Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Zamknity przez: vialink | 2018-08-19, 10:38

Autor

Wiadomo

XxxAbixxX

User


Doczy: 05 Lis 2017

   

Wysany: 2017-11-05, 02:07   Problem z orientacją...

Cześć. Jestem 14-letnia uczennicą gimnazjum. Od ponad roku borykam się z pewnym problemem. Dla niektorych może być tl śmieszne. Jednakże mi nie jest do śmiechu. Otóż od ponad roku podoba mi się moja koleżanka. Tak właśnie.. Dziewczyna, w tym tkwi problem. Gdy widzę chociaż skrawek jej odkrytego ciała rodzi się we mnie niemale podniecenie, nie mówiąc juz o jej chociazby niewinnym dotyku... Zaczelo się to robić coraz bardziej chore. Nie radzie sobie z tym. Ograniczylam z nią kontakt do minimum, mimo ze tego nie chciałam.ale to nie pomogło. Bo teraz nawet w telewizji widząc jakąś ładna kobietę, cos mi się od środka przewraca. Gdy widzę juz jakieś sceny lozkowe 2 kobiet tak koniec... Może powiecie, że to wszystko przez dojrzewanie i że to minie. Chcialabym zeby tak było. Ale to trwa juz naprawdę długo. Nie Wiem co mam z tym wszystkim robic. Nie mogę się na wielu czynnosciach skupić, ponieważ fantazjuje jakby to było z kobieta. Dlatego zwracam się do was z nadzieją, że chociaż w niewielki procencie mi pomozecie. Proszę.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2017-11-05, 08:48   

Nie jest nic w tym krępującego/dziwnego/niezwykłego. To że ci się podoba koleżanka to nie ma tu żadnych podstaw by się oburzać jakkolwiek.
Jest o tyle gorzej że ona może (ale nie musi(może czuć to samo nie wiesz)) nie odwzajemniać tego.To jest największy problem tego wszystkiego że tak powiem.Nie czuj się zgorszona że jesteś inna itd. Jesteś taka sama jak my wszyscy.Nie opłaca się (akurat w tym kraju) rozpowiadać że jest się kobietą o innej orientacji. Wracając...jeżeli chcesz być pewna swojej orientacji. Popatrz się na chłopaków tych w klasie tych na mieście tych w internecie. I zastanów się czy któryś ci się podoba. Jeżeli nie to masz już odpowiedź.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-11-05, 10:03   

Tu nie ma w czym pomagać, bo to nie jest problem. Jedyne rozwiązanie to zaakceptowanie siebie, choćby z pomocą specjalisty.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2017-11-05, 12:03   

Specjalista nic nie pomoże... Specjalista sam potrzebuje specjalisty XD
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-11-05, 12:15   

acoo123 napisa/a:

Specjalista nic nie pomoże... Specjalista sam potrzebuje specjalisty XD


Kolega leczy się u inżyniera Zięby?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2017-11-05, 17:17   

Szej-Hulud napisa/a:

Kolega leczy się u inżyniera Zięby?


xD
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2017-11-05, 17:41   

Szej-Hulud napisa/a:

acoo123 napisa/a:

Specjalista nic nie pomoże... Specjalista sam potrzebuje specjalisty XD


Kolega leczy się u inżyniera Zięby?



xD Nieeee. Tylko wiem jak to jest :mrgreen: . Jak to działa :mrgreen:
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-11-06, 08:30   

acoo123 napisa/a:

Szej-Hulud napisa/a:

acoo123 napisa/a:

Specjalista nic nie pomoże... Specjalista sam potrzebuje specjalisty XD


Kolega leczy się u inżyniera Zięby?



xD Nieeee. Tylko wiem jak to jest :mrgreen: . Jak to działa :mrgreen:


Nic nie wiesz, jeśli wypisujesz takie rzeczy.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Qukułka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Doczya: 21 Mar 2010

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2017-12-08, 14:15   

Szej-Hulud prawdę rzecze - To nic nienormalnego czy odrażającego. Dziewczyno, masz o tyle szczęście, że z roku na rok wiedza o LGBT rośnie i ludzie już na poważnie nie są aż tak homofobiczni jak kiedyś byli. Samo to że wiele osób już się nie boi o tym mówić o czymś znaczy. Ale (tak, jest zawsze jakieś ale) nie oznacza to też, że nie spotka Cie z tego powodu nic przykrego. Pamiętaj, żeby dbać o swoje bezpieczeństwo, zdrowie i równowagę wewnętrzną. Brzmi to dziwacznie, ale poznanie siebie i zaakceptowanie to bardzo ważna rzecz, która Ci ułatwi życie. Rozmowa ze specjalistą może Ci bardzo ułatwić ten proces - będziesz mogła z nim w bezpiecznym środowisku pracować nad samoświadomością i samoakceptacją. Hasztag love is love bitches.
 

Zadkiel

User


Doczy: 25 Cze 2018

   

Wysany: 2018-06-25, 11:36   

14 lat to często moment kiedy się odkrywamy, jak napisano wyżej - nic w tym złego.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2018-07-09, 20:46   

Kiedyś to mogło być szokujące,ale dzisiaj - nie,dlatego każdy powinien żyć własnym życiem i niczym się nie przejmować,a zwłaszcza innymi,którzy mogą na te sprawy patrzeć krzywym okiem. :)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

kalina88

User


Doczy: 19 Sie 2018

   

Wysany: 2018-08-19, 06:24   

idz pogadac z kims
_________________
CCTV - systemy Nautilus
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com