Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2012-12-08, 23:27   PrzerażajÄ…ce wypadanie wÅ‚osów

Cześć :-) pytanie kieruję do osób, które miały (lub mają) problem z okropnym wypadaniem włosów. Od sierpnia się tym borykam (przyczyną wypadania są silne leki). Nigdy nie miałam z tym do czynienia dlatego nie za wiele wiem na ten temat. Kilka razy się zdarzyło, że ściągnęłam sobie z włosów pełną garść, tak po prostu. Jestem trochę przerażona :kwasny: Stosuję różne toniki, oleje, maseczki z żółtka i wszystko co się tylko da żeby ratować włosy, ale efekt marny. Gdy zwiążę je do góry w kucyk widać trochę prześwity. Napiszcie co stosowaliście i kiedy powinnam zauważyć nowe włoski tzw. baby hair? Bo na razie ich nie zauważam niestety. :-/
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-12-08, 23:50   

Ostatnio czytałam na jakimś blogu o rewelacyjnym produkcie na uciążliwe wypadanie włosów, ale niestety teraz nie potrafię przypomnieć sobie za nic autora, a historia przeglądarki nie jest skora do pomocy... Na myśl przychodzi mi jedynie wcierka z kozieradki, o której ostatnio pisała Anwen . Może to coś pomoże?
Tutaj też post nawiązujący do tematu.
Mi włosy garściami nie wypadają, dlatego skorzystam z Seboradinu z żeń-szeniem, żeby ograniczyć jesienny ubytek włosowy, ale nie wiem, czy dla ciebie to dobra opcja. Poza tym - może powinnaś odwiedzić lekarza?
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

HUSTLA  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: ...

Wiek: 31

Do³±czy³a: 18 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-12-09, 09:38   

Mam ten sam problem i też od sierpnia. Jednak u mnie to kwestia farby do włosów i hormonow - tak podejrzewam. Seboradin jest dobry.
_________________
Nieraz nie wiem, o co gram i tak podwajam tego stawkÄ™.
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2012-12-09, 11:22   

wczoraj zakupiłam sobie seboradin z czarną rzodkwią do wcierania, zobaczymy jak się sprawdzi ;) te leki to izotek, nie miałam innego wyjścia musiałam się na niego zdecydować bo po kuracjach antybiotykami trądzik wracał po 2 mies. i tak w kółko. Dermatolog mówił, że po miesiącu od odstawienia włosy przestaną wypadać, a teraz mija 2 mies. i niestety żadnej poprawy. Mam dużo mniej włosów niż kiedyś :-( może przydałoby się ściąć włosy, ale szkoda mi ich bo już mam w miarę długie.
tigersuit też czytałam o tej kozieradce i może się skuszę :-D
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-12-09, 15:13   

ja tak miałem jak używałem złego szamponu do włosów.
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2012-12-09, 19:37   

Miałam ten sam problem spowodowany lekami hormonalnymi i Bóg wie czym jeszcze. Próbowałam wszystkiego, ale teraz biorę tabletki Vitapil (60tabletek). Są tylko skierowane na włosy, początkowo brałam po 2 tabletki dziennie, teraz po 1 i widzę różnicę. Nie wypadają, są wzmocnione.
Innych specyfików nie biorę, wszyscy się dziwili jak to jest możliwe, że paznokcie mam mega mocne a włosy to jakaś porażka - podobno jak sie sypią to razem... A teraz jestem zadowolona ;)
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2012-12-10, 15:49   

£ykam od 2 tygodni Vitapil ale to jeszcze za wcześnie żeby było widać efekty. Napiszcie jeśli ktoś miał taki problem z wypadaniem włosów, po jakim czasie zauważył nowe, wyrastające włosy? Straciłam bardzo dużo włosów i czekam aż się trochę zagęszczą. :-)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-12-11, 08:36   

Allex napisa³/a:

£ykam od 2 tygodni Vitapil ale to jeszcze za wcześnie żeby było widać efekty. Napiszcie jeśli ktoś miał taki problem z wypadaniem włosów, po jakim czasie zauważył nowe, wyrastające włosy? Straciłam bardzo dużo włosów i czekam aż się trochę zagęszczą.


Szczerze mówiąc nie pamiętam po jakim czasie, ale także nowo wyrastające włosy bywają problematyczne.
Przede wszystkim naprawdę warto zrobić badanie u dermatologa, by rzeczywiście poznać przyczynę. Mi sytuacja pojawia się co roku odkąd wróciłam z Indii. Pomaga mi intensywne nawilżanie (polecam Loreal Mythic Oil), sauny u fryzjera i keratynowe odżywianie. Bardzo pomogło mi także odciążenie włosów przez delikatne ścięcie u fryzjera.
_________________
Drugs&hugs.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-12-11, 10:33   

Vichy Dercos Neogenic. Udowodniono,że codzienne stosowanie produktu sprawia,że włosy są gęstsze a po 3 -miesięcznej kuracji pojawia się ich o 1700 więcej. Produkt uniwersalny.
28 pojedynczych dawek po 6ml-ok 360zł
14 dawek --240zł.
_________________
You know who i am
 

BlancoNegro  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Sty 2013

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2013-01-06, 19:08   

Ja tracę włosy garściami już drugi rok z rzędu, zawsze od, mniej-więcej, maja do października, i już nie mam pojęcia dlaczego, poza tym okresem wypadają również, ale już nie w takich kosmicznych ilościach.
Jak zaczeły po raz pierwszy lecieć, myślałam, że to przez stres, ale stres się skończył, a włosy wypadają dalej.
Kiedyś wszyscy mi zazdrościli ilości i w ogóle, teraz mam przysłowiowe "pięć włosów na krzyż", i nie da się ukryć - dobre prześwity.
Na początku stosowałam Belissę, możliwe, że pomogła, podobno pomaga też pokrzywa, wcieranie i picie, aktualnie stawiam na lepsze szampony, nawilżać też się staram...
Ale jak będzie okaże się znowu w okolicach maja, jak nie przestaną lecieć, za trzy lata będzie łyso:]

A świeże włoski (babyhair) mam niby cały czas, ale często takie 7 centymetrowe z cebulkami też znajduję na ubraniach, albo grzebieniu

I jeszcze jakby coś, przy wypadaniu (moim zdaniem) szczotka to zło ;D
_________________
CzerÅ„ i biel zawsze odkrywajÄ… prawdÄ™ — o sytuacji, emocjach, ulotnym piÄ™knie natury.

Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2013-01-06, 19:26   

Mi też strasznie wypadają, to widać po moim pokoju i po polarach, bo mam tam naprawdę masę włosów moich, jak myję włosy to mam po kilka włosów zawsze na rękach, ogólnie dużo mi wypada. Może to dlatego, że mam bardzo długie już.

Ale akurat szampony tutaj raczej nie są winne, bo myję dobrymi i do włosów przetłuszczających się i wypadających. Ale wypadają i tak. Mam gęste, więc jeszcze mam zapas jak co :D Ale jak ktoś wie skąd się biorą przyczyny dokładnie niech pisze, sam jestem ciekaw
_________________
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-01-06, 19:38   

pisałam już wyżej, że przyczyną wypadania włosów u mnie jest izotek, nigdy nie miałam z tym problemu więc to na bank jego wina. Fajnie by było gdyby się znalazła osoba, która też brała te tabletki i napisała mi jak wyglądała u niej sprawa z włosami, szukałam w internecie ale w sumie nie znalazłam nic ciekawego. Zawsze miałam cienkie włosy, ale bardzo dużo, a teraz mam o wiele mniej. Gdy sobie zwiąże do góry, to na pod spodem zrobił mi się taki przedziałek bez włosów, nie wiem jak to określić... jedno jest pewne przerzedziły się i nadal wypadają choć nie w takich ilościach jak wcześniej- wrzesień czy październik. Wtedy właśnie był koszmar- po prostu sobie ściągałam całe garści włosów. :-/ No, ale jeszcze łysa na szczęście nie jestem.
Dzięki za odp :-) i mam jeszcze pyt: czy ścięcie (albo chociaż podcięcie) włosów mogłoby coś dać? Mam w sumie już je długie i zapuszczam więc strasznie mi ich szkoda, ale jeśli to pomoże to je skrócę. ;)
 

BlancoNegro  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Sty 2013

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2013-01-06, 19:41   

Wydaje mi się, że może trochę podcięcie by pomogło, bo to w końcu nieco by je odciążyło... Ale nie wiem, czy myślę dobrze:)) Ja swoje też staram się ostatnio zapuścić:))
_________________
CzerÅ„ i biel zawsze odkrywajÄ… prawdÄ™ — o sytuacji, emocjach, ulotnym piÄ™knie natury.

Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry.
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-01-06, 19:46   

BlancoNergo kiedyś czytałam jakiś artykuł, że podcięcie nic nie daje, to taki mit. Ale w sumie moim włosom może by pomogło, bo nie dość, że wypadają to jeszcze się rozdwajają końcówki (z tym też nie miałam nigdy problemów). Także te tabletki mi zniszczyły włosy na całej linii, ciekawe czy będę miała jeszcze takie jak wcześniej. :-(

oo i widzÄ™, ze jesteÅ› z Rybnika :-D ;)
 

BlancoNegro  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Sty 2013

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2013-01-06, 19:48   

Tak, Ty też? ;)
Poprawić ich stanu z pewnością nie poprawią, ale może przez to, że będą "mniej ważyć", będą też wypadać mniej? ;D
_________________
CzerÅ„ i biel zawsze odkrywajÄ… prawdÄ™ — o sytuacji, emocjach, ulotnym piÄ™knie natury.

Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com