Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-08-31, 13:43   

Polecam VITAPIL(Biotyna + bambus) mimo, że jestem facetem to zażywam :-D

WÅ‚osy widocznie sÄ… mocniejsze (efekt tak po 3 tygodniach), nawet w dotyku sÄ… takie 'lepsze', bardziej puszyste i zdrowsze :-P
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-09-10, 14:50   

wcierki, dobra jest np jantar
Od środka tez mozna poszukac suplementów, lub też pić skrzyp czy też pokrzywę
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

antonóffka  

User



Do³±czy³a: 17 Wrz 2015

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2015-09-28, 13:15   

Podpinam siÄ™ pod pytanie... Niestety :(
Mam gęste, puszyste włosy i nigdy nie miałam problemów z wypadaniem (wypadały w granicach normy).
Ostatnimi czasy czesanie włosów czy mycie równa się pełna garść (dosłownie) włosów. Na podłodze, poduszce, wszędzie są moje włosy. Nie mówiąc już o tym, ze odpływ w prysznicu jest wiecznie przez nie zatkany. Nie zmieniłam jakoś trybu życia, żeby stąd ta zmiana.
Ostatnio czeszę włosy w mocno spięte kucyki i koki. Czy to może być przyczyną, włosy nie wytrzymują takiego spięcia mocnego i wypadają (nie śmiejcie się proszę, szukam przyczyn już wszędzie).
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-09-28, 13:27   

Tak, to może być przyczyną. Zmień szczotkę na nieszarpiącą włosów i nie używaj gumek z metalowymi skuwkami czy jak to się tam zwie. Oprócz tego masuj skórę głowy, zmień szampon na łagodniejszy, użyj specjalnych odżywek i zapewnij organizmowi więcej witamin z diety albo suplementów.

Stres też wpływa na wypadanie więc staraj się być zrelaksowana.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-03, 10:06   

Ale czemu tak spinasz sobie włosy? I czy robisz tak codziennie?
Bo ja także związuję na noc, na czubku głowy, lecz różnicy nie zauważyłam w wypadaniu.
Co więcej, powinno się raczej je związywać, coby uniknąć ich łamania w czasie spania.
Dobre są gumki sprężynki, które zwykle kupuje się w drogeriach.
¦ciąga się je z włosów jednym ruchem, bez problemu. Dodatkowo nie pozostawiają śladu na włosach.
A koki wyglądają dość fatalnie na co dzień, więc możesz je sobie odpuścić na rzecz delikatnych upięć, które wpłyną być może korzystniej na stan włosów.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Gabi18

User


Do³±czy³: 02 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-16, 22:04   

Ja zażywam Vitapil i naprawdę kondycja włosów poprawiła się i mnie wypadają. Do tego przestałam chodzić spać w mokrych i splecionych włosach w warkocz, bo to podobno źle działa na włosy, które potem się łamią.
_________________
Prospectrum.com.pl
 

bajka

Stały User


Do³±czy³: 11 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-01-21, 10:53   

Adra napisa³/a:

No właśnie ja równiez mam tak problem :( Ale to głównie z powodu tego ,że są wysuszone. Muszę zrezygnować z prostownicy bo chyba wszystkie mi w najbliższym czasie wypadną.



Prostownica niszczy włosy jeżeli jest codziennie używana, spróbuj stosować przed prostowaniem kosmetyków chroniących włosy przed wysoką temperaturą. A dodatkowo łykaj olej z wiesiołka, które dobrze wpływa na włosy.
 

Arameska  

User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-17, 12:10   

tigersuit napisa³/a:

Ostatnio czytałam na jakimś blogu o rewelacyjnym produkcie na uciążliwe wypadanie włosów, ale niestety teraz nie potrafię przypomnieć sobie za nic autora, a historia przeglądarki nie jest skora do pomocy... Na myśl przychodzi mi jedynie wcierka z kozieradki, o której ostatnio pisała Anwen . Może to coś pomoże?
Tutaj też post nawiązujący do tematu.
Mi włosy garściami nie wypadają, dlatego skorzystam z Seboradinu z żeń-szeniem, żeby ograniczyć jesienny ubytek włosowy, ale nie wiem, czy dla ciebie to dobra opcja. Poza tym - może powinnaś odwiedzić lekarza?




oj tak kozieradka to niekwestionowany mistrz! lubie też samorobioną w domu wcierkę z rzepy ale teraz nie sezon...
 

Rosiawka

User


Do³±czy³: 02 Mar 2016

   

Wys³any: 2016-03-02, 09:49   

mi brakuje takiego samozaparcia, żeby wcierac te wcierki we włosy. Powcieram z tydzień i koniec....
 

bajka

Stały User


Do³±czy³: 11 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-06-11, 01:18   ...

Ja też łykam i widzę poprawę i to znaczną bo włosy błyszczą w końcu i zdecydowanie mniej ich wypada :) Odżywki mimo wszystko stosuję bo włosy mam długie i kręcone i wtedy lepiej mi się rozczesują.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-07-14, 15:04   

Swego czasu również wypadały mi włosy. Od kilku tygodni, bo mam więcej czasu zmieniłam trochę nawyków.
Moje włosy wypadały głównie ze względu na długość. Są poniżej pasa, więc wydaje się oczywiste, iż obciążone nadmierną długością wypadają. Więc wszędzie można było spotkać moje włosy. Wszystkich doprowadzało to do szału, zwłaszcza An.
Po części z zazdrości (bowiem miała krótkie, zniszczone ciągłym nakładaniem farby), krzyczała na mnie, po części dlatego, że codziennie musiała zamiatać podłogę.
A nadal było ich na mojej głowie, jak sądzę za wiele. Rozczesywanie ich doprowadzało mnie do płaczu, suszenie i codzienne mycie.
Wobec faktu, że myłam je dwa razy szamponem, nakładałam dwie odżywki i jeszcze maskę. A, że są grube i jest ich w nadmiarze, suszyłam je chyba z 30 minut, godzinę, kiedy ustawiałam zimny strumień powietrza.
Wszelkie specyfiki do włosów pochłaniały znaczną sumę moich pieniędzy, miesięcznie.
Zakupiłam więc książkę o ziołach i ich właściwościach.
Zaczęłam chodzić po polach i łąkach, do sklepów zielarskich za poszczególnymi ziołami.
Zakupiłam też specjalną szczotkę do włosów z naturalnego włosia, właściwie to sprowadziła mi ją ciocia i także teezer. O taki http://sklep.centrumzdrow...full-padle.html
Obecnie czesanie, to przyjemność. A na szczotce pozostaje może kilka włosów!
Jeśli chodzi o te płukanki do włosów, to ja używam kilka razy w tygodniu, na zmianę.
Głównie z pokrzywy, kory dębu- naturalnie przyciemniają.
Zalewa się wrzątkiem, pod przykryciem pozostawia kilka godzin. Czasami to wszystko miksuję i nakładam taką papkę na włosy, pod folią, kiedy się kąpie, albo zwyczajnie płuczę, bez dalszego spłukiwania wodą.
Z lipy i rumianku, skrzypu, sposób wykonania podobny.
Tylko przy tym stosuję maski do włosów, bo nieco się przesuszają włosy zwłaszcza po pokrzywie.
Ponadto nie związuję już włosów na czubku głowy na noc, ani w dzień, tylko zaplatam je w warkocz.
Nie suszę i nawet jeśli są nieco wilgotne warkocz sprawdza się doskonale, z rana są absolutnie suche, te delikatne fale wyglądają całkiem korzystnie, zresztą łatwo je później wyprostować czy pofalować bardziej.
Na początku nieco niewygodnie się śpi, ale można się przyzwyczaić.

Nie wypadają mi, urosły, są bardziej lśniące, delikatniejsze w dotyku.
_________________
W miękkim futrze kota
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2016-07-15, 23:00   

Koziradka. Do kupienia w aptece za 3 -4 zł. Świetnie sprawdza się na wypadanie włosów. Należy stosować jak "wcierkę" :).
Ps. Ponoć nie polecana kobietom w ciąży :P.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Carline24

User


Do³±czy³: 29 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-29, 18:33   

U mnie wcierki pomagają i Vitapil. Poza tym staram się ich nie suszyć i nie prostować, kiedy nie muszę.
 

aga2284  

User


Do³±czy³a: 04 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-08-04, 21:07   

Ja ze swojej strony też polecę Vitapil. Stosowałam regularnie i naprawdę zadziałał. :hyhy:
 

ShadyLane90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Sie 2016

Sk±d: Daleko

   

Wys³any: 2016-08-05, 18:58   

Stosuję Vitapil, a także linię 4 Long Lashes. Efekty już są zauważalne, bo włosy wypadają mi w znacznie mniejszych ilościach niż przedtem :)
_________________
"Nie pukaj do zamkniętych drzwi mego nieba, bo nigdy nie wpuszczę Cię tam!"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com