Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2012-11-29, 13:56   

Próbuj tej techniki którą opisałam na PW, możliwe że w ten sposób Ci się uda.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

totill  

Stały User

Wagabunda!



ImiÄ™: Antonina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 29 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-29, 14:04   

Bardzo interesuje mnie temat świadomego snu. Szukałam jakiegoś kursu w internecie, ale niestety nie znalazłam nic darmowego. Czy znacie jakieś metody na w miarę szybkie osiągnięcie tego stanu? Poza prowadzeniem dziennika snów?
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-12-01, 20:52   

Zainteresował mnie ten temat, więc mam pytanie: co robić, żeby lepiej zapamiętywać sny? Założyłam dziennik snów, jakieś pół miesiąca temu śniło mi się coś codziennie i pamiętałam to, a teraz znowu nic nie mogę na to poradzić.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-12-01, 23:32   

shayene, Nie wiem tylko czy znajdziesz odpowiedź na zadane pytanie, bo ja nie czytałem tego txtu.
Możesz też napisać do użytkownika mirekd1002 na YT, prowadzi kanał o takiej tematyce i zna się na rzeczy,ewentualnie jakieś forum. Na ile jestem w stanie pomóc to pomogłem.

Mi kiedyś śnił się ten sam sen w odstępach kilkuletnich. Bardzo często pamiętam sny.. nie miałbym problemu z opowiedzeniem 10 ostatnich ..no może nie ostatnich,ale 10 snów.

http://www.sadistic.pl/lu...en-vt156640.htm
_________________
You know who i am
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2012-12-02, 07:58   

Wyiluminowany napisa³/a:

Miewam, cały czas trenuję.


Cały czas? To niedobrze. Jak mówi dobra księga :Przypowieści Salomona: 6.9-11"Leniwcze! Jak długo będziesz leżał, kiedy podniesiesz się ze snu? Jeszcze trochę pospać, trochę podrzemać, jeszcze trochę założyć ręce, aby odpocząć. Tak zaskoczy cię ubóstwo jak zbójca i niedostatek, jak mąż zbrojny"
2). Przypowieści Salomona: 19.15 "Lenistwo pogrąża w głęboki sen, a człowiek gnuśny cierpi głód."
3). Przypowieści Salomona: 20.13 " Nie kochaj spania, abyś nie zubożał; miej oczy otwarte, a będziesz miał chleba pod dostatkiem." :-)
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-12-02, 16:29   

Mam dwa nowe wpisy do dziennika snów na dziś :D w końcu coś pamiętam :P

Fedorowicz napisa³/a:

3). Przypowieści Salomona: 20.13 " Nie kochaj spania, abyś nie zubożał; miej oczy otwarte, a będziesz miał chleba pod dostatkiem."


Będę musiał się odkochać..

[ Dodano: 2012-12-24, 26:44 ]
Tak dodam jeszcze: jak już zacznie się zapamiętywać sny shayene, to zacznij robić testy rzeczywistości (RT), bo dzięki samemu zapamiętywaniu snów nie będziesz miała LD. Co do lepszego zapamiętywania snów: zawsze jak się już obudzisz, to lepiej nie wstawaj od razu, ani nie otwieraj oczu, tylko pomyśl o tym, co ci się śniło, staraj sobie to przeanalizować. Tak przynajmniej piszą ludzie, ja i tak wstawać muszę szybko, żeby się wyrobić, nawet jak ustawię sobie budzik na wcześniejszą porę, to i tak się zdrzemnę jeszcze. Więc sny przypominają mi się nagle, albo widząc osobę (lub miejsce, rzecz), z którą sen był związany.
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

kosmo55  

Stały User


Imię: £ukasz

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-12-07, 22:41   

są darmowe mp3 do programowania świadomego snu poszukajcie dobrze :]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com