Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-16, 09:52   Prezenty ¦wiÄ…teczne czyli co komu?

Co komu czyli kupno prezentów świątecznych
Jak myślicie komu jaki najlepiej kupić prezent na święta?
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-10-16, 10:28   

W tym roku mam pomysł jedynie na prezent dla mamy - wizyta w spa. Reszta pomysłów nam nadzieje urodzi się do końca listopada ;) na pewno będziemy je z mężem zamawiać internetowo.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-10-16, 11:25   

Dla Córy kupuję Annę i Elsę, tylko wystylizowane jak w "Gorączce Lodu", dzieciak już 2 tyg temu narysował lalki i w oknie zamieścił swe dzieło:D
Z mężem nie robimy sobie prezentów bo szkoda kasy, z resztą mamy miłość, cóż nam więcej trzeba?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-10-16, 12:58   

Gdybym był ojcem to jako pierwsze kupiłbym prezent swojemu dziecku. A co innym z rodziny to nie wiem co tu się zastanawiać. Ja nigdy nikomu nic nie kupowałem, bo nie zarabiam, zawsze tylko prezenty dostawałem, ale z doświadczenia to wiem, że raczej takie skromniejsze drobnostki się kupuje innym poza własnymi dziećmi. Krem dla teściowej, skarpety dla teścia. Nawet jak nic nie kupisz nikomu, to też będzie w porządku. Zależy ile masz lat, bo jak wciąż się uczysz i nie zarabiasz własnych pieniędzy to o czym temat.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-10-16, 13:28   

Cytat:

Dla Córy kupuję Annę i Elsę


Zazdrość!!

Moi rodzice dostaną prawdopodobnie komplet pościeli, o ile znajdę w miarę taniego kuriera do Polski. Dla mojego faceta przewidziałam perfumy, bo marudzi o nie już od Wielkanocy, a sobie zafunduję chyba dywan z reniferem.
Młodzież nie wierzy w aniołki, więc guzik z pętelką. :D
_________________
meow
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-10-16, 14:56   

W sumie temat dał mi do myślenia. Córcia chyba klocki od nas dostanie, uwielbia klocki i książeczki. Dla męża też mam pomysł, ale że tu zagląda wole nie pisać ;) . Gorzej z moim tatą i siostrą, nigdy nie wiem co im kupić.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

ola_m.

User


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-20, 12:04   

Najogorzej, nigdy nie wiem co komu kupic. W tym roku planuje dyskretnie podpytac kto co by chcial dostac. Kasy jakos za duzo na to nie bedzie, ale na allegro moze sie cos uda taniej wylicytowac. Mam snajpera na aukcjonerze to dam rade, bedzie mi autoatycznie licytowal jak bede na uczelni
 

GrzAnka32

User


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-20, 17:14   

Ja natrafiłam ostatnimi czasy na sklep Tiger. Są tylko w niektórych, zaledwie kilku miastach w Polsce, ale warto tam trafić. są tam gadźety super fajne, stosunkowo niedrogie i uważam ze dla każdego. To jest miejsce gdzie każdemu wynajdziemy coś na prezent, więc jeśli robimy drobne upominki, to warto sie tam wybrać:)

[ Dodano: 2015-10-20, 18:17 ]
znalazłam jeszcze stronę z fajnymi prezentami dla malucha, na kazdym etapie rozwojowym, polecam [url]http://www.osesek.pl/pomysly-na-prezenty.html [/url] warto obejrzeć
_________________
Anka
 

MiniMini  

User

FALKENSHOP


ImiÄ™: MiniMini

Wiek: 26

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2015

Sk±d: AllWorld

   

Wys³any: 2015-10-26, 09:43   

Uwielbiam gadżety mrrr....uwielbiam też kupować fajne gadżety w prezencie :mrgreen:
 

doradcatomasz

User


Do³±czy³: 21 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-26, 11:09   

Witaj jeśli chodzi o swiaęta to są raz w roku więc nie ma co się oszukiwać. My zawsze kupujemy sobie czyli rodzinnie. wszystko zależy od waszych sugestii. Generalnie każdy chciał by dostać coś fajnego. Ale nie zawsze się da. Więc mam propozycje , z której ja skorzystałam w zeszłym roku. Moim rodzicom kupiłam jedne prezent sztućce gerlach celestia i byli zadowoleni. Dzieciakom osobne.
 

monyka

User


Do³±czy³: 17 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-26, 12:55   

Cześć laski i wy chłopcy!! Potrzebuję waszej pomocy! Otóż niby jeszcze jest sporo czasu ale ja już mam z tym problem. Zbliżają się święta a co za tym idzie prezenty. Pomóżcie mi wymyślić coś ekstra na prezent dla mojego kochanego narzeczonego. On zawsze ma jakieś ekstra pomysły i mi kupi coś super ekstra. A ja co? zawsze jakaś lipa. Jak próbuję go podpytać to on zawsze mi jedno odpowiada, że jemu nic nie potrzeba. I faktycznie on jest taki że zawsze sobie kupuje to co mu potrzebne dlatego chciałabym coś mu też takie ekstra kopic czego nie będzie się spodziewał.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-10-26, 15:59   

monyka, kup mu pół kilo świętego spokoju. To co ty napisałaś ja zmieściłbym w kilku słowach. Jak ty mu tak w domu nad uchem o każdej porze dnia, to żal mi się chłopaka robi, ale tak na prawdę.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-27, 20:19   

Mój psycho dał mi do myślenia, w zeszłym roku. Mianowicie rozmawiamy sobie o świętach, całkiem sympatycznie, więc mówię mu w końcu, że nic nie kupuję nikomu, bo to mnie się obdarowuje prezentami.
Zasadniczo, on mnie nie znosił, bo zalegałam z pieniędzmi, nie płacąc za wizyty i był nieco poirytowany, kiedy przychodziłam. I wychodził niekiedy, wracając po 15 minutach, że niby idzie po moją kartę tak długo. Nie wiem, co robił, może wtedy spożywał obiad, bo był gruby, i w ogóle koszula opinała jemu brzuch.
Więc powiedział mi już, mi takiej bidulce siedzącej tam na niewygodnym krześle, jak kiełbasa w ogniu, ze słodkim uśmieszkiem, i z palcami w ustach, mówię mu, że nikomu nie kupuję.
Wtedy on: naucz się dawać coś więcej niż dupy.
Teraz myśląc o tym, co miałoby oznaczać "dupy", czy chodzi tutaj o stosunki seksualne, czy o to, że zawodzę w wielu sytuacjach.
A także kupiłam prezent mojej mamusi <3
I zastanawiam się, co podarować jej w tym roku. Co to będzie, nie mam pojęcia. Zapewne coś pięknego i bardzo kobiecego. Być może coś związanego z kwiatami.

[ Dodano: 2015-10-27, 20:23 ]
Gryzący sweter miałam wówczas na sobie, więc byłam podwójnie wkurzona. Potrójnie nawet, bo paznokcie mnie bolały.
Nie zapłaciłam mu , żeby była jasność. Zmieniłam psychologa.
Trzaskając drzwiami, wychodząc. Chciałam wrócić trzaskając jeszcze raz, albo kilka, lecz na to pozwolić mogę sobie tylko w domu, jak sądzę.
_________________
W miękkim futrze kota
 

misskuuzi

User



Do³±czy³: 12 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-14, 17:53   

Ja swoim rodzicom zafundowałam weekend w hotelu ze SPA. Posiłkowałam się przy tym grouponem, więc było trochę taniej. Wiem, że prezent baaardzo im się spodoba, bo oboje pracują, duuużo pracują i mają bardzo mało i dla siebie nawzajem i żeby odpocząć. A tak "nie będą mieli wyjścia" i będą musieli zwolnić ;) Mojej młodszej siostrzyczce chce zafundować coś z Krainy Lodu, bo jak większość małych dziewczynek ta bajka jest na fali ;) Dziadkom przygotowuje kalendarze z naszymi wspólnymi zdjęciami i domowe pierniczki.
 

skeleber

User


Do³±czy³: 18 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-18, 08:51   

Dla dzieciaków można kupić wózki dla dzieci bliźniacze . Teraz oferty są tak bogate, że jest w czym wybierać.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com