Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

foczka

User



Do³±czy³: 31 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-31, 10:16   

Strasznie dziwna akcja, coś tu śmierdzi.
 

animal97

User


Do³±czy³: 07 Sie 2015

   

Wys³any: 2017-05-15, 01:05   

Potrzebuję znów porady w tym temacie. Faktycznie okazało się wtedy że ten koleś był jej chłopakiem ale się rozstali. Z tym starszym gościem to wyglądało w jej wersji w ten sposób że ją macał i wysyłała mu fotki ale do niczego więcej niby nie doszło (długa historia ale prawdopodobnie tak było). Robiła tak ponieważ on za to dawał kasę jej mamie (oczywiście jej mama nie wiedziała za co on jej daje pieniądze) która miała ciężką sytuację finansową. Dowiedziałem się też że niby w sylwestra robiła loda jakiemuś typkowi. Od kilku miesięcy czas spędzamy 24/h razem i widzę że ona tego wszystkiego żałuje, ale ja jakoś cały czas o tym myślę i nie potrafię zapomnieć. Próbowałem już nie raz z nią zerwać po tym jak dowiadywałem się o tym wszystkim, ale wysyłała mi liściki w których przekonywała mnie jak bardzo mnie kocha i że wszystkiego żałuje. Dochodziło już nawet do tego że gdy chciałem z nią zerwać nałykała się tabletek i mówiła że beze mnie nie chce żyć. Ja ją kocham ale jakoś ciężko mi z tym wszystkim i czasem mam momenty zwątpienia czy chce z nią dalej być. Czasem nie potrafię się opanować i w nerwach dowalam jej teksty że np. "z tym i z tym się je***a" itp. Wiem że z mojej strony takie zachowanie również nie jest w porządku, ale to wszystko przez to że ciężko mi zapomnieć o tym wszystkim. Każdy gada że od kiedy spędza czas ze mną na prawdę się zmieniła i widać że jej na mnie zależy. Nawet przestała się spotykać ze znajomymi aby czas spędzać ze mną. Każdy to potwierdza. Co chwilę mnie przeprasza za tamto gdy widzi że znów o tym myślę i że bardzo za to wszystko żałuje. Ja już na prawdę sam nwm co mam z tym zrobić. Proszę o pomoc doradźcie mi.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-05-16, 18:17   

Chyba najwyższa pora to skończyć. Tym bardziej, że jedyne co Cię przy niej trzyma, to ta durna presja. A bo się nałyka tabletek, a bo znajomi powiedzieli jak to się zmienia przy Tobie, normalnie och i ach.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-05-21, 19:17   

No cóż nie wiem ile masz lat ale straszny z niej szlaufik XD materiału na żonę z niej nie będzie ;-.)Jak znowu komuś zrobi za przeproszeniem loda to co jej powiesz ?

Jeśli myślisz już poważniej o związku to nie radziłbym brnąć dalej w temat a jak chcesz mieć po prostu pannę to ją miej .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com