Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com

Autor

Wiadomość

Piwonia

Stały User

Wysłany: 2011-12-18, 15:55   Przedłużanie rzęs

W temacie chciałabym poruszyć Wasze doświadczenia, poglądy na temat przedłużania rzęs. Czy miałyście okazje, jak długo bądź czemu nie. Czytałam ostatnio artykuł związany z tym tematem, dużo się zmieniło od czasu przyklejania całej długości pasków na powiekę - najgorsza ewentualność z wszystkich możliwych. Ja zdecydowałam się zaufać stylistce, choć trochę trwało, zanim znalazłam salon któremu zdecydowałam się powieżyć swoje rzęsy, poniekąd i oczy bo przecież to manewrowanie przy nim przez cały czas zabiegu. Nie wiedziałam ze temat jest juz w sumie na czasie od 2-3 lat.

slow  

Moderator

Wysłany: 2011-12-18, 19:52   

Przedłużałam wielokrotnie. Po raz pierwszy chyba w wieku 18 lat. Najczęściej dwunastki syntetyczne, metodą 1:1. Wbrew pozorom przekonałam się, że jedwabne wcale nie oznaczają "lepsze". Naturalnie rzęsy mam dość długie oraz gęste, jednak jest to świetna opcja dla osób, które tak ja nie mają cierpliwości do codziennej kosmetyki rzęs. Polecam :-)

www.womanatwindow.blogspot.com

Piwonia

Stały User

Wysłany: 2011-12-20, 17:48   

slow napisał/a:

Naturalnie rzęsy mam dość długie oraz gęste, jednak jest to świetna opcja dla osób, które tak ja nie mają cierpliwości do codziennej kosmetyki rzęs. Polecam :-)

Mam dokładnie tak samo stąd, w okresie świąteczno-sylwestrowo-karnawałowym zdecydowałam się wybrać. I teraz z rana niczym nie muszę się przejmować, tym bardziej że mam pracę zmianową i za dnia i w nocy to też jest wygodne.
Nie słyszałam nic o jedwabnych rzęsach, ale wiem żę jest różnica jeśli chodzi o produkty w salonach, lepiej przepatrzeć szczególnie pod kątem tego czy osoba wykonująca stylizację ma certyfikat..

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo

Wysłany: 2011-12-20, 17:54   

A w jakim celu chcesz to zrobić?

Onek napisał/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

KarinaOZI

User

Wysłany: 2012-05-31, 07:29   

Regularnie od roku przedłużam rzęsy syntetykami i jestem bardzo zadowolona. Polecam jednak udać się do prawdziwego profesjonalisty i wcześniej sprawdzić na jakich rzęsach pracuje. Dziewczynom z Wrocławia mogę polecić Centrum Estetyki dr Kulczyckiej, z tego gabinetu zawsze wychodzę zadowolona.