Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

warwick  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2018

   

Wys³any: 2018-02-04, 01:25   Problem w zwiÄ…zku

Witam,

Jestem w związku z dziewczyną od ponad roku. Wszystko układa się super, nie wiele się kłócimy, spędzamy ze sobą dużo czasu na uczelni i poza. Od jakiś 2 miesięcy ona zaprzyjaźniła się z kolegą z roku, który jest delikatnie mówiąc zręcznym cwaniakiem. Nie odpowiada mi jego sposób bycia, charakter i stronię od niego i jego żartów. Jest moim przeciwieństwem w zupełności. Początkowo jak się o tym dowiedziałem to nie wyrażałem aprobaty tą znajomością ale zaakceptowałem to. Powiedziałem, że do póki ta znajomość nie będzie się odbywała kosztem naszej, to nie mam nic przeciwko. Czas leciał, a ona pisała z nim bardzo często, właściwie codziennie, a jak się nie dawno dowiedziałem nawet po nocy. Za każdym razem jak spoglądałem na jej telefon, gdy pisała, to on był na pierwszym miejscu (nigdy jej nie sprawdziłem bezpośrednio i nawet nie zamierzam). Przez ten czas nigdy nie opowiadała mi o czym piszą, po co i jak często. Zawsze bagatelizowała, że to nic ważnego, natomiast o rozmowach ze swoimi koleżankami mówiła zawsze. Ze mną w tym okresie jakoś rozmawiała mniej, może przez to, że oprócz studiów też pracujemy. Nie dawno doszło do naszego spotkania, gdzie powiedziałem co mnie nie pokoi. Gdy mi powiedziała o częstości swojego kontaktu z przyjacielem, bardzo się zdenerwowałem.

Powiedzcie mi proszę, czy takie jej postępowanie jest w porządku? Czy powinienem być o tą sytuacje wkurzony? Nie chcę jej ograniczać kontaktów ze znajomymi ale są chyba jakieś granice?
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2018-02-04, 11:54   

Twoja dziewczyna kręci z innym, a ty jej na to pozwalasz. Z takim podejściem twój związek nie ma przyszłości.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-02-04, 12:53   

Na pewno to nie jest dobre że poświęca ''przyjacielowi'' więcej czasu niż tobie to jest oczywiste. Zapytaj ją o co chodzi tak konkretnie.
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2018-02-08, 15:46   

Jeśli masz +21 lat a o pannie myślisz na poważnie to nie myśl o niej już na poważnie bo nic z tego nie będzie . Koleś cie podgryza a ty pytasz się nas czy możesz mieć wyrzuty sumienia :przestraszony: Nie no spoko, każdy ma chwile słabości ale widzisz jak to brzmi i wygląda z naszej perspektywy?
Co innego jakby to był stary przyjaciel, to by było do przyjęcia ;-) (w normalnym wypadku)
Warto zaznaczyć ze ilość czasu którą z nim spędza nie może nas pozostawić obojętnym. Cóż powiedzieć że sporo to nie powiedzieć nic...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com