Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pospolity

Nowy


Do³±czy³: 14 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-14, 21:57   Problem w przyjaźń

Hej wszystkim. Otóż od 4 lat mam bardzo dobrego przyjaciela. Można by rzec że to prawdziwa przyjaźń wiele razem przeszliśmy i to tylko umacniało naszą przyjaźń. Czesto mówilismy do siebie mój przyjacielu lubie cie etc. Jednak 5 miesięcy temu poznał dziewczyne. Ciesze sie jego szczesciem. Tylko że on od tego czasu pogadał ze mną ze 30 mimut mimo tego że wczesniej gadaliśmy codziennie i rozmowy trwały dłuzej niż godzine. A teraz nie wiem co mam robić. Zakończyć tą przyjaźń czy jednak o nią walczyć?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-05-14, 22:30   

Może daj po prostu rzeczom się toczyć. Czas gra tu wielką rolę. Minie fascynacja, wróci przyjaciel.

Ale jeśli nie możesz liczyć na niego w ważnych dla Ciebie sprawach, jeb go, szkoda czasu na pantofla
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 24

Do³±czy³: 05 Sie 2016

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2018-05-15, 12:05   

Powiem Ci tak. Zostaw go niech cierpi jak Ty teraz. Możesz sie z jeszcze raz odezwać i jak Cie znów oleje to zostaw go. No i najważniejsze nie narzucaj sie nie odzywaj się pierwszy i nie okazuj że Ci zależy na tej przyjaźni. Bo wtedy on to wyczuje i będziesz za przeproszeniem papierem toaletowym będzie mu źle to przyjdzie i podetrze sie tobą. Smutne ale prawdziwe. Znam to z własnych doświadzczeń. Moim zdaniem to już nie jest przyjaźń. Upadły wszystkie filary cementujące przyjaźń. Zostawił Cie dla jakieś panny. Wiadomo że odkąd ma dziewczyne to bedzie miał mniej czasu ale 5 miesięcy ze słabym odzewem to juź przeginka. I tak Cie podziwiam że wytrzymałeś. Ja już bym go dawno kopnął w dupe i znalazł sobie innego przyjaciela. Zresztą powiem Ci również z autopsji że lepiej miec jednego ale szczerego i prawdziwego kumpla niż 10 fałszywych. Tak swoją drogą ten przyjaciel to niezły pantofel skoro baby sie boi. Właśnie takie są kobiety owinie sobie faceta wokół palca zniży do swojego poziomu pobawi się i rzuci jak marionetke w kąt. A jeszcze w tym wszystkim to facet musi sie starać i latać wokół niej jak słońce wokół ziemi. A i mężczyźni to w tych czasach to czegoś miedzy nogami im brak. Gdzie są Ci prawdziwy faceci którzy umieli walnąć pięścią w stół i powiedzieć co ich boli i ustawić laske do pionu. A nie wyklaistrowani panicze co traktują ulice jak wybieg. To moja opinia
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 25

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-05-15, 12:16   

Ehm...

Pogadaj z nim. Powiedz, że brakuje Ci spędzania z nim czasu, wytłumacz mu wszystko tak jak jak tutaj. Jeśli mimo to Cię oleje, to nie walcz, fascynacja z czasem minie i może przejrzeć na oczy.

Miałam podobną sytuację, tyle że to ja poznałam faceta i spędzałam z nim wiele czasu, przez co nie miałam go za dużo dla przyjaciółek. Dopiero po czasie się ocknęłam, że musi być równowaga, nie można jednego wynosić ponad drugie. I nigdy bym nie ograniczała mojego faceta, wręcz bym go zachęcała do wychodzenia z kumplami. To jest potrzebne jednej i drugiej stronie.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-05-15, 14:45   Re: Problem w przyjaźń

pospolity napisa³/a:

Hej wszystkim. Otóż od 4 lat mam bardzo dobrego przyjaciela. Można by rzec że to prawdziwa przyjaźń wiele razem przeszliśmy i to tylko umacniało naszą przyjaźń. Czesto mówilismy do siebie mój przyjacielu lubie cie etc. Jednak 5 miesięcy temu poznał dziewczyne. Ciesze sie jego szczesciem. Tylko że on od tego czasu pogadał ze mną ze 30 mimut mimo tego że wczesniej gadaliśmy codziennie i rozmowy trwały dłuzej niż godzine. A teraz nie wiem co mam robić. Zakończyć tą przyjaźń czy jednak o nią walczyć?



O prawdziwą przyjaźń się nie walczy,a to,że Twój przyjaciel poznał dziewczynę - to normalna kolej rzeczy,musi się tą dziewczyną nacieszyć,a o Tobie z całą pewnością nie zapomni,tym bardziej, że jak sam piszesz przyjaźnicie się od 4 lat.Będzie miał czas spotka się z Tobą,nie naciskaj,a najważniejsze nie miej o to do niego żadnych pretensji,bo to byłoby conajmniej śmieszne.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com