Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

kamisko456

User


Doczy: 08 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-08, 22:26   Problem w związku

Cześć Wam, piszę z takim hmm dziecinnym dla Was problemem...
Otóż, jestem z dziewczyną od roku, kilka razy już mnie okłamała, pisała z innymi chłopakami słodkie słowka jak i zdjęcia. Wybaczyłem, bo jednak kocham.. Druga sprawa, miałem jej hasło do fb z tego względu, ze przez jej kłamstwa niestety straciłem do niej 100 % zaufania, i jej Fb był dla mnie dodatkowym procentem ku zaufaniu jej. Dziś wynikła taka niemiła sytuacja..
Otóż zapytała mnie czy chce jechać na jakies ognisko do ludzi, których wgl nie znam, widziałem ich raz w zyciu na woodstocku. Odpowiedziałem, że nie, bo należę do typu ludzi, ktorzy nie lubią takich imprez. Zrobiła mi o to awanturę. Baa, obarczała mnie wszelakimi problemami, że wszystkie kłotnie są przeze mnie bla bla.. Następna sprawa... Co tydzień jeździ na dyskoteki namawia równiez mnie, ale jak już wspomniałem wyżej nie lubie tego typu wypadów ... Zmieniła hasło do fb, co ciągnie za sobą moje kolejne podejrzenia gdyż mam do nich prawo dzięki jej wybrykom w przeszłości. Zapewne pisze z jakimiś kolesiami jak to ona cierpi i jakie to ma życie, bo już wiele razy tak było, ze żaliła się po kilku godzinach znajomości, a moje zdanie jest takie, że internet to jednak nie jest ''coś'' w czym można zalić się pierwszej lepszej osobie, teraz jesteśmy pokłóceni, a ja bez jej hasła nie potrafię jej w 100% zaufać, niestety sama się do tego przyczyniła, dodam rowniez, że zamiast tych baletów, jak i jakichś wypadów na jakieś smieszne ogniska wolę skupić się na pracy oraz na szkole (mam 19 lat, a ona 18). To może i dziecinne, ale jednak ja nie potrafię sobie z tym poradzić, kłóciliśmy się wiele razy o jakieś dyskoteki i różne błahe sprawy, więc pozwoliłem jej na te dyskoteki jeździć, no ale kurde CO TYDZIEŃ ? :O . Dodam, że wiele razy z nią rozmawiałem na te tematy, to i tak po kilku dniach było dokładnie to samo, więc już odpuściłem, nie pisze i niech robi co chce , poczekam aż zrozumie co traci, bo nie zawsze musi być tak, ze to facet ma się starać, a dziewczyna ma miećwszystko gdzieś i tylko siedzieć i ładnie wyglądać prawda ?
Więc piszę do Was z taka oto sprawą.. Czy ten związek ma nadal szanse na normalne życie ? Czy to normalne, że dziewczyny muszą tak często jeździć na balety ? :zalamany:
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-11-08, 22:33   

Nie.Za bardzo się różnicie.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

kamisko456

User


Doczy: 08 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-08, 22:35   

DeVaneio napisa/a:

Nie.Za bardzo się różnicie.





Sądziłem, że różnice się przyciągają.
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



Imię: Arek

Wiek: 28

Doczy: 13 Cze 2014

   

Wysany: 2016-11-08, 23:28   

Bo krąży taka myśl po świecie? Sam się zastanów co byś poradził jakby kto inny napisał taki post jak twój.
_________________
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-11-09, 06:58   

Cytat:

Czy ten związek ma nadal szanse na normalne życie ? Czy to normalne, że dziewczyny muszą tak często jeździć na balety ?


nie i nie.

Cytat:

Sądziłem, że różnice się przyciągają.


nie przyciągają. Ludzie się dopełniają.

Ona jest nieszczerą imprezowiczką i flirciarą, a Ty miękkim i ślepym baranem. No Niestety.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



Imię: Julia

Wiek: 24

Doczya: 29 Maj 2016

   

Wysany: 2016-11-09, 12:04   

Mając jej hasło do fb nie ufasz jej, tylko ją sprawdzasz - to jest znaczna różnica. Gdybyś jej ufał, to mimo posiadania tego hasła, byś tam wchodzić nie chciał (co jak co, ale jednak to grzebanie w czyjejś prywatności). I jak najbardziej rozumiem brak tego zaufania, bo laska nie gra fair. Pomijając już jej dziecinność odnośnie tych dyskotek i całego zachowania.
Za cholerę do siebie nie pasujecie, a zamiast lepiej jest jedynie gorzej - cierpisz na tym chyba jedynie Ty, bo ona ma pierdylion pocieszycieli i nic sobie nie robi z problemów, tylko nadal lata się bawić z innymi ludźmi.
Wnioski wyciągnij sam. Chociaż skoro napisałeś tego posta, to dobrze już wiesz, że to po prostu nie ma racji bytu.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



Imię: Julia

Wiek: 24

Doczya: 29 Maj 2016

   

Wysany: 2016-11-09, 15:31   

Pełny luz napisa/a:

Ogarnij się facet, bo się do niej nie nadajesz.
Imprezowa kobieta musi mieć faceta a nie dziecko



Faceta, a nie dziecko? No błagam... chyba właśnie ma kogoś, kto się zachowuje mniej dziecinniej niż ona.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-11-09, 16:39   

Cytat:

mniej dziecinniej


mniej dziecinnie aczkolwiek równie naiwnie jak dziecko
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

kamisko456

User


Doczy: 08 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-09, 16:48   

Cytat:

Przepraszam bardzo, to że mi zależy i staram się w jakiś sposób ja zmienić Ty to nazywasz byciem naiwnym?
_________________
''Bądźmy dzielni na codzień''
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2016-11-09, 17:03   

Podoba Ci się podświadomie bycie w takiej sytuacji, dlatego nie zdecydujesz się zakończyć relacji.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-11-09, 17:20   

Cytat:

Przepraszam bardzo, to że mi zależy i staram się w jakiś sposób ja zmienić Ty to nazywasz byciem naiwnym?


No Właśnie, Ty ją zmienisz? Czy to nie jest naiwne? WIELCE
ukochanej osoby nie trzeba zmieniać, zacznijmy od tego. Udany związek nie wymaga takiego zabiegu
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

kamisko456

User


Doczy: 08 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-09, 19:05   

metalmummy napisa/a:

Cytat:

Przepraszam bardzo, to że mi zależy i staram się w jakiś sposób ja zmienić Ty to nazywasz byciem naiwnym?


No Właśnie, Ty ją zmienisz? Czy to nie jest naiwne? WIELCE
ukochanej osoby nie trzeba zmieniać, zacznijmy od tego. Udany związek nie wymaga takiego zabiegu



Każdy człowiek ma wady i trzeba pomóc mu je zwalczyć, zmienić.
_________________
''Bądźmy dzielni na codzień''
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-11-09, 21:11   

Imprezowicz to natura a nie wada. Beztroska dusza, frywolna i egoistyczna
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



Imię: Julia

Wiek: 24

Doczya: 29 Maj 2016

   

Wysany: 2016-11-09, 22:11   

metalmummy napisa/a:

Cytat:

mniej dziecinniej


mniej dziecinnie aczkolwiek równie naiwnie jak dziecko



Ano.
Autorze, to jest naiwność - nikt nie mówi, że jesteś przez to zły i najgorszy, ale spójrz prawdzie w oczy... łudzisz się, że to się zmieni. Że będziesz tym księciem na białym koniu i zrobisz z niej księżniczkę. No to wiedz, że nie - nie zrobisz.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-11-10, 13:26   

kamisko456 napisa/a:

kilka razy już mnie okłamała, pisała z innymi chłopakami słodkie słowka jak i zdjęcia.


Słodkie słówka jako zdrada? Paaanie!

kamisko456 napisa/a:

Druga sprawa, miałem jej hasło do fb z tego względu, ze przez jej kłamstwa niestety straciłem do niej 100 % zaufania, i jej Fb był dla mnie dodatkowym procentem ku zaufaniu jej.


Dla mnie to akurat chore. Nie ma niczego złego w podawaniu drugiej połówce haseł, ale wymaganie tego brzmi szkodliwie.

kamisko456 napisa/a:

więc pozwoliłem jej na te dyskoteki jeździć, no ale kurde CO TYDZIEŃ ? :O


Nie bywam na dyskotekach, ale raz w tygodniu to chyba nie jakoś bardzo często.

kamisko456 napisa/a:

bo nie zawsze musi być tak, ze to facet ma się starać, a dziewczyna ma miećwszystko gdzieś i tylko siedzieć i ładnie wyglądać prawda ?


Może ona też się stara, a Ty tego nie dostrzegasz?

kamisko456 napisa/a:

Więc piszę do Was z taka oto sprawą.. Czy ten związek ma nadal szanse na normalne życie ? Czy to normalne, że dziewczyny muszą tak często jeździć na balety ?


Albo pójdziecie na jakiś kompromis, albo nic z tego.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com