Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: slow | 2010-03-21, 08:31

Autor

Wiadomo¶ć

Sarcastique  

User

Kejciaq. x3



ImiÄ™: Katie.

Doł±czyła: 20 Wrz 2010

Sk±d: Poznañ.

   

Wysłany: 2010-09-22, 18:12   

jakiśrok, dwa lata temu chciałam. Byłam zupełnie podjarana tańcem, ale krucho było z pieniędzmi i mama się nie zgodziła, teraz mi jakoś przeszło - chociaż przyznaję, tak w gronie znajomych, na dyskotekach kocham tańczyć, się powygłupiać trochę, pośmiać. ;d
_________________
(c) ikona Scorolled.
 

ooo

Wymiatacz



Doł±czył: 15 PaĽ 2010

   

Wysłany: 2010-10-17, 18:11   

Lubię tańczyć
Tańce latynoamerykańskie.
Nie wiem do jakich tańców służy taka obroża na biodra ze sznureczkami, taką mam super jest :mrgreen:
_________________
:)
 

ProEloZero  

Stały User



ImiÄ™: Mati ;)

Doł±czył: 16 PaĽ 2010

   

Wysłany: 2010-10-18, 00:33   

kiedyś miałem faze dokładnie w pdst na jumpstyle ale zmądrzałem ;P
rok temu na HipHop ale uczyłem się z neta jakiś miesiąc-dwa zresztą od zawsze umiałem tańczyć i lubiłem dyskoteki pod warunkiem że było fajne towarzystwo,bez tego ani rusz :)
_________________
Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.
 

PaOla551

Stały User


Doł±czył: 26 PaĽ 2010

   

Wysłany: 2010-10-29, 07:45   

Ja tańczę break'a i streeta w nieformalnej grupie ^^
 

kasia2960  

User


ImiÄ™: Katarzyna

Wiek: 27

Doł±czyła: 28 Wrz 2010

Sk±d: polska

   

Wysłany: 2010-11-04, 17:39   

ja jak byłam w 1 klasie zaczęłam chodzić na kółko taneczne u nas w szkole ale przestałam chodzić w 5 klasie, ostatnio znów zaczełam chdzić na kółko ale pochodziłam przez rok i już mi sie nie chciało :hyhy:
 

muszka  

Stały User

fikcja jest modna!



ImiÄ™: Marta.

Doł±czyła: 28 Lis 2010

   

Wysłany: 2010-11-29, 17:02   

Kilka lat temu tańczyłam tak na poważnie. Jednocześnie chodziłam na zajęcia z nowoczesnego i towarzyskiego, z tym że ten pierwszy bardziej mi się podobał. Zawsze zajmowałam dobre miejsca, jednak w końcu przestałam. Pojawiła się siatkówka i automatycznie nie miałabym czasu tego wszystkiego "upchać". Ogólnie wiążę z tym dobre wspomnienia. ;)
 

Dzwoneczek  

Stały User

Skrzypek na dachu



ImiÄ™: Calineczka

Doł±czyła: 14 Lis 2010

Sk±d: Nibylandia

   

Wysłany: 2010-11-29, 17:19   

Chciałabym tańczyć klasyczne tańce polskie i zagraniczne - polonez, walc angielski, mazur, oberek, kujawiak itp. ¯adnych dyskotekowych, break dance itp.
Ale nie mam koordynacji ruchowej.
_________________
"Jestem sobie chochlik - kogo mogÄ™, zwodzÄ™,
Kogo mogÄ™, draĹĽniÄ™, nikomu nie szkodzÄ™.
Nikogo nie kocham ni teĹĽ nienawidzÄ™,
Choć mnie nikt nie widzi, ja, co zechcę, widzę!"
 

.Love.

User



Doł±czył: 29 Lis 2010

   

Wysłany: 2010-11-29, 21:37   

Kocham tańczyć <3 3
ogólnie z tańcem mam do czynienia od małego, bo jak miałam 5 lat to mama zapisała mnie na balet. Chodziłam tam do 7 roku życia, potem był towarzyski. Jak miałam 13 lat to zapisałam się na hip-hop, a teraz jest nowoczesny ^^
bo kobieta zmiennÄ… jest ;D
Taniec to ĹĽycie <3 3
 

Alouette  

Wymiatacz



Doł±czyła: 11 Lis 2010

   

Wysłany: 2010-12-03, 22:13   

Tańczyć bardzo lubię. Kiedyś uczęszczałam na zajęcia, na kilku zawodach nawet byliśmy. Miałam z tego też jakieś dyplomiki i medale, ale mi się znudziło. Nie taniec rzecz jasna, tylko forma w której to wszystko było zorganizowane. Zdecydowanie bardziej wolę ten 'luźny' na domówkach, imprezach, czy takich innych.
_________________
"¯yj szybko, umieraj młodo, kochanie, zanim się zestarzejesz."
 

klaudia_taniec

User


Doł±czył: 23 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-01-23, 14:49   

Ja tańczę już 9 lat .
5 lat tańczyłam balet nowoczesny, ale jednak teraz przerzuciłam się na hip-hop i teraz wiem, że to będę robić przez całe życie .
Od 2 lat chodzę do szkoły " Cieciórski Dance Faktory " w Toruniu ( www.cieciorski.com.pl )
Jak znacie jakieś najnowsze fajne piosenki do tańczenia (hip-hop) to piszcie ! ; )
Pozdrawiam ;**
 

Peppino  

Stały User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 33

Doł±czył: 08 Wrz 2009

Sk±d: Szczecin

   

Wysłany: 2011-01-23, 16:40   

Ja też lubię tańczyć, chociaż nie umiem. Na dyskotekach zawsze wyginam się jak drzewo podczas wichury, albo tańczę jak robot. Jeżeli szczęśliwie dojdę na drugi rok studiów to z przyjemnością wybiorę jak zajęcia WF - Taniec Towarzyski. Chciałbym się nauczyć Samby, Rumby czy innych tańców.
 

raman

User


Doł±czył: 22 Maj 2011

   

Wysłany: 2011-05-28, 13:26   

Od ładnych paru lat tańczę towarzyski, każdemu polecam taniec jako formę nie tylko spędzenia wolnego czasu, ale i wyzwolenia się z negatywnych emocji, to naprawdę działa :) każdy może znaleźć technikę, która będzie mu odpowiadać, są szkoły, które uczą przeróżnych technik, np. z mojego podwórka - krakowski ananday. A jak jest z wami? Wolićie towarzyski, a może jazz lub hip hop?
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Doł±czyła: 12 Cze 2011

   

Wysłany: 2011-06-18, 21:25   

Lubię tańczyć, ale tylko sama w pokoju gdy nikt nie patrzy.
Na dyskoteki nie chodzę i bardzo rzadko tańczę publicznie. Może dlatego, że nie idzie mi to zbyt dobrze a na kursy nie mam czasu.
 

smokah

User



Doł±czył: 26 Cze 2011

   

Wysłany: 2011-06-26, 23:24   

Tańczę całe życie i przestać nie mogę. (; na obecną chwilę lecę z hip-hopem i pochodnymi, dancehallem. Wystarczy, że mam kontuzję i przez jakiś czas nie mogę tańczyć- wszystkie emocje się we mnie kumulują i jestem nie do zniesienia. Taniec mi pomaga we wszystkim, to moje prywatne lekarstwo.
 

Paolena  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Doł±czyła: 29 Lip 2011

Sk±d: OstrĂłw

   

Wysłany: 2011-07-31, 12:54   

Jive & mambo :D to jest to! Uwielbiam..
_________________
To the right, to the left
We will fight to the death
To the Edge of the Earth
It's a brave new world from the last to the first
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com