Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

tomeszeke

User


Do³±czy³: 09 Lis 2014

Sk±d: Bia³ogard

   

Wys³any: 2014-11-09, 13:58   Praca

Witam, mam 14 lat i potrzebuje trochę pieniędzy na prezenty dla bliższej rodziny na święta.W rodzinie nie mam nikogo kto mógłby mi dać jakąś prace, mieszkam w bloku (4 rodzinnym) więc nic nie bedzie z pomocy sąsiadom.Nie mam już pomysłow co mogę jeszcze zrobić.
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-11-09, 15:06   

W tym wieku chyba tylko ulotki chociaż to też wątpliwe
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-09, 15:10   

Niestety nikt Cię normalnie nie zatrudni, bo jesteś za młody. Bodajże, żeby móc pracować legalnie, trzeba mieć ukończone gimnazjum i 16 lat. Pozostają Ci ulotki i szukanie szczęścia gdzieś po znajomych czy dalszej rodzinie - może ktoś sklep prowadzi i potrzebowałby pomocy? Możesz też rozwiesić ogłoszenia po okolicy, że chętnie pomożesz w jakichś pracach domowych za niewielkie wynagrodzenie.
 

tomeszeke

User


Do³±czy³: 09 Lis 2014

Sk±d: Bia³ogard

   

Wys³any: 2014-11-09, 21:11   

Szukałem własnie w całej rodzinie i nikt nic nie miał, a ulotki kiedyś szukałem i nic nie było.
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-11-10, 09:30   

Spróbuj w sklepach,- które są własnością prywatną- tzw. prywaciarzy... Może coś będą mieli... Z reguły te najmniejsze sklepiki, które są...
W sumie trochę już za późno bo nie ta pora roku, ale ja w twoim wieku też kosiłem trawniki ludziom na działkach... Dostałem kilka złotych i się cieszyłem niemiłosiernie...
Cóż... Musisz szukać zadań dla siebie, w której tematyce jesteś obeznany i sobie poradzisz z problemami jakie napotkasz wykonując pracę dla kogoś...
 

Powazny30  

User


ImiÄ™: Tomek

Wiek: 40

Do³±czy³: 25 Wrz 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-09-25, 13:31   

U prywaciarza najlepiej.Jesteś trochę za młody jak widać.Lub u kogoś po znajomości na tzw.czarno.
 

jaskowka

User


Do³±czy³: 23 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-23, 11:58   

Hej, ja póki co jeżdżę jeszcze z rodzicami i praktycznie zawsze z biurem podróży. A mój tata specjalizuje się w wyszukiwaniu ciekawych ofert w internecie, więc takie wakacje nie wychodza nas dużo.. W tym roku przeszedł już samego siebie, bo udało mu się znaleźć wczasy na Krecie za 900 zł od osoby. Oczywiście last minute, ale wszystko było super. Wiem, że w przypadku takich superzniżek moja rodzina zawsze decyduje się na sprawdzenie przedsiębiorcy czyli biura podróży w rejestrach dłużników (np tu https://infokonsument.pl/uslugi/sprawdz-przedsiebiorce/), żeby mieć pewność, że to nie jacyś oszuści :) W tym roku udało im się to nawet zrobić za darmo, bo była taka okresowa promocja.
 

joanndg44

User


Do³±czy³: 23 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-24, 09:52   

Może wyprowadzanie komuś psa czy opieka nad kotem, zwłaszcza w okresie urlopów?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com