Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-11-03, 16:10   Praca dorobkowa na dziale sportowym - jak to może wyglÄ…dać?

Znalazłem pracę w dziale fitness, a konkretnie sporty siłowe i zastanawiam się czy się nadaję, bo niby znajomość tam mam. Wiem jak rozpisać treningi pod dany cel, czy to wytrzymałość-siłowa, czy to wytrzymałość, czy masa/siła, wiem że lepiej ćwiczyć na sztangach i sztangielkach aniżeli na atlasach jeśli człowiek jest 100% sprawy, nie raz kolegom rozpsiywałem plany treningowe i diety, wiem jakie są podstawy treningu, rozgrzewki, rozciągania itp, ale czy taka podstawowa wiedza może mi się do tej pracy przydać, bo szczerze mówiąc nie wiem czego oczekiwać, o co ludzie mogą pytać przychodząc do mnie.

Dodam, że mam 18 za 2 tyg, i to jest praca dorobkowa, więc pozwolą mi pracować, bo CV dałem.
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-11-03, 17:34   

Upewnij się czy nie musisz mieć jakiegoś papieru na to, że posiadasz takową wiedzę ;)
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-11-03, 17:38   

Niee, bo tam wiele młodych pracuje, i kumple też tam już są po rozmowach, i tylko po prostu powiedzą coś na dany temat i tyle, ale oni mają prostsze działy, bo fitness to jest temat rzeka poniekąd.
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-11-04, 13:28   

Wiesz, osobiście wydaje mi się, że za dużo w tak młodym wieku i bez koniecznych certyfikatów robić nie będziesz. Zwłaszcza jeżeli jest to praca dorobkowa. Raczej Twoją rolą będzie wspomagać innych niż samemu układać jakieś plany treningowe (jeżeli jest to oczywiście porządny lokal). ;)
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

Davidev88  

User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Wrz 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-09-12, 10:45   

Grunt to nastawienie.Internet to encyklopedia wiedzy,więc śmiało może czytać uczyć się i próbować różnych treningów ostrożnie na sobie,a potem na klientach.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com