Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sheldon20  

Stały User

Sheldon20


ImiÄ™: Damian

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Lip 2012

   

Wys³any: 2013-07-27, 21:54   praca za granicÄ…

Jak można by znaleźć pracę za granicą, doradzi ktoś bardzo proszę :-)
_________________
111
 

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-28, 00:46   

Może ktoś ze znajomych lub rodziny wyjeżdżał do pracy za granicę i mógłby pomóc...
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-07-28, 01:19   

jrgunner napisa³/a:

Może ktoś ze znajomych lub rodziny wyjeżdżał do pracy za granicę i mógłby pomóc...



Tylko w ten sposob. Ewentualnie, z tego co wiem sa takie agencje ktore sciagaja polaków np. do Holandii (koledzy korzystali). Nie jedz na 'jakos to bedzie' bo sie przejedziesz.
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-28, 12:40   

najlepiej skorzystac z uslug agencji pracy, tylko nalezy pamietac ze zanim sie jakas wybierze to trzeba poczytac opinie na jej temat, bo oszustow jest mnostwo.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

juna  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³a: 15 Lip 2013

Sk±d: ¿e znowu?

   

Wys³any: 2013-07-28, 14:28   

Ja mam sprawe ułatwioną, często na urlopy śmigam do Szwecji dorobić bo mam tam ojca i znajomych. Najbardziej polecam takie źródło pomocy bo jest najpewniejsze.
 

pawelx18xe  

User


Imię: Paweł

Wiek: 37

Do³±czy³: 30 Wrz 2013

Sk±d: Suwa³ki

   

Wys³any: 2013-09-30, 20:01   

pośród Polaków nikt ci nie pomoże, my tacy juz jesteśmy oczywiście nie wszyscy za granicą jesteśmy jeszcze gorsi, jeden drugiego by w łyżcze wody utopił wiem jak jest bo jeżdże niby pięknie ładnie a gadają jeden na drugiego, ach bez znajomości nie ma szans :-)
_________________
wymieniÄ™ kontakt w zwiÄ…zku z pracÄ… za granicÄ…
 

HCNOPS  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 19 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-10-01, 06:59   

sheldon20 napisa³/a:

Jak można by znaleźć pracę za granicą, doradzi ktoś bardzo proszę :-)


Najlepiej przez agencję pracy. Znajomy zarobił 12.000 zł w dwa miesiące na pracy przy zbieraniu winogron w Italii. Inny znajomy zarobił 8.000 zł w dwa miesiące na pracy w Holandii.

Jak się trafi, to można naprawdę ostro dorobić.
 

pawelx18xe  

User


Imię: Paweł

Wiek: 37

Do³±czy³: 30 Wrz 2013

Sk±d: Suwa³ki

   

Wys³any: 2013-10-01, 12:09   

fakt przez agencję pracy anjprościej wyjechać ale moi znajomi jeżdżą i nie zarabiają więcej niż 1200 euro miesięcznie oczywiście nie na czysto minus jedzenie i odtrącenie za mieszkanie, oni nie dadzą ci zarobić
_________________
wymieniÄ™ kontakt w zwiÄ…zku z pracÄ… za granicÄ…
 

Wojtek45  

User


Wiek: 44

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-10-01, 14:42   

najlepiej jak masz znajomych za granica, możesz tez poszukac jakiegoś dobrego pośrednika ale to już jest raczej ostateczność
_________________
http://www.nobohotel.pl
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-11-06, 13:24   

Najlepiej rzeczywiście mieć tam jakichś znajomych, którzy nas komuś polecą i pomogą wszystko załatwić. Sama korzystałam z pomocy biura pracy, będąc już na miejscu i też źle na tym nie wyszłam.
 

vidal  

User


Do³±czy³: 13 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-13, 10:30   MaÅ‚e rady ;)

Przede wszystkim jadąc za granicę trzeba mieć odłożone pieniądze na niepowodzenia :] Zależy czy jedziemy przez agencję czy znaleźliśmy sami pracę za granicą - sprawdzamy tak jednych jak i drugich po względem uczciwości. Mieszkanie - albo załatwia nam agencje albo na własną rękę, najlepiej jednak jechać do znajomych a w miarę zarabiania kasy wyprowadzić się i znaleźć coś innego ;] JÊZYK - podstawa bez tego nie ma pracy a z drugiej strony nie damy się oszukać nigdzie. Później już z górki najgorsze początki, bo łatwo na pewno nie będzie :] Osobiście już nie wracam za granicę, pojechałem zarobiłem, odłożyłem kasę z tej pracy jak i z tego, że nawet zwrot podatku odzyskałem ponad 8 000 złotych ?! (przez firmę Tax-Pol jak by ktoś potrzebował) no i teraz pracuje w Pl. Jednak rodzina, swoje miejsca i znajomi są dla mnie ważniejsze niż emigracja zarobkowa :)
 

MR_NIUNIU¦  

User


ImiÄ™: XYZ

Do³±czy³: 21 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-21, 17:14   

No tak lepiej wspierać cudzą gospodarkę państwa niż w własnym ogródku robić.

Wole robić dla złodzieja polaka w ojczyźnie niż jako polaczek dla "żydka" w innym państwie.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-11-22, 12:19   

MR_NIUNIU¦,kolejny szemrany patriota ? za polaczka to na starcie **** ci w dupę.
Jeśli tu w kraju ktoś mi zaproponuje zarobki na poziomie 4-5 tys.miesięcznie jakie zarabiam za granicą, to ja tu bardzo chętnie wrócę.
Ba w kraju pracowałbym nawet za 1800zł Netto,ale za litr paliwa płaciłbym 3zł, zamiast 5,40
Papierosy będą mnie kosztowały 8zł, zamiast 13,20
Piwo kupię sobie za 1zł, zamiast 4,30
Państwo obniży VAT, zmniejszy/zlikwiduje podatek dochodowy.taa wtedy mogę wrócić.
A Ty?Dla mnie jest bez znaczenie czy zdechniesz z głodu w połowie miesiąca, czy będziesz musiał pożyczać,Twoje życie.
_________________
You know who i am
 

MR_NIUNIU¦  

User


ImiÄ™: XYZ

Do³±czy³: 21 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-22, 13:32   

Typowe myślenie polaczka.
Może i zarobisz te 4/5 tys gdzie indziej, ale co Ci to da?
Jak musisz żyć w świadomości,że w własnej ojczyźnie dałeś dupy.
Jak ktoś prezentuje pogląd, że w PL jest syf, brud i ubustwo to najwidoczniej tyłka nie ruszył, żeby coś zmienić..tylko jak ten dezerter s********* jak najszybciej.
Takim ludkom nawet współczuje bo z podstawowym wykształceniem też bym wyjechał.
Co do podatków itp. Będzie drogo bo mamy dość duży dług publiczny za który jesteśmy sobie sami winni.
Wątpie, że piwo kupisz sobie gdzieś za złotówke nawet w Rosji. Jedynie co to możesz rtęć z metanolem popić.

Teraz jest moda na zdrowy, aktywny tryb życia. Więc zalecam Tobie ograniczenia %, rzucenia fajek, zdrowego żywienia, zrezygnowania z auta na rzecz roweru, a przestaniesz pier***** jak to źle w PL jest.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-11-22, 16:16   

Cytat:

Może i zarobisz te 4/5 tys gdzie indziej, ale co Ci to da?
Jak musisz żyć w świadomości,że w własnej ojczyźnie dałeś dupy.


W dupie mam mojÄ… ojczyznÄ™
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com