Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Shaylin18  

User


ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 04 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-03-20, 12:54   Przerwa w nauce

Mam pewien problem, chciałabym więc spytać się was, może byliście w takiej sytuacji lub po prostu coś o tym wiecie.Najpierw bym chciała was się poradzić.

UczÄ™ siÄ™ w 3 klasie technikum.
Mam chłopaka z którym jestem rok i jest to poważny związek, jestem go pewna na 99% więc proszę nie pisać, że jest możliwość rozstania itp itd. Mieszka on w Anglii, pracuje. W związku z brexitem planujemy bym przyjechała do niego po zakończeniu 3 klasy. Po skończeniu szkoły nie miałabym możliwości bo wizy.. i małe prawdopodobieństwo, że mnie wpuszczą. Z drugiej strony nie chce zmarnować tylu lat w szkole, zatem mam pytanie czy mogę przerwać szkołę na np 2 lata? A potem wrócić i skończyć 4 klasę? Najbardziej mi zależy na egzaminach zawodowych bo matury nie mam zamiaru zdawać. Jestem pewna, że bym sobie poradziła z nadrobieniem i przypomnieniem materiału. Z góry dziękuję za poomoc ;c ;)
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-03-20, 15:10   

Ja mimo to bym został w kraju.Ludziom teraz szybko nudzą się partnerzy i partnerki.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-03-20, 16:06   

Można przerwać naukę, zdane klasy będą się liczyły później, chociaż najprawdopodobniej zostanie Ci nauka zaoczna bo Twoja szkoła zapewne Cię już nie przyjmie. Popieram mojego przedmówcę, rok czasu można się przemęczyć.
_________________

 

Shaylin18  

User


ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 04 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-03-20, 16:13   

Specjalnie napisałam, że to jest pewny związek.. a po drugie po kolejnym roku czekania na pewno by się rozpadł tymbardziej, że za rok mnie tam nie wpuszczą. ;) Nu ale dziękuję za informacje. ;)
_________________
"Odpuścić. Poczuć wokół siebie ciężar, poczuć kurczenie się płuc, powoli narastające ciśnienie. Pozwolić sobie na to by opaść głębiej. Nie ma nic, tylko dno."
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2017-03-20, 19:10   

Położyć na szali wszystko co się do tej pory osiągnęło w zakresie edukacji dla miłości? W wieku 19 lat? Przecież to niedorzeczność.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Shaylin18  

User


ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 04 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-03-20, 19:37   

Nie każdy musi żyć zgodnie z zasadami, nie każdy musi iść za głosem rozsądku. Jestem dorosła, mam prawo do podejmowania decyzji, jeśli popełnie błąd będę tego żałować, ale to będzie mój błąd nie wasz.

Nie napisałam tutaj by czytać waszych mądrości i przemyśleń na temat mojej miłości itd. Napisałam by się doradzić, czy jest możliwość powrócenia do przerwanej szkoły (edulacji) żeby nie pójść do dyrektora i śmiechawy sobie narobić.
_________________
"Odpuścić. Poczuć wokół siebie ciężar, poczuć kurczenie się płuc, powoli narastające ciśnienie. Pozwolić sobie na to by opaść głębiej. Nie ma nic, tylko dno."
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-03-20, 19:40   

takich pewnych związków to już były dziesiątki miliardów typiaro.

A przerwać nauke nie wiem czy sie da ale po postach wnioskuje że i tak na nic ci ona nie potrzebna, lepiej zrob kurs fryzjerstwa
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Shaylin18  

User


ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 04 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-03-20, 20:08   

Typiaro? Może trochę milej się zwracaj.. w końcu nic nikomu nie zrobiłam tą decyzją, pytanie jest na inny temat..
Uczę się w gastronomii. Serdecznie wam dziękuję za taką pomoc.

PS też umiem interpretować wypowiedzi innych, jeśli nie wiesz nic na ten temat to po prostu nie pisz .
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-03-20, 20:21   

Moim zdaniem to bez sensu, wyjeżdżać do Angli dla jakiegoś chłopaczka,ok miłość i te sprawy bla bla bla.Jestem realistą wiec powiem szczerze od serca iż daję 3:1 że wasz związek może nie przetrwać dłuższej próby czasu
Pozdro
 

Shaylin18  

User


ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 04 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-03-20, 20:33   

Heh ;D a czy ja Was pytam czy nasz zwiÄ…zek przetrwa czy nie?
Przeczytajcie co napisałam.. moje życie, moje sprawy, moje decyzje i moje błędy.
_________________
"Odpuścić. Poczuć wokół siebie ciężar, poczuć kurczenie się płuc, powoli narastające ciśnienie. Pozwolić sobie na to by opaść głębiej. Nie ma nic, tylko dno."
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-03-20, 21:29   

może nikomu nic nie zrobiłaś ale taka głupota aż razi
jesli to taki pewny zwiazek to i tak sie przeciez ozenicie (right? XD), a zona obywatela uk na pewno dostanie wize
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Shaylin18  

User


ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 04 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-03-20, 22:10   

Razi mnie logika ludzi.. Na moją decyzję wpływają również inne czynniki, nie wymieniłam ich bo nie mam potrzeby dzielenia się nimi publicznie. W sumie i tak nikt mnie nie zrozumie, jedynie mnie podsumuje jak Wy, że jestem totalną idiotką.
Dziękuję Wam, ach internetowi psycholodzy..
_________________
"Odpuścić. Poczuć wokół siebie ciężar, poczuć kurczenie się płuc, powoli narastające ciśnienie. Pozwolić sobie na to by opaść głębiej. Nie ma nic, tylko dno."
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-03-20, 22:20   

nie ma sprawy. A jeśli masz jeszcze watpliwosci to przeszukaj to czy inne fora. Przed Toba pewnie z kilkaset milionów dziewczyn sie o to samo pytalo
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Shaylin18  

User


ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 04 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-03-20, 22:28   

Nie no, świetnie że napisałeś, bardzo mi to pomogło.
:-o
_________________
"Odpuścić. Poczuć wokół siebie ciężar, poczuć kurczenie się płuc, powoli narastające ciśnienie. Pozwolić sobie na to by opaść głębiej. Nie ma nic, tylko dno."
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-03-22, 19:51   

Dobrze więc odpowiadając na twoje pytanie: "czy mogę przerwać szkołę na np 2 lata?"
Odpowiedź brzmi: nie,nie możesz .Nawet na studiach zawiesić możesz tylko rok i musi to być uzasadnione ważnym faktem.
Dziękuje,pozdrawiam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com