Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Veden  

User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Lis 2009

Sk±d: O¶wiêcim

   

Wys³any: 2011-06-12, 10:35   

Oj no bo może to co robicie z dziewczyną jest dla Ciebie nowe, ale po paru razach też przestanie Cię to już aż tak ruszać, bo Twoje ciało przyzwyczai się do jakichś tam pieszczot.
 

Genialny zółw  

Stały User



ImiÄ™: nie znane

Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Maj 2011

Sk±d: seul

   

Wys³any: 2011-06-12, 15:32   

Stratocaster napisa³/a:

i tak najskuteczniejsza jest po prostu praktyka. pogadaj o tym ze swojÄ… partnerkÄ…, powiedz, ze problem


Jeżeli ona jest fajna a myślę że jest no ci pomorze,a jak jest głupia to cię wyśmieje więc nie radzę żebyś z nią rozmawiał.
http://sexpotencja.pl/ere...ekcj%C4%85.html
tu masz pomoc(fachowÄ…)
_________________
WyglÄ…d
Kultowy-jak-ch** plecak typu kostka
1. Noś tyle czarnej skóry i ćwieków, żebyś ledwo mógł chodzić... .
8. Musisz mieć cholernie niewygodny, kultowy-jak-ch**, niewygodny, brzydki, kultowy-jak-ch** niezniszczalny plecak typu kostka.
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-06-12, 16:42   

produkuj viagrÄ™...
a tak na serio, ja bym na twoim miejscu sie cieszyła dużo osob ma problemy, że są oziębli, ale być może, dlatego ze jestes młody czy coś....
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2011-06-12, 16:56   

Jeśli jesteś w wieku nastu lat, to Twoja pierwsza dziewczyna, z którą masz doświadczenia seksualne, to minie to z czasem. Jeśli natomiast miałeś już kontakty z kobietami i nigdy Ci się to wcześniej nie zdarzyło, to może warto udać się do lekarza. : ) We wszystkim poradnikach piszą, że jeśli facet ma problem ze zbyt wczesnym wytryskiem, to przed spotkaniem powinien się masturbować. Są prezerwatywy opóźniające wytrysk, ale z tego co rozumiałam, to dochodzisz przed tym jak w nią wejdziesz. Co więcej, jak czujesz, że orgazm jest blisko, to zabierz jej ręce od swojego penisa, zacznijcie się całować lub Ty pieść ją oralnie. Taka zamiana. : ) Z czasem przyzwyczaisz się do obecności i dotyku swojej dziewczyny, ten czas od podniecenia do wytrysku się na pewno wydłuży.

Tak na marginesie, to znam taką historię, gdy młody mężczyzna spotkał się z dziewczyną i przez całą randkę miał wzwód. Cały wieczór spędził z poduszką na kolanach, aby to ukryć. ; DD
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

1233

User


Do³±czy³: 09 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-12, 20:33   

Mam 18, pierwsza taka poważna dziewczyna i sadze ze juz do konca.

xenovobez napisa³/a:

a tak na serio, ja bym na twoim miejscu sie cieszyła dużo osob ma problemy, że są oziębli, ale być może, dlatego ze jestes młody czy coś....



W sumie to ten pierwszy raz jeszcze przede mna, jakoś mnie to nie boli że tak jest. ¯e inni juz po 15 razy a ja nigdy. Każdy ma swój czas, tzn według mnie.

Veden napisa³/a:

Oj no bo może to co robicie z dziewczyną jest dla Ciebie nowe, ale po paru razach też przestanie Cię to już aż tak ruszać, bo Twoje ciało przyzwyczai się do jakichś tam pieszczot.



No jest i to bardzo heh
 

xxmisiowataxx

User


Do³±czy³: 13 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-13, 17:48   

Pobaw siÄ™ sam przed np spotkaniem z laskÄ….
 

boska  

Stały User



Do³±czy³a: 20 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-20, 10:45   

ja znowu z moim mamy troszke inaczej. Kiedy zaczynamy sie pieścić badz ocierac to nie ma żadnego problemu aby jemu stał.Podnieca sie normalnie i wszystko jest ok.Do czasu,niestety.Kiedy juz ja ide na dol (bo zawsze zaczynamy ze mna na gorze :hyhy: ) wtedy on nachyla sie zeby wejsc i ... opada.To jest strasznie demotywujace,szczegolnie dla niego.Ktorys mial tak?
On ma praktycznie 20 lat,ja jestem dwa lata mlodsza.Aha .. i bez gumy bo wiem,ze z tego powodu moze tak byc.
_________________
Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne:)
 

torpedosex  

User



ImiÄ™: Artur

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-20, 14:02   

Ja też nie wiem czy nie będę mieć z tym problemu, ponieważ gdy się masturbuję po 5min już strzelam. Strach pomyśleć co by było przy dziewczynie gdyby się rozebrała, a ja już mam mokre gacie :kwasny: :kwasny:
 

boska  

Stały User



Do³±czy³a: 20 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-20, 18:31   

torpedosex napisa³/a:

Ja też nie wiem czy nie będę mieć z tym problemu, ponieważ gdy się masturbuję po 5min już strzelam. Strach pomyśleć co by było przy dziewczynie gdyby się rozebrała, a ja już mam mokre gacie :kwasny: :kwasny:




Wiesz,Artur wstyd nie bedzie wielki jesli bedzie to twoja kobieta przy ktorej sam sobie to wybaczysz. Ja nie wiem czy wole zeby mojemu opadal czy zeby strzelal wczesniej...zaspokoic kobiete mozesz palcem,ew jakis gadżet ;) ale ogolnie zj*banie to wszystko psuje
_________________
Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com