Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Stakkira

User

Wysłany: 2017-10-05, 09:42   

ahrik napisał/a:

Też zawsze mam problem z prezentem dla swojego chłopaka, ale zazwyczaj staram się kupić coś oryginalnego jak np scyzoryk, który nawet przyda mu się do otwierania piwa :hyhy:

Scyzoryk super przydatna sprawa , mój ma jeden od Victorinoxa. Ale tak w temacie majsterkowania to może multitoole się sprawdzą jako prezent ? :D

anka88

User

Wysłany: 2017-10-05, 14:17   

Mi się tym razem upiekło z wymyślaniem prezentu dla mojego chłopaka. Już od jakiegoś czasu szwankował mu zegarek, psioczył na niego okrutnie, a ja tylko drżałam żeby nie kupił sobie przed Dniem Chłopaka. I miałam szczęście, bo nie zrobił tego, miałam okazję podarować mu ten niezwykły zegarek https://www.edibazzar.pl/...MODEL-2017.html z wszystkimi elektronicznymi funkcjami, po prostu wszechstronny. Praktyczny, elegancki i niedrogi. A jak przyjął go mój ukochany? Czy muszę pisać?

ahrik

User

Wysłany: 2017-10-05, 16:23   

Stakkira napisał/a:

Scyzoryk super przydatna sprawa , mój ma jeden od Victorinoxa. Ale tak w temacie majsterkowania to może multitoole się sprawdzą jako prezent ? :D

jeżeli ktoś lubi takie narzędzia i ich używa to oczywiście że przydatny prezent. Słyszałam że leatherman to jedna z lepszych firm jeżeli chodzi o mulitoole

Muriq  

User

Imię: Tomek

Wysłany: 2017-10-05, 17:50   

ahrik napisał/a:

Też zawsze mam problem z prezentem dla swojego chłopaka, ale zazwyczaj staram się kupić coś oryginalnego jak np scyzoryk, który nawet przyda mu się do otwierania piwa

Ja swojej dziewczynie dawno temu powiedziałem, że jak już koniecznie chce mi coś kupować to właśnie przydatne i potrzebne rzeczy i wolę żeby zapytała niż robiła niespodzianki i dzięki temu dostałem latarkę wymarzoną olight czy świetny zegarek ;)

Stakkira napisał/a:

Co do tooli to trochę o nich wiem, bo mam w domu trochę tego sprzętu i jeżeli chcesz żeby to był udany prezent to musi być właśnie porządnej firmy. Najlepiej szwajcarski - leatherman. Długa gwarancja i porządne wykonanie. Ja swój pierwszy kupiłem w militariach daaawno temu za 170zł jakoś więc sprzęt dostępny cenowo dla każdego

ahrik napisał/a:

jeżeli ktoś lubi takie narzędzia i ich używa to oczywiście że przydatny prezent. Słyszałam że leatherman to jedna z lepszych firm jeżeli chodzi o mulitoole

Tak, dobrze słyszałaś, ale trzeba uważać na podróbki podobnie jak i przy victorinoxach dlatego dobrze kupować w normalnych sklepach. Dzięki temu unikniemy podróbek. Z tego co sie orientuje to oficjalnie leathermana dystrybuuje sklep o którym wyżej wspomniałem ;)

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl

Imię: Magdalena

Wysłany: 2017-10-14, 18:05   

Ja w tym roku przymierzam się do kupienia trymera swojemu lubemu. Ale muszę jeszcze obadać, który model wybrać. Może jacyś panowie z forum pomogą? :D

ania213

Stały User

Wysłany: 2017-10-24, 08:42   

Jakie książki nadają się na prezenty na święta dla facetów kochających auta?

Justtina  

Wymiatacz

Wysłany: 2017-11-10, 14:46   

Na pewno jakieś o motoryzacji. Może o konkretnej marce?

tessa3  

User

Wysłany: 2017-11-11, 22:35   

Dobry i uniwersalny jest karnet na siłownie albo na basen. Albo ewentualnie jakaś książka o tematyce którą lubi.

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl

Imię: Magdalena

Wysłany: 2017-11-15, 21:56   

Ja w tym roku na święta przymierzam się do kupna trymera.

relaksowa

User

Wysłany: 2017-12-07, 12:39   

Od niedawna mieszkam z chłopakiem i niedługo będzie mieć urodziny. Chciałam połączyć przyjemne z pożytecznym i kupić nam obojgu fotele masujące. Znalazłam trochę informacji tutaj https://restlords.com/pl/baza-wiedzy/ktory-fotel-wybrac.html Ale dalej nie podjęłam ostatecznej decyzji

Adra

User

Wysłany: 2017-12-11, 14:13   

Trymer świetny pomysł na prezent. Mój również sobie zamowił trymer ale nie na świeta ale na urodziny. Na urodziny dajemy sobie droższe prezenty ale na świeta jakieś drobiazgi tak aby zaakcentować to,że pamiętaliśmy. Nie robię prezentów na wypasie jak niektórzy bo nie dość,ze nie mam dużych dochoodów to jeszcze bałabym się,że wydam na coś dużo kasy, a to sie tej drugiej osobie nie spodoba i co? I klops.
Dla niezdecydowanych polecam zajrzeć sobie tutaj
https://www.megakoszulki....eator-prezentow - na stronie jest świąteczny kreator takich niedrogich prezentow.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com