Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-05-09, 15:22   

No krulu nie każdej kobiecie to pasuje :( Niektóre wolą jakieś ciepłe kluchy xD
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-05-09, 15:42   

Właściwie, to łatwo poznaję inteligentnych ludzi, mają w sobie coś, że widać iż są cholernie inteligentni. I nie widać tego w ubiorze.
Mam rację, zwykle mam rację. Po prostu mój wzrok przyciągają inteligentni ludzie, zwykle ubierają się normalnie.
Zupełnie normalnie.
Gdybym miała przedstawić jakąś postać typowo inteligentną, to zupełnie się nie wyróżnia, ale ja zawsze zwracam uwagę na tych ludzi przeciętnych.

Ale przeszkadzają mi grubi ludzie wyglądający tak samo. Teraz zbliża się ten okres, kiedy będą zakładać spodenki do połowy łydek, skarpetki i jakieś adidasy, przeważnie białe, a do tego oczywiście koszulka z napisami angielskimi i w brzydkim kolorze powiedzmy niebieskim.
Mają czerwone gęby i krótkie włosy, łysieją powoli. Lubią pić piwo i, że tak powiem grillować, więc mają brzuchy. I niezbyt gustowne okulary. No i pryskają się tanimi perfumami, czuć je na wiele metrów.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Planta  

Stały User



Imię: Ewa

Wiek: 26

Doczya: 04 Wrz 2012

   

Wysany: 2015-05-10, 20:19   

Dobrze zbudowany, wyprostowana sylwetak, głowa w górze, pewny krok, uśmiech od ucha do ucha, i ta energia którą czuć i widac przy każdym ruchu. Zarost mile widziany.
Ubiór. Naprawdę, to zależy do okazji. Lubię, kiedy mężczyzna nie boi się włożyć marynarki i krawatu jak trzeba. A na codzień to dla mnie ebz znaczenia, tylko żeby wyglądał schludnie xd Aczkolwiek ja np. lubie spodnie z dużą ilością kieszeni, bojówki chyba to sie tak nazywa, a z kolei odrzucają mnie sweterki w serek.
_________________
'Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz, że przed sobą nie uciekniesz'EWR
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-05-12, 15:14   

Planta napisa/a:

Dobrze zbudowany, wyprostowana sylwetak, głowa w górze, pewny krok, uśmiech od ucha do ucha, i ta energia którą czuć i widac przy każdym ruchu. Zarost mile widziany.



I to jest to o czym kiedyś na tym forum pisałem, że od tysiąca lat kobiety poszukują takiego samca jakiego szukały kobiety-pradawne, dobrze zbudowany przede wszystkim = lepsze geny. Tak samo jest aktualnie, nie zauważamy tego, ale bardziej lub mniej świadomie wybieramy tych partnerów lepiej 'wyposażonych';
kobiety - piersi, pupa
faceci - klata, barki, bic
:D
 

magdamoczek

User


Doczy: 09 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-12, 16:45   

No tak, instynktów pierwotnych nie tak łatwo się pozbyć. Dużo w nas zwierząt, ale także wiele rzeczy jest kulturowo przekazywanych z pokolenia na pokolenie.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-05-12, 19:24   

Different napisa/a:

kobiety - piersi, pupa

\
raczej biodra, mają być szerokie. zwiększają prawdopodobieństwo mało inwazyjnego porodu, co za tym idzie, szybszą regenerację organizmu kobiety i możliwość poczęcia kolejnego dziecka.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-05-12, 19:27   

No akurat taka kim kardashian ma tak szerokie uda, a mnie nie pociągają - wręcz przeciwnie, szeroka ohyda :/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-05-12, 19:30   

a co mają uda do bioder?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-05-12, 19:31   

¬le napisałem, miałem na myśli biodra - linia tam gdzie pupa, te kości tam, okolice :v masakrycznie źle wygląda


Toż to jakaś masakra :wstyd:


Dobra zakończmy tę dyskusję tak:

Nie popadajmy w skrajności, bo dobrze wiem, że kobiety nie pociąga kulturystyczna sylwetka wagi ciężkiej :D

Koniec kropka.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-05-12, 19:40   

ona jeszcze nie ma aż tak strasznie szerokich bioder. Ma za to nienaturalnie odstającą i otłuszczoną dupę, no nieproporcjonalną po prostu.
To dwie różne rzeczy, choć połączone ze sobą nieodzownie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

NewNails  

User


Wiek: 30

Doczya: 12 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-12, 21:33   

Ja zawsze zwracałam uwage na szczupłych facetów, nawet powiedziałabym za szczupłych, musi tez mieć coś hipnotycznego w spojrzeniu ;P
_________________
https://www.new-nails.com/ serdecznie zapraszam
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-05-13, 13:50   

pitrek napisa/a:

A ja tak trochę z innej beczki. Przymierzam się do zakupu zegarka. Od kilku dni buszuję po necie w poszukiwaniu czegoś fajnego. Budżet jaki mam na ten cel to około 500-600 zł.
Z markowych łapie się pod to Hugo Boss. Tutaj znalazłem takie dwa na bransolecie:

LINK 1
LINK 2

Który co o nich powiecie? Taki do noszenia na co dzień.



Obydwa do dupy, bo nie kupuje się zegarka firm odzieżowych, bo będą zawodziły, każdy kto choć trochę interesuję się z serca zegarkami, a nie żeby "hipsterzyć" Ci to powie.

W tym budżecie szukaj Seiko, Lorus.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-05-14, 15:16   

W ogóle do czego Ty nawiązujesz, perfumy to nie zegarki. W 90% te zegarki Hugo Boss, Adidas i inne mają chińskie mechanizmy, a o to w zegarku głównie chodzi, jeśli chcesz żeby sekundnik nie pokazywał Ci precyzyjnie po miesiącu użytkowania, a przeskakiwał co 'pół' między np 1 i 2 to noś sobie, mnie np. to drażni, bo widać, że Scheiß.


Cytat:

> U Tommy’ego Hili­fgera, czy Calvin Kle­ina możesz kupić co naj­wy­żej koszule. Jeżeli szu­kasz zegarka, która ma peł­nić funk­cje cza­so­mie­rza, a nie tylko biżu­te­rii to zde­cy­do­wa­nie bez­piecz­niej jest wybrać model któ­rejś z szwaj­car­skich firm. Musisz wie­dzieć, że kupu­jąc zega­rek Hil­fi­gera, czy Lager­felda pła­cisz za markę i design, a w środku dosta­jesz sła­bej jako­ści chiń­ski mecha­nizm. Nie od dziś wiadomo,że naj­lep­szą renomą cie­szą się zegarki szwaj­car­skie. Sym­bol swiss made. na zegarku ozna­cza, że przy­naj­mniej 50 % jego czę­ści zostało wypro­du­ko­wa­nych w Szwaj­ca­rii. To swo­jego rodzaju cer­ty­fi­kat jakości.



Ja Ci nie bronie kupować takich zegarków, ale nie płacz potem na forum, że coś się w nim rypie ;]

+Strasznie rzuciła mi się jedna rzecz w oczy patrząc na te zegarki, wodoszczelność tych zegarków jak za tę cenę też pozostawia wiele do życzenia ;p
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com