Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

mallina

User

Wysłany: 2016-06-03, 21:40   pożyczki

Teraz będzie trudny temat. Potrzebuję pożyczyć 250 zł i zastanawiam się nad wonga, bo teraz reklamują najtańszą pożyczkę ratalną dla nowych klientów udzielaną online w 5 minut. wiem, że oddam w tarninie, wiec chyba nic nie ryykuję?

kamilczak  

User

Imię: Kamil

Wysłany: 2016-06-03, 22:29   

Nie polecam chwilówek, działają one na zasadzie ( z tego co mi wiadomo, mogę się oczywiście mylić), że pożyczasz a po tygodniu przychodzi 2 Przypakowanych mięśniaków i żąda pierwszej wpłaty. Miałem już takie przypadki u znajomych.Jeżeli to ja miałbym brać pożyczkę zrobił bym to tylko i wyłącznie w narodowym banku lub wcale bałbym się jakiś problemów ale decyzja należy do Ciebie. Daj znać co zrobisz i napisz po oddani czy jeszcze żyjesz :-P

Adreamin  

Wymiatacz

Imię: Jarosław

Wysłany: 2016-06-04, 14:23   

Nie możesz pożyczyć od znajomych albo rodziny?

JacekG83  

User

Imię: Jacek

Wysłany: 2016-06-18, 17:17   

Nie no mięśniacy nie przyjdą po kasę. Chyba że nie będziesz płacić to firma windykacyjna przyjedzie i będziesz mieć mega problemy. Nie polecam brać pożyczki w takich firmach odsetki będą bardzo szybko rosły i moim zdaniem lepiej sobie to darować.

realna  

Stały User

Wysłany: 2016-07-07, 07:40   

Od pożyczek najlepiej jest trzymać się z dala, bo w ten sposób można tylko wpaść w kłopoty, a niestety znam kilka osób, które takie pożyczki wzięły i teraz jest płacz i zgrzytanie zębów.

matimala01  

User

matimala01

Imię: Matylda

Wysłany: 2017-07-29, 22:52   

250 zł? po taką kwotę to chyba szkoda do jakiejś firmy chodzić. Spróbuj u rodziny, znajomych, może nawet u 2 różnych jak nie będą aż tyle chcieli. Jakbyś troszkę więcej potrzebowała to poleciłabym firmę https://mikrorata.pl/ znajoma tam brała też jakąś małą pożyczkę i była w sumie zadowolona ;)

asia90

User

Wysłany: 2017-09-27, 14:06   

Jeśli potrzebujesz gotówki "na już" to polecam zapoznać się z ich ofertą. Brałam u nich chwilówkę i potrzebne pieniądze dostałam o wiele szybciej, niż się spodziewałam :)

adam987

User

Wysłany: 2017-11-23, 20:56   

Niedawno potrzebowałem 2 koła. Poszedłem do Raiffeisen. Dostałem 4 tys nieoprocentowanej pożyczki ze spłatą na 2 lata i luz. Nie sztuką jest pożyczać sztuką jest pożyczać z głową :-D

temre

User

Wysłany: 2017-12-04, 09:26   

Trudny temat. Ogólnei z tymi wszystkim pożyczkami trzeba uważać ponieważ oprocentowanie jest dość wysokie, mogą pojawić się duże dodatkowe koszta.
Proponowałabym zdecydować się na jakąś firmę, w której pozyczysz pieniadze za darmo.

W Smart pozyczka mieli ostatnio taką promocję:
https://smartpozyczka.pl/
W sumie vivus i wonga to również dwie dobre sprawdzone firmy.

Kacpair

User

Wysłany: 2017-12-06, 18:28   

Taka pożyczka na rozsądną kwotę może wbrew pozorom być dobrym pomysłem. Wystarczy w ramach promocji znaleźć taką bez dodatkowych opłat i prowizji, jak np. w creditstar https://www.coolfinance.pl/pozyczka/Creditstar . Oczywiście trzeba oddać w terminie, no ale zawsze trzeba oddawać co się wzięło. Dwa razy sprawdzamy, czy na pewno promocja obowiązuje, do jakiej kwoty i na jaki czas i tyle. :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com