Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-11-23, 12:53   

nienienie. '
zamierzamy się pobrać, macie coś przeciwko? ' the end

bez szopki, ceregieli, wielkiego spędu i sztuczności. nie chce.
poza tym decyzja jest moja i akceptacja rodziców mile widziana, co nie znaczy - konieczna.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-11-23, 15:49   

Zdecydowanie wolałabym by ta chwila była tylko pomiędzy mną a Wybrankiem. Co do rodziców to powinni dowiedzieć się po fakcie i jedynie zostaliby zapytani o to czy "pochwalają" związek. Bez ceregieli, zebrania rodzinnego.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-05-19, 19:51   

Uważam, że jest to fajna sprawa. Młodzi mogą się najpierw zaręczyć sami tak jak chcą i gdzie chcą, a później, coby tradycji stało się zadość, "poprosić", a raczej powiadomić o chęci ożenku rodziców w elegancki sposób :-D
 

korneliabaryza  

User


Do³±czy³a: 06 Maj 2015

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2015-05-20, 11:04   

Myślę, że takie proszenie o rękę może mieć symboliczny wymiar ale tak na serio to liczy się co powie partnerka :)
_________________
Skup aut - skup samochodów powypadkowych na http://1skupaut.pl/
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-05-20, 11:36   

Również wychodzę z założenia, że to sprawa pomiędzy dwojgiem zainteresowanych, ale moi rodzice ostatnio błysnęli informacją, że są za "tradycją" oświadczania się również rodzicom wybranki. Tak więc, tego...
_________________
meow
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-19, 10:18   

Jestem za tym, ze dwoje kochajacych sie ludzi, zawsze znajdzie sposob, aby sie pobrac. Z tego wynika, ze nawet jesli nie dostane bogoslawienstwa rodzicow i tak wyjde za maz, za tego jedynego. Owszem, fajnie jest kiedy siedzimy np. podczas jakiegos obiadu z rodzina i wtedy oznajmujemy im o danym zamiarze, lecz chyba nie chcialabym, aby moj narzeczony prosil mnie o reke przy moich rodzicach. Zalalabym sie zaraz lzami i puscila buraka ;/ ale jak to bedzie kto wie.. mam jeszcze czas :D
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lip 2013

   

Wys³any: 2015-07-03, 20:02   

Ja to widzę tak: najpierw chłopak sam na sam pyta mnie czy chcę za niego wyjść, a potem razem oświadczamy rodzicom, że chcemy się pobrać i tyle. Poza tym chłopak już mi powiedział, że któregoś dnia przyjdzie z flaszką dla taty i kwiatami dla mamy żeby ogłosić tę dobrą nowinę, a ja jestem za :-D
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-07-03, 21:57   

Oświadczyny to intymna chwila, zarezerwowana dla dwóch osób. I u mnie tak to się na szczęście odbyło, mimo że okoliczności nie były sprzyjające. Jedni i drudzy rodzice zostali powiadomieni jakiś czas po fakcie i dostaliśmy tzw. "błogosławieństwo".
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-03, 22:27   

Jakiś chłopak oświadczył się tak mojej kuzynce.
Teraz jest jej mężem.
¦miałam się wówczas wniebogłosy. Aż musiałam przytykać usta. Bo zaczynałam powoli parskać, a to niedopuszczalne.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com