia mają ogromną, wiec nie ma się czego obawiać :)
_________________
:)
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2013-07-03, 18:52   

Itaka ma już ofertę na zimę, więc będąc na wakacjach letnich mozna planować zimowe ferie :D
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

anouk

User


Do³±czy³: 05 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-23, 13:42   

polecam ranking biur podróży w Rzeczpospolitej - http://www.rp.pl/temat/984572.html . jeśli chodzi o polskie biura podróży to w pierwszej piątce pod kątem wiarygodności jest Ecco Holiday :)
 

anouk

User


Do³±czy³: 05 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-29, 10:52   

ja bym się chyba obawiała jechać z takich ofert, bo to często są jakieś nieznane biura, wolę jakieś sprawdzone typu Ecco Holiday, o którym wiem, że gdyby coś poszło nie tak, to nie przepadną razem z moimi pieniędzmi i marzeniami o urlopie :)
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-07-30, 21:11   

No i taki ranking wg mnie jest dobrym odnośnikiem komu można zaufać w kwestii kupna ofert wczasowo / wycieczkowych.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2013-07-31, 22:35   

Niestety dzisiaj nie byłabym w stanie zaufać żadnemu przedstawicielowi żadnego Biura Podróży, nawet ostatnio słyszałam, że znowu była taka sytuacja - wczasowicze wyjechali,a w międzyczasie Biuro Podróży splajtowało.Nie ma to jak jechać własnym środkiem lokomocji,bądź po prostu samolotem, czy pociągiem.Przynajmniej jesteśmy pewni,że dojedziemy i przyjedziemy.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2013-08-02, 17:50   

A Itaka widzę, niezmiennie na pierwszym miejscu. Jednak to prawda że wiele osób ufa temu właśnie biuru podróży.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-08-05, 11:14   

Ja ufam opiniom swoich znajomych którzy z nimi jeździli to dla mnie podstawa do zaufania.
 

anouk

User


Do³±czy³: 05 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-08-08, 16:22   

dla mnie taki ranking pokazuje, czy biuro ma dobre perspektywy, czy można mu zaufać i czy jest wiarygodne. do tego ecco holiday akurat gwarantuje też zwrot całej wpłaty, jeśli wyjazd nie dojdzie do skutku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com