Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: Lady Virgin | 2020-05-26, 12:52

Autor

Wiadomo¶ć

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Doł±czyła: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2018-03-07, 14:32   Re: Prezent na chrzciny

dzikij napisał/a:

Witam Potrzebuję pilnie Waszej pomocy sama nie jestem mamą, natomiast moja kuzynka jest. Niedługo jej mała będzie obchodziła pierwsze urodzinki i zastanawiam się nad prezentem. Ubranek kilka kupiłam, ale co do reszty nie wiem co wybrać .Mogłybyście mi coś polecić? Pomyślałam nad czymś takim http://www.swietymarek.co...iec,9921,1.html Myślicie że fajny pomysł ?



Małe dziecko będzie się cieszyłp z każdej nowej zabawki,a album to prezent dla matki dziecka,nie dla samego dziecka. Komu chce robić prezent kuzynce,czy jej dziecku???I to nie są "chrzciny dziecka ", a URODZINY dziecka.Musisz odróżniać te dwa zagadnienia,mimo,że nie jesteś mamą.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2018-03-09, 18:09   

Do sakramentu chrztu świętego przystąpić można w każdym wieku by zostać nawróconym i oczyszczonym z grzechu, pan Jezus nie patrzy na to takimi kategoriami. Jednak tutaj kobieta nie podała wcale wieku osoby przystępującej do tego obrzędu. Warto porzucić te hedonistyczne motywy największym bowiem prezentem jaki może być to wiekuiste zbawienie, z ramką na zdjęcia nie przejdziesz przecież przez "bramkę" do Królestwa Niebieskiego.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Doł±czyła: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2018-03-09, 21:16   

[quote="Straho"]Do sakramentu chrztu świętego przystąpić można w każdym wieku by zostać nawróconym i oczyszczonym z grzechu, pan Jezus nie patrzy na to takimi kategoriami. Jednak tutaj kobieta nie podała wcale wieku osoby przystępującej do tego obrzędu. Warto porzucić te hedonistyczne motywy największym bowiem prezentem jaki może być to wiekuiste zbawienie, z ramką na zdjęcia nie przejdziesz przecież przez "bramkę" do Królestwa Niebieskiego


Tytuł tematu jest o chrzcie,ale post dotyczy urodzin dziecka,autorka postu źle sprecyzowała temat
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2018-03-09, 21:23   

A sam tez nie doczytałem dokładnie, mój błąd. Po części z lenistwa :).
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Doł±czyła: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2018-03-10, 15:03   

Straho napisał/a:

A sam tez nie doczytałem dokładnie, mój błąd. Po części z lenistwa :).



Oj tam,oj tam - czasami człowiek patrzy na coś i nie widzi - zdarza się. ;)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Doł±czyła: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2018-06-01, 17:14   

Na chrzciny przytulanka jest dobra jako dodatek do konkretnego prezentu,którym może być np książeczka oszczędnościowa z pewnym małym wkładem,który rodzice, lub chrzestni będą co miesiąc uzupełniali.A przez kilkanaście lat uzbiera się sporo. Tak było z moimi dziećmi,tak było też w przypadku moich wnucząt. :)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

bajka

Stały User


Doł±czył: 11 Gru 2010

   

Wysłany: 2018-10-29, 11:29   

Sa fajne srebrne gadżety tak jak łyżeczka z wygrawerowanym imieniem, czy rebrny smoczek a w nim miejsce na pierwszy wypadnięty ząbek mleczny :)
 

Pieguska  

User


Wiek: 33

Doł±czyła: 11 Lut 2019

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2019-02-11, 15:29   

Uważam, że fajnym prezentem mogłyby być śpioszki, kocyki itd.
 

aangelika  

User


ImiÄ™: Angelika

Doł±czyła: 18 Cze 2019

Sk±d: BiaĹ‚ystok

   

Wysłany: 2019-06-18, 11:35   

Ja zawsze daje pieniądze matka dziecka zawsze wie co mu potrzeba czego nie. U mnie było tak że rodzina przynosiła zabawki czy ciuszki potem co z tymi zabawkami robić mała pobawi się trochę i zostawi, ubranka jak kupowali za duże to było dobrze dziecko dorastało i miało ale często były za małe albo. A tak dostanie pieniądze to kupi to co aktualnie dziecku potrzeba.
 

abbeact  

User


Doł±czył: 19 Mar 2019

   

Wysłany: 2019-07-25, 13:39   

Ja będę matką chrzestną i z tej okazji kupuje medalik plus $$$$ w kopertę :)
_________________
zabawki ogrodowe
 

connor  

User



ImiÄ™: Dominik

Wiek: 32

Doł±czył: 16 Lis 2015

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wysłany: 2019-08-26, 13:07   

Niedawno zostałem ojcem chrzestnym i z tej okazji kupiłem klasyczną pamiątkę , ale dobrze wykonaną, żeby przetrwała te wiele lat tak, żeby można było ją jeszcze zobaczyć jak sie trochę dorośnie.
_________________
Ziemia zmarznięta, krok wędrowców pęta. Nie zobaczą drogi końca, ani księżyca ani słońca.
 

lovlya  

User


Wiek: 50

Doł±czyła: 29 Sie 2019

   

Wysłany: 2019-09-18, 16:14   

Niedawno miałem siostrzeńca. Kupiłem fotelik samochodowy TM Rekaro na prezent na https://allmega.pl/avtokresla/. Krzesło tej samej marki u mojego dziecka. Jestem bardzo zadowolona z jakości krzesła. Pasuje wygodnie do samochodu i jest łatwy do czyszczenia.
 

DariuszKowalski

User


Doł±czył: 18 Kwi 2020

   

Wysłany: 2020-05-23, 13:05   

a może coś praktycznego dla całej rodziny
 

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2020-05-24, 00:43   

Boże :facepalm: już pewnie po chrzcinach, a nawet jeśli nie to i tak nie będzie długo, bo koronkę mamy. A tu jakiś dariusz jakiś kowalski spamuje czymś praktycznym, tak bezinteresownie? :...:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com