Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

WOOJc  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Sty 2011

   

Wys³any: 2015-09-17, 20:04   prezent na rocznice dla "ex" dziewczyny

Witajcie,
sprawa jest trochę ciężka, nie będę się tutaj rozpisywał,więc w skrócie rozstałem się z dziewczyną,a raczej ona rozstała się ze mną, ona ciagle mówi,że tak będzie lepiej dla nas, bo ja mam zbyt duzy burdel w zyciu itd. ale ja nie chce jej tracić, nie zamierzam odpuszczać, za niedługo będziemy mieć rocznice, drugą, z tej okazji chciałbym jej dać jakiś upominek i mam kilka pomysłów, i chciałbym Was prosić o pomoc w wybraniu, ew. sugestie co mogę jeszcze dać (kwota do 500zł)

- złoty naszyjnik/bransoletka z sercem i grawerem
- naszyjnik z kłódko-sercem, do której ja bym miał klucz
- lokówka - widziałem kiedyś, że przyglądala się jakiejś lokówce, ale wolałbym aby to byl prezent sentymentalny,na który jak spojrzy, będzie o mnie myśleć
- kolczyki
Do prezentu oczywiście wielki bukiet róż, zaproszenie do kina, bądź jakiejś restaruacji - ale to już nie wchodzi w cenę prezentu.

Bardzo proszÄ™ o pomoc, pozdrawiam!

#edit,
Zapomniałem dopisać,że o nią walczę i mam nadzieję,że uda mi się ją odzyskać przed naszą rocznicą, ale tak czy owak chciałbym jej wręczyć taki prezencik.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-09-17, 20:16   

Nie wiem czy kupowanie dziewczyny jest dobrym rozwiązaniem na dłuższą metę...
Jak chcesz sobie kupić dziewczynę, to są od tego specjalne portale, wyjdzie Ci taniej niż te 500zł.

Rodził bym innego podejścia lub dać sobie spokój.
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-09-17, 20:40   

Jak możecie mieć rocznicę jak nie jesteście razem? x.x Popieram up, zachowanie trochę bezsensowne.
_________________
 

WOOJc  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Sty 2011

   

Wys³any: 2015-09-17, 21:20   

to w żadnym wypadku nie ma być przekupowanie, mam taką kwotę i mogę ją przeznaczyć, może być również za 100zł, jeśli mi się pomysł spodoba. Każdy chyba na rocznice planuje jakieś upominki, nie rozumiem więc dlaczego ja miałbym nie dać ? nie jesteśmy razem od wczoraj, poleciało kilka zdań które nie powinny i taki efekt, ale myślę,że to nie jest jeszcze całkowicie skończone i trzeba o to walczyć.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-09-17, 23:20   

WOOJc napisa³/a:

Każdy chyba na rocznice planuje jakieś upominki, nie rozumiem więc dlaczego ja miałbym nie dać ?

Ja swoim byłym nie kupuję upominków. Wiesz dlaczego? BO NIE JESTE¦MY RAZEM. Najpierw o nią zawalcz, a jak ci się uda, to dopiero wtedy kup jej prezent.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

-Rabbit-  

User


ImiÄ™: Hyc Hyc

Wiek: 27

Do³±czy³: 09 Maj 2012

Sk±d: Bia³o-Czerwoni

   

Wys³any: 2015-09-18, 00:08   

Bez obrazy dla autora, ale jest to wręcz idiotyczny pomysł by robić coś takiego w rocznice, lepiej jest poczekać dać jej chwile na to by emocje z niej zeszły i za jakieś 2 tyg przeprosić ją, dać upominek a potem zaprosić na kolacje.Jeśli zrobisz coś takiego teraz może Cię wziąć z desperata lub uznać że jesteś niedojrzały szczególnie kiedy teraz ma w sobie dużo negatywnych emocji :(
_________________
Jestem jaki jestem i każdy to wie, lubią mnie ludzie i ty jeśli chcesz ;)
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-09-18, 01:22   

WOOJc napisa³/a:

ona rozstała się ze mną, ona ciagle mówi,że tak będzie lepiej dla nas,


Znudziłeś się jej i tyle - szuka innego.

WOOJc napisa³/a:

złoty naszyjnik/bransoletka z sercem i grawerem


Lepiej już psu kup obrożę - zwierzak doceni, baba nigdy.

WOOJc napisa³/a:

naszyjnik z kłódko-sercem, do której ja bym miał klucz


o ja pi***lÄ™... :-o :-D

WOOJc napisa³/a:

lokówka - widziałem kiedyś, że przyglądala się jakiejś lokówce, ale wolałbym aby to byl prezent sentymentalny,na który jak spojrzy, będzie o mnie myśleć


Baba się tobą znudziła, nie spojrzy na nic co ma przypominać ciebie.
Brutalna diagnoza, ale tak będzie.

WOOJc napisa³/a:

Do prezentu oczywiście wielki bukiet róż, zaproszenie do kina, bądź jakiejś restaruacji


Daj jej jeszcze na nowe szpilki...
Są dwa wyjścia, albo będzie miała na tyle honoru, że nie przyjmie tego.
Albo będzie typową zdzirą, i przyjmie, nachapie się za twoją kasę, a potem i tak cię kopnie w dupe.

WOOJc napisa³/a:

Każdy chyba na rocznice planuje jakieś upominki


Po kij pamiętać o jakichś rocznicach?
Myślisz, że za 10 lat będziesz pamiętał o tym kiedy pierwszy raz spotkałeś jakąś laskę?
Ja tam nigdy nie pamiętam o czymś takim i mam spokój.
Oszczędzaj kasę, przyda ci się w życiu.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2015-09-18, 08:45   

Szczerze? Najlepszy sposób na odzyskanie dziewczyny, to olanie jej. Serio, w większości przypadków, gdy dziewczyna jest ignorowana, to leci do chopa jak głupia. Gdy ten jednak okazuje się zainteresowanie, stara się, biega za nią i kupuje jej prezenty, to cóż...po co dziewczę ma biegać za czymś, co i tak ma - nieważne, coby zrobiła?
Przemyśl.
 

kishfortz  

User


Do³±czy³: 18 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-18, 11:35   

To prawda :) troche olać i sama wróci
 

Galadriel  

User

Magda^.^


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 24

Do³±czy³a: 13 Wrz 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-09-18, 17:47   

Wybacz, ale dawanie prezentu, kiedy się rozstaliście jest komiczne. To tak jakbyś kupił tort ze świeczkami jakiejś zmarłej osobie. :-) Najpierw o nią zawalcz, a potem, kiedy łaskawa pani już się przeprosi, może dasz jej jakiś MA£Y prezencik, ale tak jak mówię - najpierw o nią zawalcz.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com