Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

mallina

User

Wysłany: 2016-06-03, 21:40   pożyczki

Teraz będzie trudny temat. Potrzebuję pożyczyć 250 zł i zastanawiam się nad wonga, bo teraz reklamują najtańszą pożyczkę ratalną dla nowych klientów udzielaną online w 5 minut. wiem, że oddam w tarninie, wiec chyba nic nie ryykuję?

kamilczak  

User

Imię: Kamil

Wysłany: 2016-06-03, 22:29   

Nie polecam chwilówek, działają one na zasadzie ( z tego co mi wiadomo, mogę się oczywiście mylić), że pożyczasz a po tygodniu przychodzi 2 Przypakowanych mięśniaków i żąda pierwszej wpłaty. Miałem już takie przypadki u znajomych.Jeżeli to ja miałbym brać pożyczkę zrobił bym to tylko i wyłącznie w narodowym banku lub wcale bałbym się jakiś problemów ale decyzja należy do Ciebie. Daj znać co zrobisz i napisz po oddani czy jeszcze żyjesz :-P

Adreamin  

Wymiatacz

Imię: Jarosław

Wysłany: 2016-06-04, 14:23   

Nie możesz pożyczyć od znajomych albo rodziny?

JacekG83  

User

Imię: Jacek

Wysłany: 2016-06-18, 17:17   

Nie no mięśniacy nie przyjdą po kasę. Chyba że nie będziesz płacić to firma windykacyjna przyjedzie i będziesz mieć mega problemy. Nie polecam brać pożyczki w takich firmach odsetki będą bardzo szybko rosły i moim zdaniem lepiej sobie to darować.

realna  

Stały User

Wysłany: 2016-07-07, 07:40   

Od pożyczek najlepiej jest trzymać się z dala, bo w ten sposób można tylko wpaść w kłopoty, a niestety znam kilka osób, które takie pożyczki wzięły i teraz jest płacz i zgrzytanie zębów.

matimala01  

User

matimala01

Imię: Matylda

Wysłany: 2017-07-29, 22:52   

250 zł? po taką kwotę to chyba szkoda do jakiejś firmy chodzić. Spróbuj u rodziny, znajomych, może nawet u 2 różnych jak nie będą aż tyle chcieli. Jakbyś troszkę więcej potrzebowała to poleciłabym firmę https://mikrorata.pl/ znajoma tam brała też jakąś małą pożyczkę i była w sumie zadowolona ;)

asia90

User

Wysłany: 2017-09-27, 14:06   

Jeśli potrzebujesz gotówki "na już" to polecam zapoznać się z ich ofertą. Brałam u nich chwilówkę i potrzebne pieniądze dostałam o wiele szybciej, niż się spodziewałam :)

adam987

User

Wysłany: 2017-11-23, 20:56   

Niedawno potrzebowałem 2 koła. Poszedłem do Raiffeisen. Dostałem 4 tys nieoprocentowanej pożyczki ze spłatą na 2 lata i luz. Nie sztuką jest pożyczać sztuką jest pożyczać z głową :-D

temre

User

Wysłany: 2017-12-04, 09:26   

Trudny temat. Ogólnei z tymi wszystkim pożyczkami trzeba uważać ponieważ oprocentowanie jest dość wysokie, mogą pojawić się duże dodatkowe koszta.
Proponowałabym zdecydować się na jakąś firmę, w której pozyczysz pieniadze za darmo.

W Smart pozyczka mieli ostatnio taką promocję:
https://smartpozyczka.pl/
W sumie vivus i wonga to również dwie dobre sprawdzone firmy.

Kacpair

User

Wysłany: 2017-12-06, 18:28   

Taka pożyczka na rozsądną kwotę może wbrew pozorom być dobrym pomysłem. Wystarczy w ramach promocji znaleźć taką bez dodatkowych opłat i prowizji, jak np. w creditstar https://www.coolfinance.pl/pozyczka/Creditstar . Oczywiście trzeba oddać w terminie, no ale zawsze trzeba oddawać co się wzięło. Dwa razy sprawdzamy, czy na pewno promocja obowiązuje, do jakiej kwoty i na jaki czas i tyle. :)

oewonga  

User

Wysłany: 2018-01-08, 19:18   

Witam! Temre, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki i zachęcam do skorzystania z niej. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
- Elastyczności i kontroli,
- Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.
Wonga.com zajęła pierwsze miejsce w rankingach w kategorii najniższa rata. Rankingi zostały przygotowane przez TotalMoney i Comperia.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=e-mlodzi.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Marian72

User

Wysłany: 2018-02-11, 18:37   

Jakiś czas temu brałem pożyczki na części. Wpadłem na sklep internetowy https://www.twojazagroda.pl/pl/c/C-360/58. Jest tam masa części do wyboru. Taka pożyczka bardzo mi się przydała aby zakupić takie rzeczy.

Ploin433

User

Wysłany: 2018-02-13, 18:47   

Nowa firma pożyczkowa pożyczki online to ciekawa oferta, korzystne warunki i przyjazne nastawienie do klienta. Firma udziela pożyczek gotówkowych na kwotę 10 tysięcy złotych, których termin spłaty można rozłożyć nawet na 24 raty. Jeśli chcesz szybko mieć dodatkowe pieniądze na koncie, wypełnij prosty i nieskomplikowany wniosek online – decyzja pożyczkowa będzie w błyskawicznym tempie, a dodatkowa gotówka trafi na konto następnego dnia.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com