Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

webmax7

User


Do³±czy³: 27 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 17:41   

A jak by tak codziennie przez np. miesiąc posyłać kwiatka z przypiętym do niego bilecikiem na którym znajdzie się każdego dnia powód dla którego kocham moje serduszko ?

Co o tym myślicie ? :)
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 18:55   

Widzę, że jesteś ogromnym romantykiem ;) Wnioskuję z tego, że każdy Twój pomysł jej się spodoba ;-)
Ale co do róż... fajne tylko co będzie jak po miesiącu się przyzwyczai i któregoś pięknego dnia się zawiedzie jak już przestaniesz jej wysyłać? :P
 

anuchh  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-28, 19:16   

webmax7 napisa³/a:

A jak by tak codziennie przez np. miesiąc posyłać kwiatka z przypiętym do niego bilecikiem na którym znajdzie się każdego dnia powód dla którego kocham moje serduszko ?

Co o tym myślicie ? :)




jak będę miała chłopaka i jak będzie mi tak wysyłał kwiatki to chyba się posikam ze szczęścia :D
_________________
Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości, nie pytając, czy ciało to zniesie.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-28, 19:58   

anuchh napisa³/a:

webmax7 napisa³/a:

A jak by tak codziennie przez np. miesiąc posyłać kwiatka z przypiętym do niego bilecikiem na którym znajdzie się każdego dnia powód dla którego kocham moje serduszko ?

Co o tym myślicie ? :)




jak będę miała chłopaka i jak będzie mi tak wysyłał kwiatki to chyba się posikam ze szczęścia :D


aaa tam. Przez pare dni, może tydzień fajne, ale potem zaczęłoby mnie to irytować.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

webmax7

User


Do³±czy³: 27 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-29, 20:20   

paradoks napisa³/a:

Widzę, że jesteś ogromnym romantykiem ;) Wnioskuję z tego, że każdy Twój pomysł jej się spodoba ;-)
Ale co do róż... fajne tylko co będzie jak po miesiącu się przyzwyczai i któregoś pięknego dnia się zawiedzie jak już przestaniesz jej wysyłać? :P



Uwielbiam ją zaskakiwać, ciągle czymś nowym :) a jak widzę jak się jej te piękne oczka świeca, jak wymyślę nową "głupotę" to się rozpływam hehe :)

Głowę mam pełną pomysłów, jednak zawsze chciałem poznać zdanie dziewczyn, bo jak wiadomo, Wy dziewczyny myślicie inaczej niż my :)
Także szczerze mówiąc to nic mi nie pomogłyście heh :) bo te prezenty które wypisałyście, każdy może kupić, a ja chcę dla mojego serduszka zawsze coś czego inni dać nie mogą :)
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-29, 20:23   

też kiedyś miałam takiego romantyka, który rozpływał sie pod moim spojrzeniem.
kwiatki, prezenciki, duperele. Ileż można?
Szybko zaczęło brakować adrenaliny i ten cały romantyzm stał sie tylko uciążliwy.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

webmax7

User


Do³±czy³: 27 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-29, 20:28   

Iskra napisa³/a:

też kiedyś miałam takiego romantyka, który rozpływał sie pod moim spojrzeniem.
kwiatki, prezenciki, duperele. Ileż można?
Szybko zaczęło brakować adrenaliny i ten cały romantyzm stał sie tylko uciążliwy.



Oj bez przesady ... Ja nie robię tego na co dzień. To są tylko i wyłącznie wyjątkowe chwile, aktualnie po 6 miesiącach otrzymała ode mnie tylko jeden prezent na dzień kobiet i 2 kwiatki. Nie chodzi mi o to, żeby ją rozpieszczać, tylko o to, aby nasz związek nie wiał nudą ;)
 

Boreeed  

Wymiatacz

no no przychódź ;))



ImiÄ™: Magda

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Cze 2009

Sk±d: no to 'sRu'

   

Wys³any: 2009-06-29, 20:29   

heh ja to bym byla w niebo wzieta..ahh rozmazylam sie ;)
_________________
Mówia ze kiedy rodzi sie czlowiek z nieba spada dusza i rozpada sie na dwie czesci..jedna z nich trafia do kobiety, a druga do mezczyzny Natomiast cale zycie polega na odnalezieniu tej drugiej polowy..polowy swojej wlasnej duszy...polowy samego siebie.
 

Eva1106  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 09 Lut 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-09, 19:55   

Myślę, że spodobałyby jej się puzzle z waszym zdjęciem (ułożone, w antyramie, lub jak wolisz) :-)
 

Lolka  

Stały User


Do³±czy³a: 03 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-02-10, 20:29   

webmax7 napisa³/a:

Iskra napisa³/a:

też kiedyś miałam takiego romantyka, który rozpływał sie pod moim spojrzeniem.
kwiatki, prezenciki, duperele. Ileż można?
Szybko zaczęło brakować adrenaliny i ten cały romantyzm stał sie tylko uciążliwy.



Oj bez przesady ... Ja nie robię tego na co dzień. To są tylko i wyłącznie wyjątkowe chwile, aktualnie po 6 miesiącach otrzymała ode mnie tylko jeden prezent na dzień kobiet i 2 kwiatki. Nie chodzi mi o to, żeby ją rozpieszczać, tylko o to, aby nasz związek nie wiał nudą ;)





Ubierz ją w taką wstążkę -> regulamin
 

Daria50005  

User

Daria50005


ImiÄ™: Daria

Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-12, 18:46   

sama nie wiem myślę że każdy twój pomysł jej się spodoba :-P
 

Keme

User


Do³±czy³: 04 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-12, 18:57   

Mnie by ucieszyla lopata do sniegu.
 

lulugo

User


Do³±czy³: 19 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-19, 11:35   

moim zdaniem jeśli się chociaż trochę zna się osobę, którą chce się obdarować pomysły same przychodzą do głowy, ale wiecie w ostateczności jak się zupełnie nie ma pomysłu na to, co komuś kupić można postawić na coś uniwersalnego, a w przypadku kobiet na kwiatki. Zawsze się sprawdzą;)
 

Dream  

Stały User

nieposkromiona



Do³±czy³a: 18 Lut 2010

Sk±d: z teatru

   

Wys³any: 2010-02-19, 17:55   

Ja uwielbiam prezenty, które o czymś mi przypominają, takie na które patrzę i od razu się uśmiecham. Mam do nich największy sentyment. :-P
_________________
"Cały świat to scena
A ludzie na nim to tylko aktorzy
Każdy z nich wchodzi na scenę i znika
A kiedy na niej jest, gra różne role
W siedmioaktowym dramacie żywota"
 

Norway  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-02-20, 01:46   

Kup wielkiego misia i ubierz go w bielizne dla niej ; D. Do tego zakuj misia w kajdanki z futerkiem ; D no i może jeszcze trzymać kamasutrę . ; D
_________________
Czas dorosnąć..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com