Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Doł±czył: 12 Maj 2010

   

Wysłany: 2011-08-05, 20:32   

Ja tam nie mówię, że ma jeździć wozem drabiniastym 20 letnim golfem, ale prawda taka, że pławi się w luksusie za pieniądze naiwnych osób. Choć z drugiej strony to nie moja sprawa co kto robi z prywatnymi pieniędzmi.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
MĂłj blog
 

Behemoth  

Mega wymiatacz

Pazurzasty



Doł±czył: 27 Lip 2011

   

Wysłany: 2011-08-05, 22:12   

Cytat:

Choć z drugiej strony to nie moja sprawa co kto robi z prywatnymi pieniędzmi.


Ja tam odczuwam szczery podziw dla pana Rydzyka, że umiał się tak ustawić. Zaradny z niego facet :-)

Nieźłe kwiatki. Czasami podsłuchuję różnych audycji, jak babcia, jest ale nigdy nie udało mi się niczego ciekawego wyłapać.
_________________
Mój nickname w żaden sposób nie wiąże się z mocno umalowaną kapelą metalową. Wiąże się z czarnym, tłustym kotem.

Bierz, co chcesz, potem płać i płacz.
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Doł±czyła: 07 Kwi 2010

   

Wysłany: 2011-08-08, 13:06   

ja stety czy nie, musiałam tego słuchać jak przyjeżdżałam do babci albo ona do nas :mrgreen: na szczęście zawsze jej tłumaczyliśmy, żeby nie słuchała tego człowieka, ale no ma facet siłę przebicia. Najlepsze są też przemówienia do polaków aby walczyli o Lwów , wyobraźcie sobie takich dziadków z kijami bo bóg im pomoże walczyć o "ich" ziemie ech... człowiek lekko niepoważny no ale ;) .
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com