Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eyon  

Stały User

Eyon



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Lut 2010

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2010-05-25, 21:32   

kwiaty i basta
_________________
MW, ¯eby Polska, Była Polską!
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-05-26, 01:41   

Coś skromnego co ma przypomnieć że o tych bardzo dla nas waznych osobach pamiętamy... kwiaty i bombonierka i to wystarczy...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

czarnulkalbn  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 40

Do³±czy³a: 13 Lip 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-13, 21:49   

No ja to kupuje mamie albo biżuterie, albo jakieś fajne ciuszki. A gdy byłam młodsza to najczęściej kwiatki.
A teraz sama dostaje od mojej córci starszej :-D . Np. ostatnio mi zrobiła taki wisiorek bardzo ładny (znajdę fotke to pokażę)
Ale generalnie liczy się pamięć.
 

dariusz1985  

Stały User


ImiÄ™: ja

Wiek: 39

Do³±czy³: 23 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 17:35   

Pamięć to podstawa.
_________________
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

damian1313

User


Do³±czy³: 13 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-13, 20:29   Pendrive

Nie sądzę, że pendrive dla mamy to dobry pomysł.
Kiedyś przypadkiem na pogotowieprezentowe.com.pl widziałem chyba taki pendrive, ale dokładnie juz nie pamiętam.
Taki prezent to raczej dla młodej dziewczyny sie nadaje :)
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-05-16, 23:33   

Chciałam z siostrą kupić mamie dzień w SPA, ale z naszym zapałem... to pewnie dostanie bombonierkę i kwiatki. <ok>
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-05-16, 23:49   

Jakaś pyszna herbata zielona + laurka + może dobry kryminał, jak fundusze pozwolą. Taki jest plan na ten rok ;]
_________________
#truestory
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-05-17, 13:48   

Moja mama wielbi wszelkiego rodzaju odzieżowe oversizy. Także znów nie będę miała żadnego problemu.
_________________
Drugs&hugs.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-05-17, 19:29   

Moja mama nie chce prezentów.
Ja też zresztą nie lubię ich dostawać.
To też są tylko życzenia.
_________________
W miękkim futrze kota
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-05-20, 08:33   

Myślałam, że wszyscy lubią je dostawać :). Sama zazwyczaj kupuję mamie coś z biżuterii lub ubrań, jeżeli wiem, że dana rzecz będzie na nią pasować i jej się spodoba. W tym roku planuję kupno czarnej klasycznej sukienki Mango . Jest idealnie w stylu mojej mamy, więc będzie to prawdopodobnie strzał w dziesiątkę :)
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-05-20, 09:54   

Nigdy nie miałam problemu z wyborem prezentu na Dzień Matki. Zwykle kupuję mojej mamie jej ulubiony kosmetyk, czasem biżuterie, jakąś torebkę, kwiatka. Do tego zawsze coś słodkiego. Znam jej gust bardzo dobrze, więc o nietrafionym prezencie raczej nie ma mowy. W tym roku planuję kupić jej jakiś ładny zapach.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

da_ria

User


Do³±czy³: 20 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-20, 13:11   prezent na dzieÅ„ mamy

ja często kupuje zestaw kosmetyków, jest to bardzo uniwersalny i praktyczny prezent, ostatnio moją ulubioną marką jest L'Occitane, od dnia dzisiejszego rusza w Galerii Mokotów evnet z okazji dnia mamy, podczas którego, każdy kto zapisze się w sklepie L'Occitane do Prowansalskiego Klubu Piękna - otrzyma krem do rąk z masła Shea! więcej informacji znajdziecie na stronie http://balonemdoprowansji.pl/
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-05-20, 17:16   

Moja mama lubi praktyczną stronę prezentów ;) - bardziej ucieszy się np. z nowego żelazka niż z perfum, których ma na hektolitry. Toteż z siostrą zawsze kupujemy jej coś praktycznego :). W tym roku - deska do prasowania, ponieważ jej stara to już tylko do śmietnika :D... no i oczywiście kwiaty.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2013-05-20, 19:09   

Też raczej nigdy nie miałam problemu z prezentem na Dzień Matki. Gorzej jeśli chodzi o tatę. Moja mama dostanie torebkę, portfel, kwiaty i pewnie coś jeszcze... ;)
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2013-05-20, 20:18   

Często kupowałam jakieś praktyczne rzeczy. Torebkę, jakiś fajny ciuch. W tym roku raczej stawiam na kwiatki i jakieś słodkości. Generalnie jestem zdania, że liczy się pamięć a nie wydawanie fortuny na prezenty. Tzn zależy jak rodzice do tego podchodzą i ile mamy pieniędzy. Od uczących się dzieci raczej nie wymaga się drogich prezentów, a raczej takie, które sprawią małą przyjemność.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com