Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2016-12-11, 16:34   Praca w biurze a w sklepie/magazynie

Witam
Obecnie pracuje w lokalnym sklepie/magazynie gdzie pracuję już od 10 miesięcy.Moja obecna praca polega na obsłudze klienta,wykładaniu towarów i pracy przy komputerze. Ogólnie jest to branża pneumatyki i hydrauliki.Ostatni miesiąc zarobiłem 1900 zł za miesiac jak się postarałem.Praca fajna,atmosfera też-bo szefowie nie wiele starsi ode mnie a i napić się z nimi piwa można.
Stoję przed wyborem pracy w biurze w agencji reklamowej(niby jest to drukarnia) jako pomoc biurowa.Praca w excel, trochę logistyki i inne. Zastanawiam się czy zmienić pracę na biurową i czy jednak nie lepiej zostać w dobrze prosperującej,szybko się rozwijającej firmie.Niestety jak wiadomo w pracy biurowej potrzeba dokładności z czym ja mam zawsze problem-przynajmniej raz w tygodniu się gdzieś pomylę.A zmienić pracę chcę dlatego iż... obecna jest dla mnie czasami zbyt męcząca, za dużo schylania się,plecy bolą(mam chorobę scheuermanna) itp
Wszyscy moi znajomi i dziewczyna mówią mi zmień pracę bla bla nie zastanawiaj się bla bla myślicie że można mieć jeszcze jakieś rozterki w tych czasach?
Jeszcze do tego dochodzi ten okres świąteczny,słaby czas za zostawienie moich obecnych pracodawców(jest nas 3 w firmie,a ich dwóch to założyciele) no ale co zrobię.. życie życiem.
A i jeszcze jedno na koniec:moim minusem jest cholerna nie drobiazgowość,zawsze się gdzieś pomylę co moi szefowie skutecznie tolerują a w przyszłej pracy jak słyszałem:Najważniejsze są drobiazgowość i zaangażowanie(to drugie mam) .Myślicie że będe się nadawał do takiej pracy? Czy może jestem przerażony perspektywą nowej pracy i nauki wszystkiego od nowa?
Co powiecie moi drodzy? :?: :?: :?: :?: :?:
Pozdrawiam
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-12-11, 17:13   

Wiesz, jedną pomyłkę Ci wybaczą a przy drugiej możesz już wylecieć.
Chcesz się przenieść ze względu na lepsze zarobki? Jeśli tak, to warto się po prostu przyłożyć i postarać.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-12-12, 00:17   

Jeżeli drobiazgowość w Excelu to bardzo możliwe że chodzi o wprowadzanie danych. - upewnij się czy to to, bo przy takim zajęciu niektórych szlag jasny trafia (nudne to, monotonne a wymaga skupienia), a nawet bardzo dokładnym osobom po godzinie niekiedy w oczach się mieni.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-12-14, 22:58   

zmieniaj i nie zastanawiaj sie bla bla bla
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

kaszanko  

User


Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-12-15, 10:05   

Powiem tak, to zależy od wielu czynników, ale w Twoim przypadku wydaje się całkiem proste. Postaw na szali swoje zdrowie, perspektywę rozwoju, aktualną sytuację firmy. Masz problemy z drobiazgami - to można wyćwiczyć sumiennością. Rób sobie listy, planuj. Ja wypracowałem to w taki sam sposób, na początku pisałem wszystko na kartkach, ale to bywa problematyczne bo one po prostu mogą się zapodziać. Przerzuciłem się z kartek na aplikacje: tutaj mocno polecę Todoist i Trello, bo niesamowicie mi pomagają każdego dnia :)

[ Dodano: 2016-12-15, 10:07 ]
A co do pracy, to w biurze też ma swoje minusy. Mnie po 8h w pracy i 3-4h w domu przy komputerze bolą oczy, plecy, nogi i dłonie. Tutaj jedyne co może pomóc to regularne ćwiczenie/rozciąganie :D Jak masz problem to pisz priv :)
_________________
Jak lustra mogą być rzeczywiste, skoro oczy nie są rzeczywiste - Jayden Smith
 

Ursyn

User


Wiek: 27

Do³±czy³: 05 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-05, 07:39   

Pracowałem w dość dużym sklepie i jak na pierwszą moją pracę całkiem dobrze ją wspominam.Mogłaby być tylko trochę lepiej płatna.
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-02-13, 21:53   

No właśnie pieniądze są jednak czynnikiem motywującym do pracy. Narazie zostałem w starej bo druga była totalnym nie wypałem .
 

Mirelaa  

User


Wiek: 25

Do³±czy³a: 13 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-13, 23:25   

Jeśli chodzi o pracę na magazynie to znam kilka osób co tak pracują i większość z nich jest średnio zadowolona,szczególnie z zarobków.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com