Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

borówka23

User


Do³±czy³: 10 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-10, 22:57   

U mnie na ten problem z włosami skutkuje Vitapil oraz maseczka z żółtka i olejku rycynowego.
 

Julieta

User


Do³±czy³: 23 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-12-07, 20:20   

W aptekach jest mnóstwo preparatów przeciwko wypadaniu włosów
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-12-07, 20:55   

Spożywam tabletki.
Obecnie już drugie opakowanie rozpoczęte.
Na włosy, skórę i paznokcie. Na razie największy efekt widzę spoglądając na paznokcie, są naprawdę twarde.
Włosy, tak sobie. Wypadają, nie wypadają. Raz mniej, raz więcej. Obecnie nieco mniej.
Mama kazała mi spożywać mięso, bo w ogóle to je eliminuję, ale w sumie nie mogę, nie mogę. Nie lubię, nie chcę.
Chyba,że ktoś mnie zaprosi na polędwiczki i krwiste steki do restauracji...
Miałam wszystkie podobno najlepsze na rynku szampony, maski i odżywki i wiecie co? To wszystko mi się nie sprawdziło.
Jedyne co używam obecnie to naturalne szampony, olejek rycynowy, nafta i jajka. Płukanki z pokrzywy i skrzypu.
Jadam więcej warzyw. I to mi poprawiło kondycję włosów.
Absolutnie nie używam suszarki, ani innych przyrządów modelujących włosy.
Włosy niby ładnie wyglądają, przynajmniej inni tak twierdzą ale martwi mnie to wypadanie, że czasami mam koszmary.
Moje największe koszmary:
-że wypadły mi wszystkie włosy
- że obcięłam włosy (i to była najgorsza decyzja w moim życiu). Budzę się z krzykiem. Tak, możecie uważać mnie za wariatkę, ale wolałabym zginąć niż je obciąć.
Obecnie nie dopuszczam możliwości obcięcia. Nigdy chyba ich nie skrócę, nie więcej niż o centymetr.
Jestem prawdziwą włosomaniaczką.
_________________
W miękkim futrze kota
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-02-18, 13:02   

Te tabletki- Hair Volume.
Dwa opakowania i dwa włosy na szczotce!
_________________
W miękkim futrze kota
 

lucy-fear

User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-03-04, 15:52   

Zgodzę się stres - stres niestety, bardzo źle działa na nasze włosy :( Ale od kiedy zaczęłam pomagać organizmowi od środka, to od razu poczułam różnicę - nie skupiam się jedynie na dostarczaniu żelaza, witamin z grupy B... Długo szukałam czegoś, co złagodzi także mój stres i zmęczenie - w końcu się udało. :) Włosy nadal mi lecą, co prawda, ale nie są już to takie ilości, jak kiedyś. Powoli do przodu :)
_________________
It's my turn!
 

MGorska

User


ImiÄ™: Marta

Do³±czy³: 14 Lut 2017

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2017-03-08, 17:19   

mogę polecić wcierkę z kozieradki, która kosztuje grosze i naprawdę warto spróbować, nawet jeśli nei zadziała, to nie straci się dużo...
 

hela9000

User


Do³±czy³: 09 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-09, 09:31   dermatolog

ja miałam podobny problem dlatego sporo się naczytałam w interenecie i przerażona poszłam do dermatologa, tam dostałam odpowiednią receptę i zalecenia, tobie też to radzę bo niebawem możesz stracić całe włosy... jakby coś to namiar jest tutaj http://karolinakopec.com/ ale tylko jeśli jesteś z Wrocławia bo tak to nie wiem czy Ci się chce jechać przez pół polski hehe
życzę powodzenia i zrobić z tym trzeba coś jak najszybciej :)
 

Magnat

User



Wiek: 43

Do³±czy³: 09 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-09, 09:50   

A są jakieśrealne sposoby na powstrzymanie łysienia u mężczyzn? Mam coraz większe zakola i nie chciałbym stracić włosów przed 30 rokiem życia.
 

LadyX

Stały User


Do³±czy³: 16 Gru 2013

   

Wys³any: 2017-03-13, 15:20   

lucy-fear napisa³/a:

Zgodzę się stres - stres niestety, bardzo źle działa na nasze włosy :( Ale od kiedy zaczęłam pomagać organizmowi od środka, to od razu poczułam różnicę - nie skupiam się jedynie na dostarczaniu żelaza, witamin z grupy B... Długo szukałam czegoś, co złagodzi także mój stres i zmęczenie - w końcu się udało. :) Włosy nadal mi lecą, co prawda, ale nie są już to takie ilości, jak kiedyś. Powoli do przodu :)



A co stosujesz, pytam z ciekawości, bo ja od jakiegoś czasu (odkryłam z okazji dnia babci i dziadka) Biovital z żelazem i głogiem, jak się okazuje to bardzo dobre i nie tylko dla starszych osób.
 

klepa

User


Do³±czy³: 30 Sie 2016

   

Wys³any: 2017-03-13, 20:14   

Też mam od jakiegos czasu problem z włosami. Robiłam nawet badania tarczycy, bo było podejrzenie, ze to może to, no ale na szczęście jest w porządku. Tyle że włody słabe i lecą. Kupiłam dobra maske w sklepie fryzjerskim, do tego jakieś domowe sposoby, nacieranie skóry głowy. Coś od środka też bym zaczęła chętnie łykać, bo wiadomo, ze organizm warto wzmocnić na wszelkie sposoby. Witaminy, suplementy właśnie, tak jak wyżej piszecie?
 

lucy-fear

User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-03-14, 23:22   

LadyX napisa³/a:

lucy-fear napisa³/a:

Zgodzę się stres - stres niestety, bardzo źle działa na nasze włosy :( Ale od kiedy zaczęłam pomagać organizmowi od środka, to od razu poczułam różnicę - nie skupiam się jedynie na dostarczaniu żelaza, witamin z grupy B... Długo szukałam czegoś, co złagodzi także mój stres i zmęczenie - w końcu się udało. :) Włosy nadal mi lecą, co prawda, ale nie są już to takie ilości, jak kiedyś. Powoli do przodu :)



A co stosujesz, pytam z ciekawości, bo ja od jakiegoś czasu (odkryłam z okazji dnia babci i dziadka) Biovital z żelazem i głogiem, jak się okazuje to bardzo dobre i nie tylko dla starszych osób.


Ja też mam, kiedyś poleciła mi go pani farmaceutka, bo szukałam czegoś, co mi pomoże, ale nie tabletek, bo wątroba gorzej je znosi. Stosuję od listopada i widzę poprawę nie tylko z włosami, ale również z samopoczuciem :)
_________________
It's my turn!
 

vanessa8  

User

vanessa8


ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-15, 18:46   

Płukanka z pokrzywy !!! poczytaj sobie ogólnie o pokrzywie bo ona ma też inne fajne zastosowania http://obk.pl/pokrzywa-i-jej-dzialanie/ mnie picie herbaty z pokrzywy uspokaja :) a jeżeli chodzi o płukanki to najlepiej wyrwać trochę pokrzywy z jakiegoś pola, zalać wrzątkiem i płukać włosy :)
 

Akwarela_Flower  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-19, 14:46   

Na wypadające włosy - szampony, odzywki i maski Ziaja. Naprawdę w moim przypadku pomogły :D Może nie była to spektakularna metamorfoza, z dnia na dzień nie pojawiła mi się burza pukli, ale fakt faktem - ilość wypadających włosów naprawdę się zmniejszyła. W końcu moja szczotka nie jest pełna kosmyków!
_________________
Akwarela
 

Minionka22

User


Do³±czy³: 23 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-06-07, 10:45   

Warto sobie stosować domowe sposoby właśnie na wypadanie włosów. Ja tutaj znalazłam kilka: http://~~ SPAMER!! Zgłoś ten post do moderatora! ~~/artykul...padanie-wlosow/
 

Minionka22

User


Do³±czy³: 23 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-07-12, 10:27   

Na wypadanie włosów przetestuj kozieradkę http://~~ SPAMER!! Zgłoś ten post do moderatora! ~~/artykul...ich-wypadanie/. U mnie działa super :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com