Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

bartek4334  

Wymiatacz


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Gru 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2016-07-04, 20:00   Prezent na rocznicÄ™

Witam. Za niecały miesiąc minie 4lata odkąd poznałem się ze swoją partnerką. Chciałbym w ten konkretny dzień jakoś jej za to podziękować i kupić jakiś upominek.Niestety jakikolwiek wypada, kolacje itd odpadają ze względu kompletnego braku czasu. Ktoś może podpowie i podrzuci jakiś pomysł :-)
 

kris96  

User

żabi stalker



ImiÄ™: no-name

Wiek: 28

Do³±czy³: 02 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-04, 20:38   

Mało nam trochę powiedziałeś :D Powiedz co lubi, czym się interesuje - będzie łatwiej :)
_________________
...trwaj chwilo,
o chwilo, jesteś piękną!
Czyny dni moich czas przesilÄ…,
u wrót wieczności klękną.
W przeczuciu szczęścia, w radosnym zachwycie,
stanąłem oto już na życia szczycie!
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2016-07-04, 22:33   

Wykonaj coś samodzielnie, jakaś np ramkę z waszym wspólnym zdjęciem, nie zajmie tobie to wiele czasu, a twoja piękna bardziej doceniam i i się ucieszy niż z gotowca ;)
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-07-04, 22:41   

bartek4334 napisa³/a:

Niestety jakikolwiek wypada, kolacje itd odpadają ze względu kompletnego braku czasu.

To może chociaż do niej zadzwoń, żeby jej przypomnieć, że ma faceta?
 

kaszanko  

User


Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-05, 11:10   

Tylko ona nie ma czasu, czy oboje go nie posiadacie? Kobiety lubią być rozpieszczane(znam to po swojej ;) )
Jeśli ona siedzi sama w domu, a ty np. pracujesz, to przygotuj jej coś wyjątkowego, co wynagrodzi to, że się nie widzicie. Możesz ją wysłać do SPA, na pewno się ucieszy.
_________________
Jak lustra mogą być rzeczywiste, skoro oczy nie są rzeczywiste - Jayden Smith
 

bartek4334  

Wymiatacz


ImiÄ™: Bartek

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Gru 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2016-07-07, 19:38   

Spokojnie, pamiętać o sobie pamiętamy, ale niestety oboje pracujemy i trochę się mijamy. Jeśli chodzi o wlasnoreczna ramkę to pomysł już wykorzystany :kwasny:
 

grimsch

User


Do³±czy³: 27 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-07-14, 20:18   

Zajrzyj sobie jeszcze tutaj: LINK USUNIĘTY
Na tej stronie są zebrane pomysły na prezenty dla każdego i na każdą okazję. Można wyszukiwać tam prezenty z podziałem na różne kategorie, np. wiek, płeć czy nawet stan pokrewieństwa. Świetna sprawa, nie trzeba się już zastanawiać co komu kupić, zwłaszcza, że są osoby, które wszystko już mają :)
//mm
 

kaszanko  

User


Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-19, 09:34   

Bartek, kiedy ta rocznica? Jak mieszkasz w Katowicach to Ci polecę City Spa, zaprosiłem tam narzeczoną na walentynki - Romantyczny masaż we dwoje, polecam :D
_________________
Jak lustra mogą być rzeczywiste, skoro oczy nie są rzeczywiste - Jayden Smith
 

diesynueva

User


Do³±czy³: 09 Kwi 2009

   

Wys³any: 2016-12-28, 12:31   

kurcze temat taki że można książkę napisać :) ciężko się wstrzelić nie znając szczegółów ale może komuś się przyda. ja widze 2 warianty, realny i romantyczny. romantyczny to wiadomo, kolacja, świece, te klimaty, tak na pograniczu to choćby kosmetyki, fajne perfumy i nie musi być to od razu chanel no 5. byle jej pasowało, ale to już każdy musi sam wiedzieć ;) no i opcja kolejna czyli prezenty praktyczne, czasem się ludzie z nich śmieją bo mają w pamięci skarpetki na święta, ale prawda jest taka że cos fajnego zawsze można znaleźć, oczywiście jak się wie czego druga połowa oczekuje. ja jakiś czas temu za jej namową (tzw. prezent inspirowany) postawiłem na multicookera od redmonda, takie wielofunkcyjne urządzenie do gotowania no i okazało się że to strzał w 10. także można z powodzeniem coś do domu kupić, jeżeli druga strona wyrazi taka wole ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com